Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
    • MikeiXX
      Taky jsem četl. Ale příijde mi, že Ty jsi naopak nepochopil ty komentáře, které !většinou! kritizují samotný trailer na hru a ne hru.
      To, že někdo kritizuje, jak hra nepůjde projít stealth stylem a jen Rambo stylem, je vě jiná; to je nevědomost.
      • Mylsim ze som ich pochopil a nakolko velka skupina tu kritizuje a prirovnava ku Convictions, tak moj koment patril aj tymto ludom. Tym padom myslim ze som pochopil dobre a moj koment bol adekvatny. Ci? :D
    • Veskoslav
      Četl jsem. Ale nikde jsem se nikdy nedočetl, že by hrdina byl převlečený Rambo, co vydrží skoro cokoliv, lítal jak kočka a přežil i to, co nevydrží Chuck Norris. A to, že je dán důraz na příběh je sice skvělé, ale když to zaobalíš do obalu, co naprosto nesedí, tak ti nepomůže ani 10 skvěle napsanách příběhů......
      • Mozno to je tym z v knihach nebola ziadna postava hnana do takych extremov, do akych je hnany Sam. A ked si k absolutnemu stavu nasranosti, po zrade od takmer vsetkych, smrti jedinej dceri a neviem coho este priratas to, ze je to spickovy agent cviceny na vsetky sposoby boja, spionaz, etc. tak sa nemas comu cudovat. Proste posledne diely SC beriem skor ako herne spracovanie Bourna, a celkom sa mi to paci.
        • Joha
          Odporucam ti si znova precitat napriklad: Hunt for Red October alebo NetForce, a najdi mi tam pasaz kde je jedna z postav vykreslena ako rambo.

          Podtrzeno, secteno zo vsetkych normalnych komentarov tu: Splinter Cell uz s Tomom Clancym ma len maloco.

          Co sa tyka hry tak komentovat nemienim a na PR kecy panov z Ubisoftu uz bohuzial nenaletim. Uvidime ked hra vyjde a na zaklade toho bude hodnotit. Zatial ale z traileru vychadza ze sice mozme prejst misie v stealth, ale plne stealth to nikdy nebude (vid Conviction - mozno ze Ubisoft redefinoval stealth gameplay ako nezabijanie s gulometom a hadzanim ludi z okna a nie prejdenie misie bez toho aby si ta niekto vsimol alebo si niekoho zabil; napr.: vymahanie informacii je uplne fuc).
      • Lawliet
        Zajimavé že u Assassina to funguje *1*
        • assasin je blbost cize nefunguje
    • Cahir
      Na místní pičusky, co kvákaj už jen z principu, si brzy zvykneš...
    • Vegen
      Děkuju, konečně rozumný slovo :D Každej má možnost si to zahrát podle svýho gusta. Přidali možnost rambo style, pro mě to nic nemění. Stále si to projdu opatrně a nepozorován :) A akční cestou šla hra projít z velký části už od Chaos Theory :D
      • prepac ale hovadina. povedz mi ako sa dal prejst conviction stealth cestou...nijak. mas hangar s 8 ludmi, aby som splnil ulohu (dal tam bombu) musim ich pozabijat-co obvykle v sc nerad robim. a aj ked to vybavim potichu, pri dalsom checkpointe sa pusti tak ci tak alarm. to iste v uvodnej misii, prejdem checkpoint a zrazu zacnu vseci drbat 'i know you here fisher. come on out. fuck you fisher' infiltracia do 3rd achelonu? no problem dojdem na vratnicu a odpalim bombu- opet jediny mozny sposob co hra ponuka atd. ziadna stealth alternativa ghost in - ghost out ako to bolo v starsich dieloch proste neexistuje. a toto vyzera este horsie a este akcnejsie nez conviction. nechcem vam kazit iluzie ale na stealth zabudnite :)
      • Podla mňa je ešte vačší extrém Hitman. Ten sa dá prejsť spôsobmi aké som nikde inde nevidel a tiež sa dá velice jednoducho vystrielať :)
  • Je pěkný, že když Kojima udělá trailer na stealth akci, kde si uprostřed nepřátelskýho tábora zavolá vrtulník a zastřelí každýho po cestě, nikdo neřekne ani popel. Ale to je Kojima, já vím... Njn, holt někdo má dobrej PR a někdo ne :)
    • Za prvé Kojima ukazoval nedodělanou hru. Takže to zavolání vrtulníku chtěl jen lidem ukázat jakože jedna z mnoha novinek,které ve hře budou moci být. To,že to zavolal na nepřátelské základně je proto,že nebude ukazovat nedodělanou hru 2hodiny jen aby se dostal někam na odlehlé místo. Jinak pokud jsi všímavý,tak uvidíš,že Snake v MGS zabil sice někoho,ale měl zbraň s tlumičem a poblíž těch hlídačů nebyl nikdo další. Takže se uklidni a hned tady nehatuj.
      Další člověk,kterej ukázku cca 10-15min považuje za plnohodnotnou hru. Ale to,že se hra bude dodělávat ještě přes rok,tak to už tě nezajímá :D komediante
    • srovnáváš jablka a hrušky
      • Ne, srovnávám stealth akci přešlou do akce se stealth akcí přešlou do akce, jen jedna tu má silnou fanouškovskou základnu :)
        • USER47
          MGS nebyl nikdy čistokrevná stealth akce. Narozdíl od SC.
          • Hráls jedničku chlape? Tam jsem si sakra rozmyslel, jestli někoho zabiju. A rozhodně jsem do nepřátelské základny nevolal helicoptéru, takhle daleko nejde ještě ani CoD :)
            • OKI, MGS je CoD s prostředím vytvořeným Japonci, díky za odpověď, beru na vědomí :)
            • USER47
              No, já si z jedničky pamatuju třeba střílení hromad nepřátel na schodišti a spoustu dost zběsilejch bossfightů - proti tanku, vrtulníku, ninjovi a podobně. MGS je japonská telenovela s prvky akce i stealthu, volání helikoptéry doprostřed základny tam není nijak "out of place", protože je tam spousta mnohem ulítlejších věcí.
  • Já chci zpátky starého dobrého Splinter Cella a ne tyhle tuctové akční sračky..poslední díl mě šíleně sral, tohle ani hrát nebudu. *11*
  • mám rád Splinter Cell, ale chce sa mi grcat z toho Amerického patriotizmu..save us country..only ona man can save it a bla bla bla..do tejto pozicie spasitela, pre Americké vypatlane deticky by ho stavat nemuseli fakt..
    • Možno je to tým že Clancy sám je velký patriot. Mal by to chápať každý kto cíti niečo podobné k svojej rodnej krajine ;)
      • to je mozne, ale toto mi prislo uz trosku moc..
    • A věčný omýlání husitů, kteří taky jen plenili a hrabali pro sebe, ti nevadí? Nechápu co lidem tak vadí na tom, že si amerika, která je největším trhem, dělá hry o americe. Když ti to vadí, tak to nehraj :) Nemyslím si že by sis tu hru koupil i kdyby to bylo o český spojce v zahraničí, která chrání zájmy naší ekonomiky v bruselu tím, že uplácí všechny kolem :)
      • pretoze to nieje len hrami, ale celkovou politikou..nestaci, ze v kazdom filme ti zavlaju minimalne 3 americke vlajky, ale vsetko je tym uz presytene..pritom Amerika je vseobecne najvacsie zlo, ktora sa stavia do role hrdinu a spasitela.
        kazdopadne ja si to zahram aspon s NADHLADOM..ale co ten zbytok?..
        • Jenže ty americký vlajky mají všude i ve skutečnosti, takže na tom není vůbec nic divnýho. A nebýt toho tvého největšího zla, tak si dnes povídáme maximálně v parku pod rudou vlajkou. Ale co taky chtít od nevděčnýho slováka. Vy byste s chutí ještě dneska mávali háknkrojcem, kdyby to přinášelo výhody.
      • všeho s mírou
  • Jako nová značka by to působilo velmi dobře, protože se mi tenhle svižný akční styl moc líbí, ale jméno nejlepší stealth série si to rozhodně nosit nezaslouží. Tenhle díl (i minulý) kompletně schází z cesty skutečného Splinter Cell... *9*

    A navíc, když není Ironside, tak už to nemůže být jako dřív, holt má jedinečný hlas *4*
  • Ach jo, akce-akce-akce a stealth nikde, plus bych dal království a půl princezny za dabing Ironsida ...........
  • to je přesně ten typ her, který nemusím... americký špionážní, akční, agenti, vše uber-vážné, zachraňování světa tou starou dobrou amerikou atd... hra jakoby z oka vypadla filmovým shitům typu Air Force One... a to jsem kdysi první díl hry vyhrál v nějaké soutěži, zapnuté jsem to neměl asi ani 5minut

    něco takového je škoda času i pirátit
    • Takovej je Tom Clancy...Až se začnou dělat hry podle Viewegha tak to bude lepší *3*
    • Holt se smiř s tím, že USA jako jediný mají koule na to něco zachraňovat. Nikdo jinej to zatím nikdy nebyl. Takže takový jsou i hry. Mírový vojska OSN ve hrách budeš hledat těžko.
  • strasna sr*cka
  • USER47
    Uh...příšernej trailer.
  • Nevím, jak to těm amíkům dát najevo, ale každyý pokračování přes číslo 2 je BAD !!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit