Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Steam rozjel službu Greenlight. Dejte hlas projektům, které se Vám líbí a chtěli byste si je...

    ještě jsem to nezkoušel - ono jde z toho steamu rovnou zahrát třeba nějaký demo, nebo si to člověk musí sám někde vyhledat, případně spoléhat na trailer/screenshoty?
    • VonHayek
      Takové ty úplně nejamatérštější projekty (resp. často i jen nápady na hry) mají maximálně pár screenshotů, ale většinou je obrázků dost i včetně jednoho dvou videí.
      No a občas se v popisu objeví i odkaz na stažení dema nebo beta klienta na webu autora.

      Co mne zatím nejvíc překvapilo je, že se tam hrne hafec takových těch německých simulátorů všech možných i nemožných profesí á la zemědělec či bagrista - u těchto bych čekal, že se budou na Steamu objevovat tak nějak automaticky, přece jenom své publikum myslím mají...
  • Malleth

    Famózní artworky k Dišonordu

    http://kotaku.com/5939152/dishonored-has-some-of-the-best-video-game-art-ive-ever-seen
    • strasne mi to pripomina Arcanum: of steamworks and magick obscura
      • Malleth
        Mě taky :)
        Ta hra měla úžasnou atmosféru, tak doufám že tohle se k tomu trochu přiblíží
  • ucho

    Steam

    Steam rozjel Greenlight.
    • VonHayek

      Jede to jede...

      Vypadá to na slušný rozjezd - já blázen jsem čekal, že si hezky dnes večer projedu všechny "přihlášené" hry a ony tam přibývají jak šílený. *2*
      Si na hodinku odskočím pryč a dalších dvacet her k opalcování, uff. *7*
      • pernicek
        Asi to klucí z Valve budou muset dost hlídat, protože sou tam hry co tam vůbec nemají co dělat a sou založený normálními hráči.
      • A začínaj si v tom pomalu dělat pořádek. Viděl jsem v nabídce Slendera a po rozkliknutí se mi doneslo, že byl smazán za porušení smlouvy. Aspoň se k nám nedostane úplnej trash.
        • ucho
          http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=93081827&searchtext=
        • Steam rozjel službu Greenlight. Dejte hlas projektům, které se Vám líbí a chtěli byste si je...

          Za úmyslné spamování/prušování podmínek je týdenní ban ve Steam komunitě.
    • Jazz
      Čekal jsem, že úplně první hra, která se tam objeví bude Minecraft, ale asi jsem se spletl. *15*
  • Keyz

    Nový blog Warhorse

    Sice jsem si toho všiml pozdě a koukám,že to tu není.
    http://warhorsestudios.cz/index.php?page=blog&entry=blog_016
  • GW2 hack

    Mno, kdo hraje Guild Wars 2, vřele doporučuju, nacvakat si tam pořádně dlouhý heslo. Včera mi přišlo na mejl upozornění, že se mi ho snaží někdo resetnout, pokud to nejsem já, ať to s klidem ignoruju. Ignoroval jsem a dnes, po návratu z práce, už je account fuč a to jsem neměl žádný jednoduchý heslo *10*
  • johnysak

    Hráči Borderlands 2 si budou moci pořídit Season pass, který jim za 30$ (= 595 Kč) nabídne všechny...

    Tahleta rozjíždějící se móda, se mi vůbec nelíbí..... *7*
    • Dokud do toho hráče nenutí, tak je to celkem jedno.
  • rancor1223

    Hráči Borderlands 2 si budou moci pořídit Season pass, který jim za 30$ (= 595 Kč) nabídne všechny...

    To zní jako plán *3*.

    Tak mě napadá, můžu si krabicovku aktivovat na Steamu?
    • Musíš ;)
      • rancor1223
        Fajn *1* Dík
        • na druhej strane otras, ze uz podla vsetkeho maju koncepciu vsetkych 4 DLC, a nedaju ju do povodnej hry, len chcu ryzovat
          • A nejhorší je, že Mass Effect měl už od začátku koncepci jako trilogie, ale stejně to nedali do jedné hry *10* *10*
            • vlastik.plaminek
              A co teprve Star Wars. Tam si dokonce dovolili začít uprostřed.
          • A jak mají stihnout naflákat koncept 4 DLC do vydání hry za 2 týdny ? To, že počítají s tím že vydají 4 DLC a ví o čem budou neznamená, že jsou DLC hotové a jenom čekaj na správnou dobu vydání... Takže nechápu o jakém rýžování tady píšeš....
            • ked vyjdu vsetky 4 dlc, pochopis :)
  • Vyšla Tera na Steamu

    Což mi připomíná, bude někdo (pokud možno pan Janchor) dělat recenzi? Co jsem četl a viděl, přijde mi to jako rip-off Lineage.
  • rancor1223

    Walking Dead EP3

    Tak vyšla 3. epizoda a byť je to neuvěřitelné, je to pořád lepší a lepší. Hlavně atmosféra zombie apokalypsy je téměř neuvěřitelná! Snad jen technické zpracování trochu upadá, tenhle díl měl celkem velké množství nedodělků a quick-time eventy mi taky nepřišly úplně zvládnuté. Každopádně pro mě hra roku, neuvěřitelné co TellTale dokázali! Takové emoce většinou necítím k postavám ani v těch nejlepších filmech!
    • Normálně jsem si po přečtení tohoto příspěvku hru pořídil a musím říct, že nelituju (moje práce, kterou jsem měl dělat ale trochu jo).
      Po Alanovi Wake asi nejlepší atmosférově/příběhové překvapení posledních několika let. Kór, když je hra na steamu v 40% slevé.
      TL;DR
      Thank you sir!
      • rancor1223
        Děkuji *3*. Musím říct, že spousta mých přátel byla dost skeptická a nechtěli do toho jít, ale když už jsem je k tomu dokopal, taky mi děkovali.
        Je si říkám, jestli se to dá pořád ještě označit za hru. Interaktivní film by opravdu seděl lépe *15*
    • Malleth
      Už se těšim. Druhá epizoda se mnou taky dost zamávala.
      • rancor1223
        Nečekal jsem že tahle to překoná.. Máš se na co těšit!
  • Malleth

    Pokud se Vám líbila SimulView TV, ale její úhlopříčka pro Vás byla moc malá, můžete se začít...

    Teď už jen udělat banku...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit