Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hráči budou při paření Dishonored překvapeni, co jejich (PS3) konzole dokáže, říká vývojář...

    jojo plejstejšňáci budou... oni jsou překvapení naprosto vším co ta jejich konzerva dokáže :D PC hráče to ale nechává chladnými a spíše se smějí :D
    • Hráči budou při paření Beyond překvapeni, co jejich (PS3) konzole dokáže, říká vývojář...

      Smej sa:) ja sa budem ked si na pcčku pustiš maximálne film alebo nejakú nablblú online hru:)
    • Dokonalý příklad dvou fanatických skupin. Upalujte se hádat na pískoviště a nechte hráče hrát.
    • Malleth
      Co těm vysmátým PCčkářům taky zbejvá když jim tam ty hry nevyjdou.
      • OWNED!

        a ty |Blues drz picu! fetaku zasranej.
  • Hráči budou při paření Dishonored překvapeni, co jejich (PS3) konzole dokáže, říká vývojář...

    asi myslíte Beyond: two souls:-D
    • Hráči budou při paření Dishonored překvapeni, co jejich (PS3) konzole dokáže, říká vývojář...

      To víš, Dishonored je skvělá a autorovi se vryla do paměti.
  • Cahir
    https://pbs.twimg.com/media/A5NRPj0CAAA06oJ.jpg:large *1*
    • Britský žebříček prodejnosti 41. týdne roku 2012: 1. FIFA 13, 2. Dishonored, 3. Pokemon Black...

      Tady je statistika http://www.kicktraq.com/projects/obsidian/project-eternity/ s hranicí 3.5m to nevypadá dobře :)

      Snad bude 200k i na PayPalu.
      • MrSanta
        No já ti nevím, podle mě těch 3,5 padne i na Kickstarteru. Za cca 6 hodin vybrali nějakých 90.000. Mají teď 26 hodin a chybí jim 205.000
        • Thorleif_cz
          Taky myslím...právě teď mají na 14 hodin nějakejch 63 tisíc... To padne jak když sfoukneš svíčku.
    • MrSanta
      Hehe. Ti blázni těch 3,5 melouna dají, to je neuvěřitelné.
      • Tak to bych si skutečně moc přál, ale pokud to zvládnou, tak se bojím, že to bude dost těsné.
        • MrSanta
          Teď potřebují necelých 300.000 a mají na to 32 hodin. Stihnout by to mohli. Já si nejsem úplně jistý, jestli si to přeju. Obří města moc nemusím, v Baldur's Gate jsem imrvére kufroval. Na druhou stranu ty penízky určitě nevyužijou jenom na to město a čím víc peněz, tím líp. Třeba to umožní vydání hry dřív, než je zatím odhadovaný termín.

          EDIT: Mooooc pěkný rozhovor o Project Eternity: http://www.gamebanshee.com/interviews/109792-project-eternity-interview.html . Obzvláště jeden z možných pohledů na management zdraví postav se mi zamlouvá. Dále se mi velmi líbí snaha zbavit se D&D (mé osobní) noční můry spaní mezi bitvama, aby měly prskavky užitek.
          • Můj pohled na druhé velké město je prostý: Více kecání a questů, takže bych za něj byl rád. Uvidíme.
        • Cahir
          Tak jestli budou mít třeba 3,4, tak by ho tam mohli dát i tak. Nemluvě o tom, že jim stále bude něco přibývat i později...
  • ucho

    GOG - Divine Divinity

    Kdo ještě nevlastníte tuhle klasiku (skoro bych se i divil), popřípadě ani GOG účet (třeba GOG takto získá nové členy :) ), zde máte možnost. Klíče k aktivaci hry na GOGu (dole na stránce "Redeem gift")

    edit: rozdáno
    • Fan.....

      Díky *4*
    • Inquisitor
      Díky
    • Díky za skvělý dárek, hned to pondělní ráno vypadá líp!
    • Good Guy Ucho
    • MishKonn
      Thank you, good sir.
  • Whoossain

    Ubisoft zveřejnilo promo video k Just Cause 4, ve kterém nic netušící děvčata tančí za zády...

    Asi by mě taky trefilo, kdyby se mi v obejváku zjevil Džastýn Bíbr...
  • Ubisoft zveřejnilo promo video k Just Cause 4, ve kterém nic netušící děvčata tančí za zády...

    *Dance ;-)
  • Ubisoft zveřejnilo promo video k Just Cause 4, ve kterém nic netušící děvčata tančí za zády...

    Opravujem Just Cause 4 určite nie... ale Just Dance.... tak si to prosím vás opravte.
    • dilinja
      ja tam cekal nejaky prostituky a pak to prasklo
  • Ubisoft zveřejnilo promo video k Just Cause 4, ve kterém nic netušící děvčata tančí za zády...

    Asi by tam mělo být Just Dance 4 místo Just Cause 4 *5*
    • braveman
      Díky za info *8*. Pokud si dobře vzpomínám, tak to není poprvé, co mi prsty ulítly z Dance na Cause *16*
      • Stávají se horší věci. *4*
    • Hanzales

      Ubisoft zveřejnilo promo video k Just Cause 4, ve kterém nic netušící děvčata tančí za zády...

      Ty jo ta jedna holka se tam rozbulí celkem slušně z té radosti teda :) By mně zajímalo, co ji zrovna v tu chvíli lítalo hlavou...
  • PS3Hrac

    Metro: Last Light nenabídne žádný multiplayer, do hry možná přibude až časem.

    To znamená více práce na Singleplayeru *14* už se těším *3*
  • Cahir

    Project Eternity

    Vybráno přes tři míče! Budeme tedy mít vlastní pevnost! Kdo hrál NWN2, tak ví, jak by to mohlo vypadat.

    Ještě zbývají dva dny, pokud se vybere 3.5 m, bude i další město. Tak pěkně sypejte!
    • ucho
      Do té vybrané sumy je započítán na Kickstarteru i PayPal? Broken Sword to například počítal bokem s tím, že to prý nejde sloučit. Ale u Eternity píšou, že to toho odemčení milníků je PayPal započten.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit