Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Malleth
    Pro Lukáše a Pavla. Demons Souls na PC nevyšlo. To je podlě mě dobrá motivace k pořízení PS3, obzvlášť pokud se vám Dark Souls líbí.
  • Tak tihle hosti me pristupem ke hram fakt nebavi a nudi. Nerad bych jejich vize videl obecne rozsirene mezi velkymi hrami. Me bavi pribehy a ne parminutovy kraviny.
    • Trol.diskuzni
      Poptávka rozhoduje...
    • Mě teda host příjemně překvapil, rozhodně to nebylo, tak nudný jak by se dalo očekávat.
  • blixa

    Fight Club 96

    Dnešní Fight Club začne kolem 16. hodiny a hostem bude Miloš Endrle, zakladatel a šéf úspěšné české herní firmy Geewa.
    • No to je teda úspěch dělat hry na FB.
      Poslouchat někoho kdo si myslí že je FB nej herní platorma v historii je výzva, které se vzdávám.Někoho takového poslouchat nehodlám, a nemyslím si že je to vhodný host do podcastu.
      • smejki
        tož, můžeš to brát jako studii nepřítele!
      • Keyz
        Souhlas.
      • Cosi
        Uvidíme, co nám poví. Čočík posledně taky mluvil zajímavě a to dělá jenom hry na iOS.
        • Pracoval v Levelu, zná se s lidma z FC resp. Games a to je rozdíl :)
    • MickeyMutant
      Facebook, mobilní hraní, casual gaming - to nebude v místním podcastu moc populární volba.

      Zajímalo by mě, jak se panu Endrlemu líbí The Ville od Zyngy? Obávám se, že se vám ho ale na tohle téma moc rozpovídat nepodaří.
  • Mafia speciál

    Kdy vyjde ten Mafia speciál?
    • Trol.diskuzni
      S panem Vávrou?
      • Né,s Drdou o tom jaké jsou záchody v Mafii *7*
      • Wyder
        https://twitter.com/gamescz/status/246277888821833728
        • Trol.diskuzni
          Twitter odmítám podporovat otevíráním odkazů vedoucích na jeho stránky... *6*

          (Ale pokud tam bylo něco hodnotného, tak přesto děkuju za snahu!)
          • Vím, že toho budu nejspíš litovat, ale přesto se zeptám: proč?
            • rancor1223
              Jsou lidé co odmítají sociální sítě z principu věci používat (jako třeba já). Někteří na ně očividně dokonce odmítají vstupovat (jako třeba tady Trol.Diskuzni)
            • Cosi
              To je jako u Big Bang Theory. Nikdy se neptej Sheldona (Trola) proč! *1*
    • Corvus
      Self deleted...
      • Mafia special tocili minuly stvrtok nie?
        • janchor
          Ano, teď se zpracovává.
          • Keyz
            Snad to bude co nejdříve :)
  • Black_Hand
    pri poslechu me napadl mensi uchylny napad. kdyz se ten telefonni zaznamnik moc nepouziva, tak co zkusit skypovy? udelal jsem lehky pruzkum a software na to je. chapu lidi, co nechteji platit za neco, co muzou vyresit zadarmo.
    • Neni som si 100% isty ale o skype sa tusim bavili v jednom z prvych podcastov kde preberali prave tie audio dotazy a nesuhlasili...
    • Keyz
      Spíš to vypadá,že se nechtějí moc mluvit do záznamu...

      Navíc spojit se do "studia" je například na ČT24 v Hyde parku a často to je naprosto debilní,protože každý má různý mikrofon a a internet..někdy to zní fakt blbě.Hlavně ze začátku to bylo na nic.I když to tam asi zvukaři štelují jak mohou tak je to dost nevyzpytatelné.
      • Black_Hand
        ja to myslel jen jako ciste zlepseni. osobne to nepovazuju za zrovna popularni zdroj otazek :).
  • Corvus

    Black Mesa mod

    Patří to jinam, ale v novinkové sekci to již zapadlo, tak se zeptám tady: Co všechno potřebuji ke spuštění Black Mesa? Mám pouze Half-Life 2 ze Score DVD, kde není nutné mít účet na Steamu (což také nemám). Je možné bez účtu na Steamu tento mod hrát/nainstalovat? Díky všem za případné (přínosné) info.
    • Keyz
      Nepotřebuješ ani half life.
      Stačí mít Steam tam stáhnout Source SDK Base 2007 a pak nainstalovat ten mod restartovat Steam a hrát.

      Jinan bez Steamu to také jde,viděl jsem to na torrentu.Jestli to tak jde oficiálně nevím.
      • Corvus
        Aha, děkuji za info!
  • Luke

    Video Fight Club #95

    http://youtu.be/kDh7VNpQIAw
  • Estli bude nějaký speciální výroční mafia podcast tak doufam ze pozvete dana vavru...
    • Trol.diskuzni
      Určitě radši pana Vávru než poslouchat PR kecy na nové lpíčko zdejšího LGéčka... *6*
      • Corvus

        O,o

        http://aukro.cz/tykadla-5-sad-samolepek-i2604364666.html
        (všem, co nemají smysl pro humor: více minusek!) *3*
        • Amylee.Anderson
          "široká škála použití, jistě Vás něco napadne" tzn. "Netušim, k čemu to je, ale chci se toho zbavit." :D
          • Corvus
            I tak by se to dalo říct, nicméně jsem to myslel jako reakci na trollování místního trolla :) Také mi připomíná zbytečné žvanění politiků, kterým se tykadla nasazují :)
      • Robotron3
        Mě by zajímalo, co Pan Vávra říká na takovýho oddanýho fanouška Trola.diskuzniho, asi pošlu dotaz :)
        • Black_Hand
          realita je takova, ze to danovi urcite ani nerekli. jinak by prestal do podcastu chodit....
          • Amylee.Anderson
            No, jestli sem Dan někdy zavítá, tak neni možný, aby o něm nevěděl.
        • Keyz
          Dobrý nápad.
        • Cosi
          Řekl bych, že to, co si o něm myslíme my všichni. *1*
      • blixa
        Děkuji za názor, velmi si tvé připomínky vážíme. Pozveme tedy pana Vávru. *6*
    • Keyz
      Bude stačit když se povede aby to bylo streamované,tak aby ten kdo se tam nevejde anebo nebude moci z toho taky něco měl.I když při komplikacích se zvukem ve FC to nevím teda jak to dopadne.
      - Jinak já bych to viděl krom tradiční sestavy na: Draken,Vávra,Rybka,Drda a po minulém díle i Jan Modrák který zásadně nehulí skunky ( to krásné zvíře *15*) jak prohlásil.

      -Btw ten stream doufám bude,takové výročí to bylo na prd aby pak vyšlo nějaké sestříhané video se zpožděním.Co jsem viděl na akcích kde nemají také dostatek techniky tak si nějak půjčili a pak to bylo ok když to uměli ovládat.
    • blixa
      Nikdy! :)
  • zdeeneek

    bludrova videorecenze

    http://www.youtube.com/watch?v=UYei7RMUwtk
    *1*
    • Ten závěr je parádní :))
    • Keyz
      Ten účes je super *4*
    • pernicek

      Bludr

      Honza Modrák by měl uvažovat o comebacku *1*
  • Ahoj zminte se o hře C 9

    je to mmo z unikatním spusobem boje...pvp je tam hlavně o skillu přirovnal bych to hratelností starejm bojovkám typu virtual fighter,tekken..je to free hra nedávno lounchlá pro evropu..v korei už beží déle.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit