Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Otázka....kolikrát je v článku slovo wafer? *1*
  • No.
    Vzhledem k tomu, že nové konzole už měly být rok v regálech, je odložení velice nepříjemná záležitost.
    Ne, že by Xbox byl k něčemu. Jediná dobrá volba je PlayStation, protože ten, narozdíl od Xboxu, má nějaké exkluziviní tituly, kvůli kterým by stálo za hřích si konzoli pořídit a připočtu-li k tomu zpětnou kompatibilitu her z PS2 a PS1 + hromadu remasterovaných HD verzí starších her, je volba ještě více samozřejmá.
    • irdzi
      To sis myslim trosku popletl paac gamesy z Ps,Ps2 nejedou na Ps3 ne? jediny co muzes je si je koupit znovu jako remaster .... Slo to tusim jedine u nejaky prvni varky PS3. Naopak zpetna kompatibilita funguje u Xboxu. Exkluzivity uz jsou samozrejme na strane PS3 ... to musi uznat i clovek majici X360 (jakoze ja) *1*
      • zdeeneek
        60 GB verze ps3 umi prehravat i PS2 tituly - mam tuhle verzi doma, ale uprimne rikam, ze jsem to vyuzil asi 2x abych zkusil jestli to opravdu jde. Momentalne je tolik novych her, ktery stoji za to si zahrat, ze by pro me byla ztrata casu hrat na ps3 stary hry z ps2.
      • Cože? Já si vždy myslel, že u PS3 je zpětná kompatibilita s PS2 a PS1.
        What the fu*k Sony?
        • Robotron3
          Jak píšu nahoře, PS3 je plně kompatibilní s PS1 a s PS2 jen skrze digitálně zakoupené hry z PSN.
      • Robotron3
        Hry z PS1 jedou na PS3 normálně. Jak digitálně koupené z PSN, tak přímo na disku, tam žádné omezení není. U současných PS3 je jen omezená emulace PS2, kdy hry z origo disků nefungují, ale fungují hry, které se dají koupit přibližně za 200kč z PSN, což je 1:1 emulace.
        • irdzi
          Aha ... diky za info. Mozna budu mit starou PS3 kvuli Demon souls ... no ted uz je novych her co vysly mraky, takze je to asi vetsine lidi jedno - ale kdyz byly soucasny konzole v plynkach, tak hodne lidi nadavalo, prave na to, ze tam kompatibilita s PS2 neni ... Kazdopadne az vyleze X720 a PS4, tak doufam budou mit toto podchyceny a kompatibilita tam bude u obou ...
          • :) Jistě kompatibilitu zachovají , jen si totéž budeš muset koupit znovu , když se jim to teď s HD remaky tak osvědčilo ... *10*
          • Robotron3
            No, to bych si uplně nebyl jistý. Jak pro Microsoft, tak Sony nebyla kompatibilita na prvnim místě a třeba u X360 taky přišla pořádně až s updaty. Takže kompatibilita možná bude, ale možná taky nebude zcela funkční hned při uvedení konzole. Ale uvidíme.
            • zdeeneek
              irdzi@tiscali.cz : mam doma ps3, ale planuju koupit i xbox360. Hlavne kvuli cele serii Halo a Gears of War - to jsou hry, o kterych jsem zatim jen cetl a dival se na videa, ale bohuzel jsem nemel moznost si je ani chvili vyzkouset. Uz se tesim jak si je zaparim.
            • irdzi
              JJ uvidime ... ja mam xbox od 2007/2008 tak uplne ty zacatky nepamatuju. Hlavne at zachovaji achievementy/trofeje s prenositelnym uctem - aspon predpokladam ze toto nezamasli jak Sony, tak Mrkvosoft:) Ja budu stejne jeste hodne let hrat na X360 ptze me ta grafika uplne staci a her co jsem nehral, ale chtel bych je taky hodne ... stejne bude prvni roky oboji nehorazne drahy a her par .... za 3-5 let az budu resit jestli X720 nebo PS4 uz bude situace min metafyzicka:)
  • walltar
    Sem čekal, že nové konole přídou dřív. Protože já se na ně těším už z toho důvodu, že se hry zase trošku posunou graficky dopředu. Ale zase nové PC sem kupoval nedávno a čím dýl bude trvat než výjdou nové konzole tím dýl vydrží.
    • kdybys raci koupil konzoli a ne pocitac ktery bude za rok za zenitem
      • Tohle platilo možná tak před 8 lety,né teď.Seš trochu pozadu.
      • Dobrá kravina.. chtěl bych vidět PC, který je rok od koupě za zenitem. Možná nějakej kancelářskej šrot za 8000, co už je ale za zenitem už v době koupě. *7*
        • on si to spletl s konzoli, ale ta je za zenitem uz rok po vydani takze dnes vsechny co jsou nalesteny novy v regalech
      • Paulcz
        jo lepší koupit +- střední třídu HW co je v konzoli za 20 000 :)
        • calwin
          jasné a nainštaluj si tam 7mičku a hneď si o triedu nižšie než je schopná vytiahnuť konzola...

          ak by bol hardware aktuálny samozrejme
      • walltar
        Mě vydrží Pc tak 4 roky ... takže nemám problém. Ale jak už sem mockrát řekl kdyby byla konzole která by měla jako hlavní ovladač klávesnici a myš už ji dávno mám.
        • Takže Amigu vlastníš ?
          • zdeeneek
            Kdyby se na trhu objevila nova verze Amigy, tak ji okamzite kupuju *5*
          • Amiga neni a nikdy nebyla konzole, tedy krom Amigy 32 to je konzole *3*
          • walltar
            Ne protože když byla amiga tak nebyl nikdo, kdo by ji koupil. Ale bratránek měl amigu a musím říct že sem u něho byl skoro furt.
  • S jejich příchodem by mohli i zrušit ten totalitní režim na xbox live jako restrikce na regiony. Do dneška mi leží v žaludku GOW2 a asi 3DLC které jsem dostal ke hře a dodneška je nemůžu použít. Něco podobného jako Skyrim na Steamu
  • Jack1947
    Snad vyjde pozdeji, co nejpozdeji... protoze az vyjde a protoze jdeo Mrkvovej salat... Tak by i skoncila herni podpora na X360, *13* to by se mi ani trochu nelibilo do next genu casu dost.
    • Ocelot
      Příští rok už je nejvyšší čas. Navíc si myslím, že podporu budou mít staré konzole aspoň další 2 roky díky Kinectu a Move
      • To uz ale bude OUT, mít novou konzoli to bude panecku SWAG . Peace bro *5*
        • Kill yourself.
  • Ocelot
    Jestli SONY vydá Playstation 4 zase o dost později, tak zase vyhraje X-Box...snad tam nejsou tak hloupí a vydaj ho co nejdřív po X-Boxu
    • No pokud hodnotite vyherce podle prodeju, tak je prvni Wii. Viz. zde http://www.vgchartz.com/analysis/platform_totals/
    • Jak vyhraje? Vždyť se PS3 prodávala fantasticky (teď je dokonce v globálu prodávanější než Xbox) PS3 byla jenom kapáneček míň úspěšná než X360...
      • Ocelot
        Na tom nejdůležitějším trhu - USA - vedl, vede a bude vést X-Box.
        • Na druhou stranu v Japonsku se prodává snad téměř výhradně PS3, a to je úplně konzolová země.
        • calwin
          nemyslím si že bol problém s oneskorením aj keď aj to určite akú takú rolu zohralo... podľa mňa išlo o to že sony vyrukovalo s blu ray mechanikou a bola citelne drahšia v USA ako Xbox... preto sa tešil Xbox takej popularite...
        • proc asi... *6*
        • Stejně jako tam bude vést iPhone. Lidi tam očividně sázejí na značku a moc se přitom neohlíží na kvalitu. (a PS3 se tam taky prodává výborně)
  • smrt konzolim !
    • normálny debil, nieje iních slov...
    • Co tim chtel basnik asi rici ? Ze je zaujatej ? Nebo za to mozna ani nemuze on ,ale jeho mentalni stav ? Kdo vi . *3*
    • SWAG bro *5*
    • exmaxx
      Někdy stačí i krátký vtip, aby pobavil *1*
    • ZvacA
      http://youtu.be/AMde_wIbw2k

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit