Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to sa vážne tak bavíte v súkromných emailoch? neverím :-) Celé to bolo vykonštruované a zaonačené ako článok od začiatku.....inak by tam určite bolo, že: No čo ty hovado, ako sa ti lúbi ten nový Batman.....podla csfd totálne srajda, Prométeus 2.....vrr,,,tá cica Catwoman, tú by som hneď sundal a tú jej latexovú ritku......

    inak nsúhlasím....film je hlúpy a predvídateľný, postráda už wow efekt a hranie sa mačky s myšou s divákom oproti dvojke......
    • Každý nemusí začínat konverzaci jak hospodský buran a dále ji rozvíjet stylem puberťáka. *3* Jinak článek pěknej,vůbec nevadí,že to bylo vykonstruované. *2*
    • 86% na totální srajdu tedy nevypadá...a na imdb má zase 91%...
      • Nijak nehodnotim film, ale nebylo by to poprvy, co se film z 90% v prvnich tydnech premiery postupne propadne na 60%-70% nekolik mesicu po premiere.
        • Třeba avengers měli na čsfd ze začátku témeř 94% ted už maj jen 87% nebo tak nějak
    • To co píšeš, že film postrádá, tak všechno má. Radši netrolluj, když to neumíš hochu. :-D
      A jestli to náhodou trolling nebyl, tak se nad sebou zamysli...

      Jenom by mě zajímalo, co je podle tebe "chytrý a nepředvídatelný" film, abysme se taky zasmáli. :-D

      Btw. ještě jsem neviděl špatnej film od Nolana, tak nemá cenu se ani pokoušet na jeho tvorbu házet špínu. :-D
    • JohnyTheZik
      86% na csfd opravdu nerovna se srajda :D.. Zajimalo by me, kde na to kdo prisel.. Jasne, Jokerovi se jen tak neco nevyrovna, ale proboha tohle?
      • ted už 87%
      • blixa
        V den kdy jsme to psali tam bylo presne 80 a vyzneni vetsiny tech minirecenzi bylo negativni, jen na konci bylo napsano neco ve stylu "ale davam stejne ctyri hvezdy, nic moc lepsiho neni.." - ale to zklamani bylo z tech prispevku jasne znat..
        • Cahir
          Většina ale ve vztahu k Temnýmu Rytíři. Lidi prostě čekali, že ho to překoná... Myslím, že ze současných uživatelů, kteří na CSFD viděli, je nejspolehlivějším zdrojem Cival. Alespoň mě se zdá, že většinou se mu podaří filmy vypíchnout. A u něj je TDKR za 90%
          • počkám si na verbala. ten jediný jde do hloubky....
          • smejki
            Marigold to umí taky pěkně *4*
          • Cival je moc dobrý recenzent. To je poznat už z moviezonu. Jestli někomu, jemu bych věřil.
          • MikeiXX
            Přesně jak říkáš. Fanoušci čekali, že to bude ještě větší snímek než byl TDK. Jenže Nolan si na sebe upletl bič svým způsobem sám, jelikož doopravdy nenatočil žádný špatný film. A vlastně nenatočil ani průměrný film. S TDKR skoro každý očekával, že jeho režisérský um vygraduje do nebeských výšin...
    • blixa
      Jasne ze se takhle nebavime, bylo to od zacatku mysleny jako clanek.. Mel jsem pocit, ze to z toho uvodu vyplyva, ale asi to neni tak jasny..
      • rancor1223
        Že se vůbec obtěžujete reagovat na jasného trolla. I když to bych se rovnou mohl podivovat proč tací nedostávají IP bany, že?
  • perfektní spoiler-free ale i tak hypovací článek (aspoň mě hypuje jakejkoliv netopýr co večer proletí kolem okna...) No už aby byla středa tak 23:59 :)))
    • Mám to stejně:). Těšim se jak malej Franta.
  • Phillios191
    Ještě že nejsem v USA, pač na tohle jsem chtěl jít a je to pecka !!
  • Skvělé, tleskám! Jeden z nejlepších článků na games, jaký jsem tu kdy četl! Paradoxně, nikoliv o hrách, ale to je jedno. Zkuste využít podobného formátu i k nějaké hře, určitě to bude zajímavé.
    • Jj, je pravda, že článek působí zajímavě, formát je slibný. Raději jsem to jen proskakoval, spoilerů je všude až až... OMG, to se nedá vydržet...
  • Nechtěl by se k tomu vyjádřit i Lukáš (tedy v případe, že už to viděl)? Tuším, že v nějakým podcastu se vyjadřoval v tom smyslu, že Nolanův Batman je přesně jeho šálek kakaa.

    btw nejlepší překlad by byl Vzestup temného rytíře. *5*
  • Jak ste se dostali na projekci DKR před oficiální premierou?Byli jste pozváni na novinářskou projekci,či ste snad film viděli v zahraničí.
    • ales.smutny
      Jo, novinářská projekce. :)
  • Amylee.Anderson
    No aby se všichni nezbláznili z Batmana -_-
    • žárlíš na chlapa *15*
      • konečně jednou hejt na amylee! *3*
        • Amylee.Anderson
          Jak "konečně"?!
          • konečně jednou hejtuju i já ;)
    • Kozy
      souhlasím, na to se nedá dívat možná tak daredevil a deadpool
    • Plodný komentář:).
    • No jo, nezdrhá tam Desmond Miles před templáři, tak to je nanic. *5*
      • Amylee.Anderson
        Desmond Miles alespoň směšně nemění hlas a nemá sadomaso obleček.
        • Taky už desmond v dalších dílech nebude muck :D
  • risa2000
    Zrovna po dlouhé době film, kdy jsem se rozhodl dát tomu šanci v kině a ona se objeví recenze na games.cz. Tak jsem zvědav, jdu na to zítra :)

    A k Anne Hathaway, kdo má pocit, že "má hezkou tvářičku", zkuste "Rachel Getting Married".
    • cumpi3
      zítra asi ještě ne, ale ve středu :)
  • Když může Fuka psát o filmech a i o hrách a tím si vydělat pře 20K měsíčně, tak proč by games.cz nemohlo psát o hrách a i o filmech?1? Třeba se někdo slituje a přihodí pár pětikorun.
  • BoB.2
    Jsem komiksovej fanda a taky se těším, jediný co mě kazí trochu radost je Catwoman protože takhle má vypadat CW-
    http://i42.tinypic.com/2hx0y8i.png
    • Az na to ze ve filmu to ani neni tak uplne Catwoman slovo Catwoman pry ve filmu nezazni ani jednou doufam ze to neberes jako spoiler sam sem film jeste nevidel ale cetl recenzi jinde.
    • DangerousDave
      M.P. ako Catwoman aj tak nikdo nikdy neprekoná...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit