Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • super, uz si ani nevzpominam, kdy bylo naposled v nejake RTS poradne vyuzite pocasi
  • Lidi mrkněte se na první obrázek. Jak jsou ti tři vojáci opření a jsou zmrznutí. Jeden znich ma na rukávu nápis: POA a znak Ruské osvobozenecké armády (Vlasovci) Zajímavé.
    • Tak jeste nemcum pridat waffen SS jednotky se znaky pravych divizi a mame tady opet zalovatelnou hru :-)))
      • tys to nepochopil, Vlasovci bojovali s Němci za osvobození Ruska od komunistů.
  • Na tuhle gamesu se opravdu moc tesim, je videt ze tematika WWII je porad zajimava a zdaleka neni vycerpana jak nam neustale nekdo predhazuje, ale musi se umet ji poradne udelat, tak jak to predvadi CoH nebo MoW
  • ALIENVIK
    Supr film kde je vidět jak na to Němci doplatili (na tu kládu co tam byla) je Stalingrad (německá produkce)
  • Přílíš krásné aby to byla pravda *13* Hltal jsem každé slovo o zimně *2*
  • Kozy
    CoH je asi dost podobný Men of War: Assasult Squad, že?
    • Jednička určitě ne :D jestli chceš arkádu zahraj si CoH jestli chceš pořádnou realm. tak Men :)
      • realm? no já bejt tebou s těma Men of War přibrzdím, protože co v CoH vojáci nemají inventář, o to zábavnější, intuitivnější a použitelnějí celý systém hry, narozdíl od Men of War, které zvlášť s každou další hrou upadají do čím dál větší žumpy, nudy a trapnosti, viz. takový Assault squad s debilním scriptovaným posíláním furt stejných útoků AI, celé se to vyžívá v obrovských spotřebách lidí, přísahám, že některé "bitvy" v Men of War spotřebují víc mužů, než co by si ti velitelé ve skutečnosti mohli vůbec dovolit, na druhou stranu CoH laboruje především s nutností lidi a techniku neztrácet-k tomu je CoH hodně zaměřený na MP, navíc podobným stylem, jako Warhammery 40k taktéž or Relicu a to je úplně jiná liga oproti zmatené hratelnosti Men of War-ale to je holt asi tradiční úděl her z Ruska...viz. návrhem skvělé, provadením tragické Pacific Storm
  • Takto, do sp to klidně uvítám jako hezké oživení, naopak u mp bych to bral jako zbytečnou komplikaci.
    • XorxoxTalarius
      Proc? Jenom dalsi strategicky prvek ... holt postavis armadu tanku a zniceho nic prask a zamrzne ti benal v nadrzi :D
      To uz nemluvim o tom ze kdyz si nedas pozor a nekde budes mit jednotky na hlidce bez ohnicku tak pak najdes jen ormzle mrtvolky :D No a jestli ohen pujde nejak videt na mape, tak zase na druhou stranu budes vedet ze se tam nepritel ohrejva.
      Samozrejme je brzo na nejake soudy, a ja se necham prekvapit co mi relic predstavi, kazdopadne mne osobne jeste nikdy nesklamal (snad krome DoW II).
      • Mě osobně přišlo, že už jednička byla dost akční a i přes arkádovost sis musel hlídat ať ti neumírají jednotky. Takže teď když přidávají plno novinek ve směru realismu, tak aby tam toho nebylo moc na co při bitvě myslet. Navíc čím víc principů, tím horší balanc plus desing map by musel být dost těžce promyšlený. Ale zase máš pravdu že jsme ještě nic neviděli, tak nemůžeme soudit.
  • MidnighT91
    Z toho screenu mrazí...
  • Company of heroes je taková hollywoodska koukatelná strategie, co má s realitou spolčný maximálně téma.

    A než mě teenageri začnou mínuskovat (doufám, že jich nasbírám víc, než troll)

    Hail to the Steel Panters!
    • Já třeba už 20 let nejsem teenager a COH mě přivedlo od FPS k realtime strategiím... Takže díky tomu teď už hraju Codename Panzers, Men of war atd. A dynamiku kampaně má COH naprosto strhující. Takže bych to tak neodsuzoval.
    • ZvacA
      Máš recht - Sudden strike, SP a Blitzkrieg do čela. :D
      • Vidlec
        Blitzkrieg? :D Vážně? Tam člověk zmasakroval všechno na mapě s jedním náklaďákem, jedním dělostřelectvem a sniperem,
        • ZvacA
          Když to hraješ jak chuj to se potom nesmíš divit. Mám na mysli každopádně první díl, BK2 už byla přece jen zjednodušená sranda pro amatéry.
    • As*hole co má se zkušeností s válkou projitej novej wolfenstein *15*
    • Jednička určitě(tedy když přidám dobře hratelná a originálně stavěná), dvojka nevyšla tak těžko zhodnotíš(i když taky nečekám hardcore simulaci).
      • Co prosím jednička ? .. a kde je tam ta realita ????!!! jako strategie nebyla špatná co se týče ostatního lezlo mě to dost na nervy ... snad ve 2 to bude více reálne když už tam bude to počasí :)
        • Vždyť s tebou souhlasím, to určitě bylo myšleno ve smyslu máš pravdu.
    • Jo ony ostatni strategie jsou strasne realisticky. Jestli chces realitu jed do Afganistanu
  • ALIENVIK
    Všimněte si na tom prvním obrázku ti umrzlý vojáci, mají na ruce znak ruské osvobozenecké armády, a to se mi právě líbí ty detajly a historická přesnost. A tím pádem na tom prvním obrázku ty umrzlý neumrzly, ale byli zabití těma co si tam prohřejvaj krkovičku, protože to jsou zase pravidelné jednotky rudé armády.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit