Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Northmark je sice karetni RPG, ale rozhodne nevstupuje do stinu predeslych RIG zanru. V RIG chceme delat rozmanite a ruznorode hry, abysme zasahli nejsirsi publikum. Ikdyz se jedna o karetni hru, vlozili jsme do ni silny pribeh, hezkou grafiku a zname herni mechaniky, abysme udrzeli snadny ovladaci system. Hra se hraje velice prijemne, a jak postupujete oteviraji se nove questy a potkavame tuhy nepratele. Hra rozhodne neni jednoducha a zabere vam dost casu. Ohledne JNG 2... to si nechame zatim pro sebe :o))
  • Škoda, že to není nějaká old school střílečka jako Jets 'n' Guns. Když vyšla, hned jsem jí koupil a nelitoval ani korunky.
    Karetní hry mne ovšem nechávají zcela chladným..

    Každopádně ale držím palce !
  • Vypada to moc pekne ale zavani to stereotypem. Doufam ze to bude bavit i za polovinou hry... No necham se prekvapit.
  • Rake in Grass a karetní RPG? RIG dělají velice hratelný gamesy, ale něco jako vážně míněnej příběh si zrovna u nich nějak neumím představit.
    No, uvidíme. *8*
  • No já bych radši pokračování Jets'n'Guns, prosím. *2*
  • ale jo... rád přispěju...
  • Pokud jeste nevlastnite zadnou z Rake in grass her nebo jich chcete mit vice, muzete ji obdrzet s Northmark: Hour of the Wolf na Kickstarteru.
  • BoB.2
    Parada tet koukám že udělaly i STYRATEG určitě ji někde vyhrabu a znova si jí z chutí zahraju .Doporučuju.
  • Hra je napsana i v cestine, samozrejme bude potrebovat doladit.
    • BoB.2
      To jsi vzal kde?
      • GlaDOS
        Přečti si ještě jednou článek abys věděl, kdo je Patrik Špaček.
      • Patrik Špaček, nic?
  • Corvus
    Sice jsem Jets'n'Guns nehrál a ani hudbu neslyšel, ale tohle je jiná písnička, to se mi líbí moc. Nepřestává mě udivovat, kolik máme šikovných grafiků. Vizuál je krásný, stejně jako u nadějného old-school rpg Nyrthos. Pěkný!
    Apropó hudba je tedy opravdu povedená; doufejme, že tohle karetní RPG vyjde i v jazyce českém (když už se tedy ani weby od českých vývojářů v češtině nedělají)...
    • BoB.2
      Pokud jsi nehrál Jets 'n' Guns určitě si tuhle hru sežeň a skus doporučuju Jets 'n' Guns Gold naprostá uleťarna *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit