Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Capsized mi tedy vůbec nesedlo, ale tohle vypadá celkem slibně. Určitě vyzkouším.
  • JohnyTheZik
    Pustil jsem si nejdriv to video a celkove ten pohyb, skakani a boj ve me vyvolaval pocit, ze to vypada trochu jak Capsized.. a vida, ono je to taky od nich :).. tim spis tomu verim, Capsized byla super hra :) (jen skoda nehratelnyho co-opu na 1 pc)
  • Menorri
    Poslední věta mě pobavila......"Apotheon bohužel vyjde na Steamu..."...už jsem myslele, že se lidé probudily z noční můry STEAM...nebo alespoň pan Petr Poláček....ale dál jsem to asi číst neměl *1* *1* *1* *1* *1*
  • Vypadá to jak Patapon
  • BoB.2
    Připomnělo mě to hodně dobrou hru Rise of the Argonauts.
    http://games.tiscali.cz/recenze/rise-of-argonauts-50761
    • sleepless
      Argonauti byli hodne nedodelani a zpraseni, ale stejne to byla strasne fajn hra - typicy priklad diamantu s kazem. I kdyz, mozna to bylo tou tematikou, ktera je na konto otravne fantasy jakehokoli druhu hrube nevyuzita...
    • Whisp
      Mne to silne pripomína Outland, akurat tu bude viac akcie a menej skákania.

      http://www.youtube.com/watch?v=_gbkHaq5Eo8
    • MickeyMutant
      To spíš Rock of Ages: http://www.youtube.com/watch?v=DDemi8YfV3g
    • CRYPT
      akorat ze u ni byl hodne nevyuzity potencial, ale stejne jsem ji proletel :-)
      • BoB.2
        To je bohužel pravda.
  • Na androidu to hlasi neplatny datovy proud, jako vzdycky.
  • je to pekne no, ale pokad to bude stejne neoptimalizovane jak Capsized, tak potez panbuh
    • GlaDOS
      Capsized fungoval bez problémů i na pět let starém pc. Hra prostě využívala 2D assety ve větším rozlišení. Nejen 3D grafika žere výkon.
      • No tak to teda nefungoval
  • dík, hned jim napíšu něco o řeckém písmu a jazyce, když už to tam stylizujou... tohle je jak když v reklamě Lídl prodává "halvu"
    • MickeyMutant
      To je klasická stylizace písma, jako když se třeba převrací a zaměňujou písmena, aby vypadaly jako azbuka, když někdo potřebuje asociovat ruštinu. Podle mě úplně neškodné. Autoři bezpochyby vědí, že "ΛPOTHEOΠ" by se měl číst přibližně "LROTIEOP"*4*
      • Lee Vermeulen ‏@AlientrapGames

        Great Apotheon feedback so far! Had no idea so many people would correct us on the greek letters however
        • MickeyMutant
          Lee Vermeulenovi nedoporučuju jezdit k moři do Řecka. Mohli by ho tam na nějakém ostrově lehce zabásnout za prznění kulturního dědictví.
  • No tak jednoho co si to šel vyř í/á dit s Bohy jsme tu už měli ....
    Stylizace může být jak plus tak současně mínus ...
    "plošinkové" 2D RPG ? také žádná novinka pod sluncem .

    Ultimátní Odin Sphere byla plošší a spíš poctivá rubačka , ale konverzace s NPC a sbírání předmětů bylo nedílnou součástí postupu ... a klidně by šla udělat i ve Flashi . Až se divím že s podobným konceptem na PC vychází někdo až nyní ...
    • tyhle věci jsou většinou čistý akce, na ten RPG systém jsem zvědavej. snad to nebude jen postupný sbírání lepších zbraní, chtělo by to třeba vylepšovat rychlost útoku, výdrž štítu a tak :) ale jinak to zní skvěle!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit