Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pre mna je sleeping dogs sandbox hra roka. A kazdy material berem ako plus. Osobne tvorcom verim ze aj ked to budu zombie, nebude to taka vymastenost
  • Ještě že tam dali zombie, ty se dneska objevují v málo hrách... teda až na Left 4 Dead, Resident Evil, Red Dead Redemption DLC, Nazi Zombies v Call of Duty, Dead Island, Dead Rising, DayZ, ZombiU a trochu Skyrim. *7*
    Jsem jediný, koho už nebaví střílet/mlátit/sekat/pálit hordy lobotomizovaných pomalých nepřátel?
    • ZvacA
      " Nebaví - nehraj.... " Klasik
      • To je trochu problém, když 80% současných her je buď Rambo rubačka ala CoD, nebo zombie střílečka.
        • EuroSamurai
          *1*
        • Tak ty máš asi moc velkej přehled no...
          • Řekni mi aspoň 3 dobré FPS za posledních 5 let.
            • pokud je u tebe "současná hra" FPS tak ok jinak dobrých vyšlo dost :)
            • MidnighT91
              (dobré = minimální známka za 3) Crysis, Bioshock, Dishonored, Alien versus Predator, Tribes, Black Messa Source, Metro, Syndicate, The Darkness, Fallout new Vegas, Homefront, PORTAL, Medal of Honor, Deus Ex, Blacklight, Rage, Borderlands, Brink, Singularity, Battlefield, Skyrim...
            • Tak pro mě osobně by to bylo COD MW1,Arma 2 a Borderlands
        • ZvacA
          I mezi 20% si vybereš.
  • absurdni
  • V podstatě mi je úplně jedno, že je dnes taková spousta zombie her. Ať si každý hraje to co ho baví a zombie asi hold na nějakém trhu letí. Dle kravaťáků. Nicméně cpát je do Sleeping Dogs, tak civilní a dospělé hře s promáknutým příběhem mi příjde úplně dementní nápad. Na DLC Sleeping Dogs jsem se těšil, prostředí je tam pro další pěíběhy jak stvořené, ale tohle teda s nelibostí přejdu. Zombie do Sleeping Dogs... Tsss...
    • misho8723
      Tak aj Red Dead Redemption mal dospelý a výborný príbeh a tiež dostal zombie DLC.. a aké parádne bolo to DLC.. ale inak s tebou súhlasím
  • Veskoslav
    Sleeping Dogs na Steamu za 24,99 o víkendu.
    • Ked to bude v zlave na GMG, maju to v dolaroch + pouzijem este nejaky kupon, bude pekna cena :)
    • Na amazon.com s tímto kódem SQRLUVO za 20$.
    • JohnyTheZik
      A krabicku z kamennyho muzes mit pod 5 stovek (napr. filmgame)..
      Ale musim rict, ze super marketing od Valve.. Nekdo uvidi slevu a hned kupuje.
      • Veskoslav
        Zrovna u filmgame bych si to já osobně neobjednal a u normálních obchodníků to máš od 750 výšše:) Ale je pravda, že je to marketing, ale pro spoustu lidí je toto rozhodující, protože mají na Steamu více her:)
        • JohnyTheZik
          filmgame je uplne normalni obchod, na heurece to poznas asi nejlip kvuli tomu kolik lidi tam hodnoti ty obchody.. a jak kde no, rozhodne to nicmene neni uzasna steamova cena, jen je tu proste obrovska tendence steam hajit, jak je uzasnej.. no pro me za me si to kup, kde chces ;).. a ono si to i dost casto nakonec stejne musis spojit se steamem (coz asi neni pripad Sleeping dogs, nevim), takze je to lepsi koupit jinde..
  • Masa-san
    Nezapomínejme, že jde o dlc připravované na Halloween.
    Logicky tématika nebude nic, co by jsme již někde v nějaké formě neviděli.
    Alespoň pro ty, kteří pravidelně slaví Halloween a zároveň vlastní kopii Sleeping dogs, bude ale tohle dlc jistě příjemné zpestření pro poslední říjnový večer *5*
    • Buu buu buu, ale jsou to zombie, buu buu buu ME3 da best!
      • Masa-san
        Mě osobně by nevadilo i kdyby to byly klasičtí zombie. Je to tématika, které se jen tak nepřejím. I když tito "zombie" vypadají spíše jako orientální upíři, pořád nemám nic proti *3*
        Navíc DLC je volitelné, takže to nikomu hru nezkazí. pokud to tam nechce
        • Ano, přiznám se, že tito se mi taky hodně líbí.

          Jiang Shi je první open world boss v Blade & Soul a celá lokace, kde se to odehrává má skvělou strašidelnou atmosféru a on to jen dokresluje.

          A jo no, je to vlastně upír, co skáče na své oběti. Až na to, že je v rozkladu, narozdíl od západních upírů.
  • Super. Tím líp. Více to sedí. Jak doplnění velmi dobrá základní hry s tím nemám problém.

    Nechápu, proč tady každej veskoslav zas dělá drsnýho, vždyť je to jen bonusové DLC provázané s Halloweenem, ne celá hra jen o zombie.

    A navíc v ME3 je každá první a půltá příšera taky jen nějaká verze zombie.

    Ale co už, jen mě umínuskujte borci.
    • Veskoslav
      Pleteš si Zombii a přeměněnce z ras v ME3. Ale asi těžké pochopit, že?:)
      • Jo brácho, je to to v praktickým gameplayi to naprosto samý.
  • Napúadlo vás trolly už někdy, že to ty herní studia dělají za nějakým účelem? Třeba proto, že je to pro většinu herní populace atraktivní tématika a baví je to? Že spousta lidí je rádo za každý další titul, který tuto tématiku dobnře uchopí a zábavně provede?
    Neříkám, že zrovna u sleeping dogs to bude provedeno dobře a bude to zabavne, třeba ne, ale v rhomadě her to zábavné je.(A nejen pro mě, pro spoustu dalších lidí a proto to taky herní společnosti dělají, kdyby ne, neměli by duvod to dělat)
    To u každého vydaného RPG v diskuzích trolujete "bože zase další fantasy, to je hruza,už to je snad všude", to u každé FPS trolujete "bože, zase další střelné zbraně, to je hruza, už to je snad všude" apod. ANo ty moje příklady jsou trochu nadnesené, ale jsou nadnesené schválně, aby plnily svůj účel. Tak se na hry se zombie tematikou vyse*te, nehrejte je a nemějte kupu trapnych keců u každé hry, která s tím nějak koketuje. Ale asi vás to baví, protože od toho jsou trolové a jejich smysl života.
    • N7N7
      Přesně tak, ono je dnes totiž děsně moderní nadávat na zombíky, Assassins Creed 3, Far Cry 3 a vůbec na hry, které ještě ani nevyšly.
    • Veskoslav
      Takže každý, kdo si myslí, že poslední dobou se nějak rozmohlo dodělávat všude Zombii a podobné "fičury", je trol? Vzpamatuj se proboha.....
      • Tyhle vaše antizombie kecy už tady na tiscali games čtu už snad 2 roky. A to u každé hry. Když se vám to tak nelíbí, co vás nutí to u každého topicu o tom donekonečna trolovat? Protože ano, to už tak opravdu působí, když máte potřebu strávit "polovinu" svého volneho času vyhledavanim članku, kde se objeví slovo zombie a následně spamovanáním znechucených komentářů apod.
        • Veskoslav
          Jelikož jsem vlastníkem Sleeping Dogs, tak jsem se vyjádřil k něčemu, co se mě týká do hry mi takový koncept nezapadá, ačkoliv se jedná o Halloween.
  • Se vsemi tu souhlasim..Uz je to fakt trapne...
  • Veskoslav
    Zombii sem, zombii tam, zombii všude, kam se podívám:(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit