Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a ked si zadelim drat do oka dostanem novy trailer??
  • Žádná škoda.
  • A Red Dead Retribution neprivezou?
    • Jo helemese : D
      To jsem si ten nazev asi nejak podvedome vyfabuloval, co?

      No kazdopadne uz by klidne byl cas na nejakej teaser.
      I kdyz... Radsi nespechat, a znovu prinyst herni extazi - delaj to kluci dobre, no.
  • jindra.veliky
    bojim se toho ze to chtej natahovat co nejdyl a vydat az za rok o Vanocich s nejakou tou novou konzoli :/ ac by to urcite grafikou atd. neukazovalo maximalni moznosti. *9*
  • Ono není ani tak podstatné, kdy přesně to vyjde, jako spíš to, kdy to bude na PC hratelné na vysoké detaily. Pokud mám vyjít ze zkušenosti se čtyřkou, bude to cca 4 roky po vydání. Takže žádnej kvalt. *4*
    • Podle me tentokrat zapracuji na optimalizaci. GTA 3 bylo na svou dobu taky pomerne narocne, zatimco Vice City uz si hned v dobe vydani zahral kazdy bez problemu i na slabsi sestave a San Andreas? No tam uz na svou doby nebyly snad zadne naroky na pocitac, i kdyz se to muselo podepsat na grafice a celkove technolog. zpracovani. Ja bych to s petkou nevidel tak spatne a podle me to bezi na tom samem enginu, takze naroky budou urcite snesitelne.
  • Osm mesicu po oznameni vypustili dva obrazky a to je vse.Tohle proste nechapu a u zadneho predesleho projektu R* se to nestalo.Nejde me do hlavy, proc tu vec vubec oznamovali loni v listopadu, kdyz ted tvrdi, ze nic k ukazani nemaji.Muj nazor je, ze ta hra je hotova a za mlceni muze T2, ktere si proste rozmyslelo datum vydani.
    • No co, T2 potřebuje vylepšit hodnotu akcií, tak oznámí GTA5 :)
    • Já mám pocit že tehdy byl přece nějaký informační únik ne?

      A pokud taková situace nastane, tak je vždy lepší když si to natvrdo oznámí sami...
      • O unik rozhodne neslo spis naopak, to oznameni prislo jak blesk z cisteho nebe.
        Spekulovalo se o tom kdy to oznami a vsichni se shodovali, ze to bude na E3 2012 a pak z niceho nic v listopadu trailer.
      • Zaden unik nebyl, cele je to fakt divne.
        Kdo ví co za tímhle mlcenim je, ale taky si myslim, ze to puvodne chteli vydat letos a nekdo to zmenil.
  • Rockstar je společnost podobná Valve. Dělá kvalitní věci, který se díky jejich reputaci prodávají samy. Ti můžou klidně vydat kouřící ho*no s květinkama a lidem se to bude líbit a koupí si to i bez předchozího oznámení.
  • maji jen jednu sanci si u mne opravit reputaci po skopanee IV. tak at radsi makaj...
    • nepřeháněj
    • 4ka pro me byla po jednicce nejlepsi dil.
      • Ano, čtverka a epizody byly super, byla tam dobrá fyzika, a hra byla přeci jen reálnější než předchozí díly. A to je právě chyba. SA bylo podle mě lepší, šílenější, volnější... Kdyby se pětka podobala SA (jakože doufám bude) , byl bych šťastný
        • No chyba to rozhodně nebyla. Byla to změna a to je po tolika dílech fajn.
          • rancor1223
            Přesně, mě už ani SA nebavilo, tak nějak překračovalo hranice blbosti který jsem schopen snést.
      • Taky.. a Epizody byly dovedený k dokonalosti. *4*
  • Kdo ví co z té hry skutečně mají..
    • Peníze a spoustu děvek...
  • Sundavací střecha bylo* něco co mě vždy v GTA chybělo už od vice-city *15*
    • Taky mi prislo blby jet za deste v kabrioletu se stazenou strechou :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit