Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mass Effect Trilogy nebude obsahovat všechna vydaná DLC. Co přesně nabídne lze najít zde.

    Proč protože BEA. Fakt kdo si to bude kupovat ? Fanoušci už mají všechny díly a tohle nic nového nenabídne...
    • rancor1223
      Já bych si to koupil, mám jen ME1 a ME2 a bez DLC. O takovou edici bych i stál, ale jen za předpokladu že v ní bude vše. Úplně vše, tzn i DLC k ME3 (až budou všechna vydaná). A všechno na discích.
      Takhle je to opravdu o ničem...
      • Cahir
        Absenci DLC ke trojce ještě chápu, ale že tam není ani Lair of the Shadowbroker či Arrival je vážně deme*ce...
        • rancor1223
          Já jí taky chápu, ale čekal bych, že takováhle edice vyjde po vydání posledního patche. Třeba i řádně předražená, ale skutečně se vším všudy. Ale absence i třeba Arrivalu je opravdu směšná...
  • Oddworld: Abe’s Oddysee HD vyjde v září 2013, zhlédněte první záběry přímo ze hry!

    Pecka! Nemuzu se dockat.
  • prudislav

    Deadlight pc

    http://worthplaying.com/article/2012/10/1/news/87100/
  • MishKonn

    Mass Effect Trilogy nebude obsahovat všechna vydaná DLC. Co přesně nabídne lze najít zde.

    Wow...a to už jsem si myslel, že si EA opravdu napraví pošramocenou pověst z DLC From Ashes a podělanými konci (pořád zastávám názor, že znovu uspěchali vydání hry) vydáváním free DLCček k ME3, ale tímhle zas ukázali, že jsou to nenažraný prasata. Kdo to kdy viděl, aby v, cituji, "The Definitive XY Experience" nebyly všechna DLC? Prasárna, a kdo to koupí, s vyjímkou lidí, co nevlastní ani jeden díl, je úplnej id1ot.
  • Mass Effect Trilogy nebude obsahovat všechna vydaná DLC. Co přesně nabídne lze najít zde.

    Tak v tom případě jim na to hážu bobek.
  • Cahir

    Mass Effect Trilogy nebude obsahovat všechna vydaná DLC. Co přesně nabídne lze najít zde.

    Jakou to má pak pointu?? Těžko pouze slušivou krabičku... Smyslem této edice by měl být veškerý dosud vydaný obsah pohromadě (kromě trojky, jelikož u ní se na DLCs ještě dělá...)
    • Tak ja treba nehral zadnej dil a diky tomuhle si koupim vse v jednom...to neni nic pro uz stavajici majitele dle meho nazoru
      • Cahir
        Právě že to mít všechno v jednom nebudeš...
        • Tak to jsem nevěděl...to teda ani ja moc nechapu logiku tyhle edice *10*
          • Mass Effect Trilogy nebude obsahovat všechna vydaná DLC. Co přesně nabídne lze najít zde.

            Vsetko napoveda tomu, ze logikou je ryzovanie penazi *14*
      • Jenže DLC ke dvojce i trojce jsou docela zásadní kus celýho příběhu a budeš si muset chtě nechtě aspoň nějaký ty DLC koupit. Fakt mě tohle se*e už jsem se těšil jak si takovou supr krabici postavím na poličku mezi sběratelky a oni to tak poserou...
        • ucho
          proč steam ke dvojce nenabízí žádné DLC?
          • Cahir
            Asi v tom bude rivalita steam-origin...
          • ty si musíš koupit přes tu BioWareáckou sociální zrůdnost...
  • Humble Bundle 6

    Ted´ se koukám a do Humble Bundle 6 přidali BIT.TRIP RUNNER , Gratuitous
    Space Battles , Jamestown a Wizorb ! ..... vlhké sny se naplňují . *14*
  • Vývojáří z Crystal Dynamics nezměnili po aféře s udajnou znásilňující scénou v Tomb Raider...

    to je jedině, dobře ať jdou mravokárci víte kam. Tahle hra stejně asi nebude zrovna pro děti.
  • Oddworld: Abe’s Oddysee HD vyjde v září 2013, zhlédněte první záběry přímo ze hry!

    vypadá to naprosto stejně jako originál, akorát HD rozlišení (a trochu hraní s kamerou) - zbytečnost, původní hra je pořád ještě skvěle hratelná i koukatelná...
  • Hledám hru.

    Včera v Re-Play byla krátka novinka o to, že vyšla hra z českého studia ( aspon doufám )
    V názvu měla conquer či neco takového, vubec si nemuhu vzpomenout na ten nazev, ale šlo o FPS, dke se objevily i stíhačky.
    Poradí mi někdo jak se ta hra jmenovala ?
    • ona je to spíš FPS strategie, a je to od Bohemia Interactive
    • Keyz
      Carrier Commnad ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit