Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stallone byl suverene nejlepsi ve snimku The Party at Kitty and Stud's nebo taky Italian Stallion. Od te doby uz to stalo za nic. Nebo vlastne nestalo..
    • NA csfd ma ten film Italsky hrebec 17%, takze to asi moc dobrej film nebude :-)
    • země policjatů tam byl super
  • No ak by to robili podla knihy, tak Rambo zomre hned v diely prvom :D
  • No paráda! film mého mládí tak snad to dopadne dobře a bude to mít tu atmosféru co si pamatuju z filmů.
  • Makres
    No, myslím že to mohli udělat ze 3. osoby, pohled na Sylvestra Stallona by byl možná zajímavější a ten krycí systém taky. Grafika nevypadá z těch obrázků nijak urážlivě. Snad to nedopadne jako ostatní hry podle filmů.
  • Kesis
    Prosím, nech sa toho chopí EA, veď uznajte že táto hra ma potenciál a "“střílečku a akční hru z pohledu prvního osoby, z fixní perspektivy" sme tu ešte nemali.
    Rambo : First Blood DLC "American Dream" (preorder only, po dni sa nainštaluje sám v podobe "mandatory" patchu)- nepripomína to niečo?
    1. Instakill nôž s motorovou čepeľou (hm... žeby DooM?)
    2. "Auto"heal (Skoro každá "moderná" FPS) s animáciami z FarCry 2 (výjav, kedy vás trafia do hlavy a Rambo si len drsňácky napraví šatku, z nohy si vytiahne v lese bežný, desať centimetrový šrapnel pomocou odchytenej veveričky a o pár sekúnd strieľa ďalej zbraňou s bezodným zásobníkom je proste "k nezaplacení")
    3. Stealthboy (Pre milovníkov stealthu - NPCéčka si nevšimnú masovú genocídu spôsobenú napr. prvým itemom)
    4. AI Pack - Obohatenie "akcií" NPC o režimy
    A) "Choď rovno oproti mne, po troch metroch začni strieľať do steny"
    B) "Skry sa, ale hlavne nenápadne" - Podobné čo A, len nezačne strielať, ale hodí sa do zákopu, ktorý je vedľa nášho hrdinu. (viď. Sniper Elite v2)
    5. Zničiteľné prostredie - možnosť rozmetať ručným granátom dva listy.
    Filmy ako Rambo sú príčinou vzniku akčných hier (DooM, Quake,CoD, BF, FarCry, Crysis a pod.) Prečo teda idú vytvárať niečo, čo tu už je?
    • Prosíme, nekrmit.
  • Jack1947
    Mohlo by to bejt super... 4tku ani nemusi davat do hry ta byla celkem slaba...
    • Jack1947
      "Slye" mam samozrejmne rad a jako jeden z mala hercu, se snazi furt hrat (ano Scwartzenegger a ostatni mladsi...) se snim rovnat nemuzou. V Expendables provedl brej vykon, a ve 2jce se ceka minimalne tak.
  • Cahir
    První díl je docela slušný psychlogický drámo. Další dva díly už jsou jen guilty pleasure. A čtyřka je něco mezi.
    • zdeeneek
      Prvni dil Rambo sagy je nejlepsi, stejne jako u vetrelci serie.
      • nesouhlasim, Aliens jsou lepsi! ;)
        • DangerousDave
          tie filmy sú hlavne iné ... ale v zásade úplne vyrovnané. Subjektívne preferujem jednotku.
  • ked si prectavym, ze by niekto vytvoril hru rambo, ktora by bola kvalitna stealth s paradnou grafikou, prepracovane prostredie a vysoka interaktivita s prostredim, so super AI nepriatelov s moznostou prejst celu hru bez povsimnutia... ale v dnesnej dobe sa o tom neda ani snivat *9*
    • DangerousDave
      a cielom hry by nebolo "vyhrať tretiu svetovú" ale jednoducho prežiť - dostať sa preč z obklúčenia, uniknúť nepriateľom, ktorý by ťa boli shopní stopovať, Mohol by si klásť pasce, chytených protivníkov by bolo možné spútať. A hru by šlo prejsť aj bez jediného zabitia. OK, now back to reality...
      • CrazyDiamond
        Stačí se podívaj na ten trailer (nebo co to je) a ty filmové pasáže, které do něj dali.
        • DangerousDave
          mne je to jasné, to len tak fantazírujeme *3*
    • Robotron3
      Ona taková hra ale už je, jen se nejmenuje Rambo. Možná už o ní někdo slyšel, Metal Gear Solid :)
      • CrazyDiamond
        To je jako by se sháněl po kole, na kterém se nenandře, a ty mu doporučil auto.
        • Robotron3
          Jak to? :)
          • CrazyDiamond
            Tak chtěl Ramba, ne? :)
            • Metal gear solid som hral :) jednotku este na PSX , 2-ku som akosi vynechal, nesedel mi ten pohlad, Snake eater som presiel v HD kolekci na PS3 a MGS 4 som tiez presiel, bezkonkurencny stealth zazitok, to je fakt, ale mohlo by byt takych hier viacej :/
            • Robotron3
              Super AI je hlavně o kvalitním designu, jak nepřátelé reagují v daném prostředí a to MGS má. Pro mě je MGS1 třeba jedna z nejlepších her, kterou jsem kdy v životě hrál, a to hraju od 8-mi bitů. No nic, jen jsem chtěl MGS zmínit.
            • CrazyDiamond
              Navíc chtěl super AI nepřátel. :) Já hrál jenom MSG 1 kdysi na PSX, ale štvala mě tam ta stylizovanost a respawnování nepřátel.
            • Robotron3
              No ale když takového Ramba nemá a možná ani nedostane, tak doporučuju Metal Gear Solid od jedničky (pokud nehrál), protože to je přesně ta hra jak píše, navíc Metal Gear Solid je z části inspirován právě Rambem.
  • Robotron3
    By se měli zaměřit spíš na jedničku, protože Rambo 1 je skvělej film. Další díly pak jsou už čím dál víc k smíchu.
  • BoB.2
    Nebudu nic zapírat First Blood je jeden z mých nejoblíbenějších filmů. *14*
    • A čeština jeden z tvých nejméně oblíbených předmětů. *3*
      • A ty si prostě jen další idiot, který si myslí, jak skvěle zvládá gramatiku a všem to prostě musí dávat najevo. Myslím, že se tu za den objeví spousta mnohem horších příspěvků, ale i tak to nemusíš hned komentovat.
        • jsem chtěl bejt vtipnej, tak sorry... stačilo zamínusovat, stejně jako to určitě děláš i u každýho jinýho hroznýho příspěvku *7*
          • Nedělám, nestojí mi to většinou za to *1* Za toho idiota se omlouvám, ale prostě mě to vždycky vytočí, když se někdo naváží do někoho kvůli pravopisu.
      • BoB.2
        Mrkni do profilu. *9*
        • dysgrafik a zároveň nesnášíš lidi, co tě opravujou? *2* třeba jako tvoji učitelku češtiny nebo rodiče, co ti s tou poruchou pomáhaj? ty jsi borec. to je jako bejt slepej a nesnášet lidi, co ti popisujou, jak to kolem tebe vypadá *9*
          • zdeeneek
            Presne, nevim co je tak hroznyho na tom, kdyz nekdo nekoho opravi. Pokud je to slusne tak na tom nevidim nic spatnyho.
      • walltar
        Hail Gramatik!
    • DangerousDave
      First Blood je klasika, asi jediný film kde sa Stallone naozaj hral *1* a tá atmosféra Kanadských lesov proste paráda.
      • Sweetchuck
        Tak to jsi asi neviděl Zemi policajtů...
        • DangerousDave
          videl, velmi slabý film a Sly v ňom iba mierne nad svojim štandardom.
          • zdeeneek
            Nesouhlasim, je to celkem dobrej film.
            • DangerousDave
              nehovorím, že je to zlý film ale pri porovnaní povedzme s There will be blood alebo No country for old man mi to príde naozaj slabé, hlavne celý film úplne potápa zpackaný scenár. Videl som to raz, viac nemusím... každý máme svoj pohľad.
      • Robotron3
        Rocky je taky dobrej, a tam zahrál přitroublýho a sympatickýho boxera na jedničku! Jestli to teda hrál :)
        • DangerousDave
          to je pravda, Rocky a Rambo boli asi jediné filmy kde sa fakt snažil isť na hranicu svojich hereckých možností.
        • Prej "jestli to teda hrál". Hahaha.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit