Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BLADIA-AMNESIA
    To vypada jak neskutecna sr.... Zadna volnost. Dyt tam za vas vsechno udela sama hra! Stary dobry casy kdy hry vychazely jen na PC (ok, PS 1 byl jeste vyborny).

    Jen mi davejte minusy. Kdokoliv, kdo kritizuje konzole, ma palce dolu -_-
    • Prober se z ty svoji diskoteky ;) copak jsi nikdy nehral half-life (uvodni jizda vlackem)? Tohle ma byt sandbox hra tak ji neodsuzuj podle jednoho linear videa! Mozna az prestanez zit v praveku tak ti dojde ze ne vsechno co je novy je spatny... Tenhle postoj maj vetsinou stary lidi... nemusis takovej byt :D
  • Paulcz
    Hah :D herní videa jsou velmi vtipný, nejlepší je když hl. hrdina zabije auto nebo motorku načež danej stroj vyskočí minimálně metr do vzduchu a následně exploduje :)
  • Kdyz jsem tu pred casem psal, ze to bude koridor na 2 tlacitka tak jsem byl "sezran zaziva". Cekal snad nekdo neco jinyho? :)
    • tak mi ale rekni kolik tlacitek bysi chtel u hry pouzivat? :D nebo ja nevim vcera jsem koukal na videa a rozhodne nepouzival jen 2 tlacitka na mysi a wsda to jako ze pokud hra nepouziva 30 tlacitek tak je desna nuda? ja mam pocit ze ani Gta nepouziva celou klavesnici :) hra ma linearni kampan ktera ma mit 14h a 100 vedlejsich misi to mi prijde na zabavu dost grafika je uchazejci tak mi prosim srozumitelne vysvetli co se ti nelibi dik
      • jasne, jedno na beh a druhy na skok, zbytek dodela animace, hnus fialovej
    • podle recenzi to asi tak spatne nebude kdyz hra dostava 9/10
      • v recenziach ma Fallout 3 lepsie hodnotenia ako Fallout 2. A?
      • tem recenzim nekdo jeste veri? *1*
        • ano verim mas nejakej jinej zdroj informaci? nebo si to hral?
          • si prehraj video, tohle hrat na PC tak si vyskubu vlasy
            • trefna poznamka *1* ja bych si je asi vyskubal i u konzole *6*
  • Ugh to je hnusné... prinejmensim tohle video by me od koupe hry spise odradilo nez nalakalo...
  • tak na GTA 4 rozhodn nema, grafika je skareda, neprirozeny pohyb postav a aut, tohle dilko ani nebudu zkouset *12*
    • Nepřirozený pohyb aut... jde to vůbec ještě víc nepřirozeně než v GTA4? Dost o tom pochybuju.
      • tak se koukni treba na tohle videjko, od druhe minuty, no to je proste hnus, hra roku 2012 *6*
        a ted pro srovnani GTA4, hra 4 roky stara!! *12*
        http://www.youtube.com/watch?v=jh0u2mr3j4Y&feature=relmfu
        pust si to od 12 minuty, jo a tech kecu si nevsimej, typek to huste nedava *1*
        http://www.youtube.com/watch?v=rxTVYpEBKC8
  • Pár týdnů po E3 a z optimalizované scény je najednou obyčejná Directx 9.0 - 10.x.x konzoloidní konverze plná zmatených pohybů, bluru, odpudivých průměrných textur, nápověd, simplifikací a koridorů. Zase další vyumělkovaný, vyhypovaný šmejd, herní průmysl postihla naprostá stagnace, na tohle se nedá dívat, jdu do lesa na houby.

    Jediný člověk, kterému věřím v ohledu pokroku herní tvorby je Dan Vávra. Nenávidím všechny hlavní a největší producenty, kteří se z her snaží jen vytřískat hromadu peněz s minimem úsilí a nechápu ti pitomce, co jsou ty hrozné výtvory ochotni kupovat.
    • Mám konzoli i PC a vadí mi, že už obě když konzole udělali, dali do nich na tu dobu přežité železo. A nyní už jsou konzolové předělávky graficky chudé pro hráče na PC, zvyklého na jiné vychytávky. Prostředí prázdné, koridorové a textury jednoduché. A PC scéna tím trpí. Počítače by toho zvládly podstatně více a hezčí a propracovanější. Škoda.
      • Přesně tak, ale redakce bude pořád obhajovat jejich existenci, jde o business, nejde přece o technologický a aplikační vývoj.
    • naprosto s tebou souhlasim, to snad tvurci ani nemysleli vazne, rozhodne je na tom GTA4, [ktere je o 4 roky starsi!!! ] o tridu lepe. Vubec nechapu ty minuska, ktere Ti tady davaji, asi pubertalni decka, nic jineho me proste nenapada *16*
      • V poslední době je nás "mínuskářů", čím dál víc vidět a slyšet, bylo by dobré mít vlastní komunitu, která neakceptuje současnou podobu trhu a neustálého omezování ze všech stran.
    • SMRT KONZOLÍM!

      iiiiiiiiuuuuuuuiiiiiiiii
  • miker17
    Chtěl bych upozornit že konzolová verze hry už je alespoň 5 dní na torrentech. Nojo zas ti PC piráti...... *1* *1* *1*
    • CrazyDiamond
      Chlapče, ty ses poved...
      • miker17
        Ty taky....mistře.
    • Tak nebudeme přehánět :) . 5 dní to není a je to NTSC verze = Většina Evropských pirátů si nezahraje ...
      • Projdi si některou z diskusí na téma PC pirátství zde na Games - "PC platforma je mrtvá, PC prolezlé piráty, PC odsouzeno k zániku kvůli zlodějům, PC jediná zlodějská platforma etc etc etc" - kdo přehání? ^_-
    • Nikdo netvrdí že na konzolach sa nepiráti , ide o pomer upirátených a predaných hier *3*
      • miker17
        skoro půl milionu stažení říká něco jineho.... *3*
        • Jack1947
          Byl Jsem skoro tyden pryc a vysli 3ocekavane hry z toho Spici psy, nicim se nebudu tajit ani zapirat jako vetsina lidi tady, i ja jsem ten nenavideny pirat, ano kvalitni praci ocenim ale kdyz nejsou dema a navic je to na X360, hry moc uz nepalim spise vubec... na online nechodim jsem ryze ciste SP Fan. A hned jak to budu mit. Muzu sem napsat bnake poznatky...
          • Jack1947
            Paradni hra souboje interaktivni, postrani mise upgrady pomoci sosek v mistnim doju, grafika plynula a hratelnost super, tady mam jasno 8,5 /10 zatim, (obavam se jen te kratkosti, jsem teprve na zacatku. Auta, motocykly maji fyziku dostatecnou pekne se daji demolovat, je to hodne okopcene z Sr tomu nezazlivam , myslim ty Ram souboje najezfdy ze stran. Souboje jsou asi hlavnim tahakem hry a bez vylepsovani schopnosti se clovek dal nijak neposune. Moc.
            Honicek zatim moc nebylo a kdyz bylo s policii, ocenuju pekne efekty vybuchu, grafika plynula standart Postava se chova az na trochu pohyb robota mirne ok Misi je 30 a postrani dalsi z toho je tam Hackovani kamer ,ziskavani informaci atp tech 1 par misi bylo vetsinou o ( mlaceni jinych clenu gangu, interaktivita prostredi je super, uniky policii a hrdina dostava i pekne obleceni ktere si hrac muze koupit takze z floutka se stava lepsi a drsnejsi , machrik obleceni neni na okrasu pridava moznosti lepsiho boje atp. Strelba zatim nic moc nic moc protoze, ... jsem jeste nemnel moznost. Tot asi vse no.
        • Jsem sice PCčkář takže bych to nemněl psát ale když píšeš takové kraviny tak ses mohl aspoň podvívat na to že PC verze už je venku více jak týden jen s tím rozdílem že není crack takže si piráti můzou leda tak naslinit a taky se jen té verze bez cracku nastahovalo.
          • miker17
            keci....PC verze není vůbec venku.
            • ja nikde nepsal ze tam je crack... pouze to ze hra je torrentech a kdyz by byl crack tak se taky pirati... no nic ale jsem rad ze znam tak zkuseneho warezaka ackoliv musim ti rict ze i ja dokazu spocitat 2+1
            • pravdu mate obaja. PC verzia je na torrentoch, ale bez cracku. Inac + za to ako si ich odpalil *2*
            • miker17
              ty jako myslíš....TRUE.CRIME 2012 -Skidrow crack .....takovéto hovadiny jsou fake. Skidrow a Reloded vydávají hry 2-1 dny před oficialním vydáním a crack do týdne po vydání. P2P verze jsou většinou nefunkční.
            • ted ale lzes ty pc verze na torrentech je...
    • Miroo_7
      To nemáš nic lepšího na práci než prolízat torrentový sajty?
    • Tak to neni fer, na pc se prece vic pirati, or not?
      • Nevím jak ty, ale já si ještě pamatuji doby PS1 a PS2 kdy se pálilo na CDčka pirátské hry o 106.
  • True Crime: Streets of L.A. 7/10
    True Crime: New York City 6/10
    Sleeping Dogs (dříve True Crime: Hong Kong)
    Masáž a PR zrejmä slávi úspechy, ten 2hod gameplay tiež nič moc.
  • Héj, vypadá to fakt dobře a zahraniční recenze si to myslí taky. Come on!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit