Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aj to ze Crytek koketoval s inym zanrom nez su crysis-like strielacky je dobre znamenie, snad sa casom odputaju od Crysis modelu a stvoria nejake poriadne openworld RPG v realistickej krajine ,co by na Cryengine bola lahodka... mozno ked im Vavra ukaze ako na to:)
  • Vizualně to vypadá jako kombinace Alana Wakea a Stalkera,škoda že to zrušili,vypadalo to slibně.Zvlášt ten jehličnatý lesík vypadá v cryenginu skvěle.
    • to mi taky pripomina
  • Jaker
    Škoda. Vypadá to fantasticky. Osobně mi v the Last of Us zombíci vadí. Přijde mi to jako vynucený prostředek. Tohle by se mi tedy hodně líbilo. Hlavně na PC.
    • v The Last of Us snad nejsou zombie , ale houba!
      • Magister_Peditum
        Tak zombie se dnes ve hrách a filmech už taky nevyvolávají pomocí vúdú rituálů, ale většinou jde o nějaký zmutovaný virus. Takže, i když místo toho, aby zombíkovi koloval v krvi zmutovaný chřipkový vir, se mu na hlavě usadil křemenáč březový, tak je to pořád zombie. *3*
  • jakubtomsa
    Radši zrušit hned než málo vydělat, řekli si na valný hromadě...
    • Takže to mají dělat zadarmo, hm?
      • Zadarmo? Vydělat málo neznamená nevydělat nic.
  • Mám takový pocit, že technologie je jediná oblast ve které Crytec nezaspává ... všichni ostatní už nějakou dobu makají na temných postapo survival hrách, Crytec ji stihl skartovat dřív, než celá tahle vlna s DayZ v čele začala ...
  • montatatana
    Vypadalo to fakt pekne.
  • muha
    samozrejme, radšej urobíme Crysis 4, 5, 6@#&* a najlepšie free to play. Aj keď Crysis nie je tak blbá strielačka ako večšina dnešných, hneď by som to vymenil za jediný Redemption.
    • Přesně, já už jsem to tu v diskusích řikal několikrát, Crysis je od začátku vnímána a dělaná jako TRILOGIE, čili další díly serie jsou vyloučené. Kdyby lidi vic četli a koukali na videorozhovory se Cevatem Yerlim tak by to věděli. *7*
      • Heh jasne, po propadaku jmenem Crysis 2 (PC verze) urcite budu sledovat rozhovory s Crytekem *7*. Je uplne JEDNO, jestli byla serie Crysis od zacatku myslena jako trilogie,nebo treba nekonecny pribeh.

        To ze PC hraci dostali neco jako konzolovy port,to je bohuzel jediny fakt.
        Sbohem skvela grafiko a velke mapy umoznujici relativni volnost hrani. Tady mas koridor s grafikou jak na konzolich.
    • keby ste z toho neboli duty vedeli by ste ze crysis 3 je poslednym mozno nejake dlc ale to sa nerata a crytek sa ide zamerat cisto na f2p a na warface ktory atm ide :P
    • Presne tak, pro mne za mne at si klidne cely konzolovy Crysis strci za klobouk.
      Pokud by dokazali udelat neco celkem neotreleho, jako mohl byt Redemption, mozna by je to v mych ocich vykoupilo.

      Takhle nad klukama tureckyma lamu hul, jeste ted jsem na$rany ze v pripade Crysis 2 lhali (pry hra delana na miru PC a pak dostanes low res verzi).
  • Danny28
    Velká škoda...Mohlo z toho něco být.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit