Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ještě dnes si pamtuju " The graveyard, is full my lord " a " Seber troku hale" ... :) výborná gamesa
    • Přesně tak, ozvučení bylo takřka dokonalé, spusta hlášek mi zůstalo v paměti.
    • graveyard? :D
      • Moje chyba, místo graveyard to byl stockpile :) ale se hřbitovem to zní taky pěkně:)
    • nezapomenu na lučištníky a jejich "se furt tak trochu hádam" *4*
      • "nemusiš byt angin" *1*
  • Erien
    Jsem na to zvědavej, mě by stačila jen hezká grafika a zvuky. K tomu nové mapy (kampaň) a možná i jednotky a do hratelnosti bych vůbec nehrabal. Takovej vylepšenej remake, s tím bych se spokojil a klidně i zaplatil.
  • Magister_Peditum
    Téhle sérii přechod do 3D spíš uškodil.
    • To samý u Heroes Might and Magic podle mě. Některý strategie by prostě měli zůstat v 2D, vždyt i v něm se dá vykouzlit moc pěkná grafika.
      • Zrovna HOMAMu ta 3D grafika podle mě nijak neuškodila, aspoň se něco během těch bitev dělo.
    • Přesně!
  • nejlepe by udelali, kdyby zahodili ten 3D engine
  • Doufám, že to zase nedokážou všechno p*srat jako už 2x minule.
    Jestli to bude opravdu plnohodnotny nastupce jedničky tak už se nemužu dočkat.
  • Crusader byla poslední hra ze série, kterou bych bez váhání označil za výbornou. Vlastně jsem hned dostal chuť si zahrát pár skirmishů. Akorát mi chvilku potrvá, než najdu krabičku v tom svém "pořádku".
  • Kozy
    Ten obrázek je strašně ošklivej
    • HolyHandGrenadeOfAntioch
      Udělej lepší *2*
    • Ten styl je podobný "freskující Španělce". Asi má novou práci. *3*
    • To máš pravdu viděl by to na nějakého pořádného křižáka *4*
  • walltar
    Abych pravdu řekl tak po Strongholdu 2 a 3 už tomuhle moc nevěřím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit