Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mahcake

    Chcete WiiU verzi Dark Souls II? Dejte o tom vývojářům vědět podepsáním petice!

    S těma peticema už to lidi taky přeháněj...za chvíli je tu budeme mít i za chození na červenou. Když to vývojáři nechtěj udělat, tak ať nedělaj. Tečka. Bude to možná i lepší.
  • Chcete WiiU verzi Dark Souls II?

    Podepsáno. WiiU neplánuji, ale každý by měl mít přístup k této hře.

    Bude to pecka, tak ať si to užijí všichni!
    • Malleth
      Na displeji ovladače bude browser s wiki.
      • Doublepost... to uz se mi dlouho nestalo...
      • :D
  • MidnighT91

    Jedi Academy

    Můžete doporučit nějaké kvalitní multi módy pro Jedi Academy ??? Jen prosím ne Movie Battles II, to jsem dnes stáhnul a zjistil, že na všech serverech musím po každém úmrtí čekat takže ve výsledku jsem víc čekal než hrál...
    • V podstatě je to nová hra akorát na základu JA.
      Star Wars Jedi Knight Galaxies
      http://www.moddb.com/mods/jkgalaxies
  • MickTheMage

    SPACE HULK!

    http://spacehulk-game.com/index.html
  • Děj příštího dílu Assassin's Creed se možná bude odehrávat v Brazílii.

    Koukam ze AssAssIn asi fakt nikdy neukaze zadne smysluplne zakonceni...
    • posila
      "I may have written the book on bad ideas, but Passos wasn't afraid to quote from it."
    • Bojim se ze to nakonec dopadne jako Lost... hloupe. Skoda...
    • Z AC se stava pomalu stejna telenovela jako CoD. Ale AC si IMHO na rozdil od zmineneho alespon drzi urcitou kvalitativni uroven a pokazde prinasi nejake drobne vylepseni, zmeny vc zmeny lokaci atd.
      Proste MORE OF THE SAME. Nekomu to staci, nekomu ne.
      • kvalitativní rozdíly bych v tom nehledal jedno jako druhé nekonečné série plnící nenasytné kapsy, i v tom COD přece každým dílem jsou nějaké novinky, pozor COD nemám rád a skončil jsem s ním, nejsem tedy zastánce, proto mi přijde obhajování AC vylepšeními nedostatečné
        • rancor1223
          Souhlas, AC je na tom skoro stejně jako COD. S každým dílem nové prostředí (vlastně ani to ne, ale tak to zatím není problém) a pár nových funkcí a nový příběh. No popravdě mě AC3 vůbec nebavili, jen jsem je vyzkoušel a už se jich nehodlám ani dotknout. Je to pořád o jednom a tom samém. Jen se chci podívat jak to sakra skončilo *1*.
          • kdyby to bylo alespon o tom samem, ale AC3 je vylozene nudny proti ostatnim dilum (alespon pro me), zadna motivace hrat dal
    • fakt už nevěděj...
    • montatatana
      To uz bys chtel trochu moc. Na potreti se jim aspon konecne povedl zacatek :)
      • Z myho pohledu byl super pouze zacatek serie, Atlairovo dobrodruzstvi. Zbytek mel uz jen zajimave lokace (a trojka dokonce ani to ne).
  • montatatana

    Sony oficiálně spustilo PS Store verzi pro prohlížeče, zvanou SEN.

    "The Sony Entertainment Network Store is not currently supported by this browser."
    Opera nič :´(

    A jinde "Site Not Available". Ajo, ono je to vlastne Sony. Tak treba za par dni :)
  • K většině 18+ obsahu z WiiU eShopu lze přistupovat pouze v předem stanovené (noční) hodiny.

    18+? to je moje *14*
    • No tak to nechapu jak si v noci neco koupim kdyz jsem v noci v praci ... asi si konzoli vezmu sebou
  • V pokračování filmu Wrack-It Ralph (Raubíř Ralf) se možná objeví Mario.

    Pokračování ? Po deseti minutách lehkého šimrání podbřišku i díky badass kroužku se ukazuje hloupoučký kindersofa děj s minimální gradací, který běží v zaběhnutých kolejích dětských bijáků . Film jsem dokoukal ale junior od půlky zkoumal sedadlo v kině :/ .
  • Bohemund

    Warhorse

    Na konkurenčním webu mají článek a videa ohledně grafické podoby nové hry od Dana Vávry. Musím říct, že ty videa vypadají opravdu božsky!!!! Docela bych ale podobný článek, nebo alespoň upozornění viděl tady :) .... jen taková drobná nepatrná apelace :P
    • Konkurence má lepší videa než ta co tu v diskuzi již padla ? Copak to že právě probíhající Game Developers reprezentuje hlavně vesnicky monumentální Vávra ?
      Já tu v dohledné době čekám reportáž která GDS12 shrne jako celek ....
  • K většině 18+ obsahu z WiiU eShopu lze přistupovat pouze v předem stanovené (noční) hodiny.

    Kdyby to byly samé "rozmnožovací hry" proč ne, ale tohle je blbost, proč to neudělají tak aby si mohl v nastavení každý upravit přístup, to jako lidi bez dětí budou čekat do noci?
    • K většině 18+ obsahu z WiiU eShopu lze přistupovat pouze v předem stanovené (noční) hodiny.

      Souhlasím a ještě dodám,že to si jako myslí že děti a mládež mají stanovený čas kdy půjdou spát?Ti co to vymysleli musí být zaprvé dost naivní a navíc to vůbec nepromysleli.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit