Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krudanze
    jaktoze maj najednou vsichni komentatori videi britskej prizvuk?
    • sleepless
      Protoze vyvojari Rome 2 jsou Britove? :))
  • No trochu si pletou antické bitvy s moderní dobou. Římani by po vylodění nastoupili do manipulů a v těch pochodovali. Takový hůrá běh je hovadina. Ono v jedničce to nebylo taky dokonalé, ale tady to doslova bije do očí.
    Nejsem si jist jak reálné to bude, ale asi mainstream, kdy si hráč bude říkat, že ti Římani +- bojovali jako dnešní pěchota, ale akorát jim chyběly střelné zbraně.
    • praštil jsem se rukou do čela když jsem slyšel Saving private Ryan...
      • 13_11
        Já taky.
    • Tikov
      Tak ona už ta představa, že by nechali obléhací techniku bez hlídky... Čekal bych tam aspoň pár otrhaných a prořídlých jednotek legionářů.
      No snad si takovéhle logické chyby během vývoje uvědomí.
      • Shania
        Kdyby jsi se poradne dival, tak tam maji rimane postavene opevneni a to maji plně obsazené vojaky.
        • Tikov
          Děkuji za upozornění, přehlédl jsme je skrz to efktní vyloďování a nabíhání do pozic. Takže odvolávám (ale stále je divné obsazovat město za pochodou :) )
      • smejki
        zásadní věc: tohle neí film, kde někdo udělal něco blbě a nelogicky. tohle je hra, kde se jako velitel jednotek můžeš chovat jako historicky nevěrný <>debil.
        • Tikov
          Pak by vyvstala otázka, kdo postavil věže a opevnění a co posléze zabránilo vyjít z města několika Kartagincům s loučema- "Historicky nevěrný debil" hráč určitě být může, ale měl by za to zaslouženě trpět.
          • Já mám pocit, že na pláži byli už nějaký jednotky před vyloděním....
          • smejki
            to je slovo do pranice
    • V plné hře budeš moc tyto představy jistě realizovat
    • Robotron3
      To snad z města po vylodění neměli šanci na ně dostřelit ne? :)
      • Magister_Peditum
        Tak by použili formaci želvu, no. *4*
  • smejki
    fap fap fap. už bych měl ale dohrát alespoň poslední tři TW, než na tohle vlítnu
  • No já to vidím stále stejně. Koupím, nainstaluju, stáhnu Dartha, nainstaluju a ejhle Geniální Total War je zpátky:)
    Občas si říkám, že si Darthovi přímo neřeknou o tu AI. je to jeden člověk, kterému tuším pár lidí vypomáhá a zvládá AI lepší než halda vývojářů, kteří jsou za to placení.....
    • Darth skoncil s modovanim novych tw her.
  • Moc pekne, jeste aby Al byla lepsi nez minule a civilisty do mest a budu spokojen :)) Ne ale fakt se tesim. Tohle obdob lidske historie opravdu muzu.
  • tak grafika se mi moc nelibi vyvojari si rekli ze graficke nedostatky zamaskuju s pohranim svetla
    • Gojira
      zlepši si angličtinu, povídali tam o tom
      • tak napis co tam povidali.
        • walltar
          No dyť to píše ... povídali tam o tom, že si máš zlepšit angličtinu.
    • Magister_Peditum
      I kdyby takhle ta hra vypadala ve finální podobě, tak to bude pořád o třídu lepší než všechny ostatní strategie. A to nemluvím o jejím měřítku. *15*
    • Robotron3
      A šup pro nový brejle! :)
    • Ikdyby to vypadalo finálně takhle, byl bych nadmíru spokojen.
    • je to alpha verze..
  • popravdě jsem spíš zklamaný... zase spousta řečí o "dark" a "apocalyptic" bitvách, až jsem při sledování měl pocit, že se dívám na nějakou simulaci bitvy z Pána Prstenů (dokonce i olifanti tam byli), přehnané použití tmavé barvy a tmavých odstínů všude (dokonce i na moři, kde nic nečadí, slunce pořádně nesvítí)
    nakonec nám sdělí, že se jedná o velice prvotní verzi hry, pre-alpha atd. atd, nicméně na alfa verzi ukázali DEVĚT minut záběrů z bitvy ale o diplomacii, spravování provincií, úrovni AI, hratelných národech nebo strategické mapě celkově opět ani prd
    jestli jejich hra bude o "facial reactions", bitvách, kde si bude muset hráč zvedat jas displeje a strategická mapa bude odbytá, tak si ji budou moct strčit za klobouk
    • Nechci tě urazit, ale pokud jsi se díval na video bylo tam několikrát zmíněno PRE - ALPHA, PRE - ALPHA, což znamená, že to ještě není ALFA. Stručně řečeno, toto je demonstrativní ukázka pro Expa a jiné konference. Strategické a jiné části, dle mého názoru, neuvidíme dříve než hra vstoupí do fáze Beta. Tudíž tvá reakce je naprosto neadekvátní a zbrklá. Jinak řečeno více trpělivosti méně pesimismu
    • walltar
      No já bych řekl, že strategická mapa ještě není v téhle rané verzi hry připravená ... mají tak akorát dost obsahu na tuhle jednu bitvu a jinak je všechno plné placeholderů a nedodělávek.
      • když už, tak doufám, že si na tvorbu nebojových částí hry plánují vytřídit podobně času jako na bitvy později, ale jestli svůj o 40% navýšený rozpočet chtěji prošustrovat jen na bitvách, tak udělají možná tak "epickou" multiplayer záležitost a ostatní si budou nuceni zapnout Europa Universalis IV
      • mi nejde o to, aby ukazovali gameplay ze strategické mapy.. čím později, tím lépe, ale tím, že nevypustí ani žádné informace jak chtějí, aby to vypadalo a místo toho neustále mluví o temných bitvách, tak to v člověku navodí pocit, že o těhle věcech nejspíš ani ještě nezačali pořádně uvažovat, což je na 9minut bojů ve videu docela smutné
        jediné, co jsem vůbec kde zachytil je to, že má být mapa rozšířena na východ i o exotické národy.. což asi moc lidí nepřekvapilo
        • Tahle bitva je tak jediny co ted muzou prezentovat. Do vydani jeste zbyva mnoho casu. Je prece samozrejme, ze vic zatim neukazou, kdyz nic nemaji. Chtelo by to trosku trpelivosti..
          • opět opakuju, že nechci, aby něco ukazovali, ale sdělili i nějaké informace o nebitevních částech hry
    • a to říkám jako hráč, který má RTW za jednu ze svých TOP her, u kterých jsem strávil mraky hodin a nočních maratónů utnutých v 7 ráno cestou do práce
  • musel sem prekliknout dve vyskakovaci reklamy a pak jeste dalsi dve reklamy ve videu..koncim s games. ode dneska uz jen pcgamer a angry joe
    • Tikov
      Ad block a nebyl problém
    • gamespy je taky dobrý
  • Tak to já zas vidím že pojedu za seuluky.V jedničce byli snad jedni z nejlepších národů za které se dalo hrát.Skvěle jednotky až snad na střelce.Doufám že nebudou vynecháni ve dvojce.
    • Magister_Peditum
      Tak trochu OP frakce, ale to byli Římané taky. *3*
      • jestli byl někdo OP tak to byli egypťani *4* - nejskvělejší střelci, kteří dokázali obstát i na blízko proti kterékoliv lehké pěchotě. faraonova garda falangistů - nejlepší kopníci ve hře. vozajtanové rovněž nejlepší ve hře (jednoznačně lepší než měli britani). pouštní sekerníci jako těžká pěchota se skvělou morálkou a výdrží si nezadali se špičkou ve hře (pravda hispánští býčí válečníci nebo pretoriani se jim dokázali dostat na kobliku). -- v pouštních oblastech byli egypťané téměř neudolatelní, klidně mě nechte rozrhat koňmi.
        • Magister_Peditum
          Jo, na ty jsem zapomněl. Egypt je kapitola sama o sobě. *3*
  • Keyz
    Doufám,že AI opět vylepší tak aby protivník nedělal pak to samé dokola.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit