Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kokso, ten ked dojde ku Kajranovi tak vyhalsi Polsku vojnu
  • přidejte prosím do článku tento obrázek...

    http://asset.soup.io/asset/1971/7133_5010_480.jpeg

    děkuji ;)
    • mirekdusinojc
      :), škoda jen, že je to fotomontáž.
      • bohužel no :)
  • Náhodu, Sapkowski je a bude největší polskou Fantasy legendou. To že Zaklínač nebo další jeho tituly nemají Hystorickou hodnotu neznamená že nemají žádnmou hodnotu. Kdo četl zaklínače určitě potvrdí co říkam. Navíc nepochybuju o tomže Barackovy děti paří gamesy. A České sklo už stejnak pravděpodobně ani České není byť se vyrábí v Čechách. *10*. Těm polákum fandim. My se chováme uplně stejně jako ty blbci na TV NOVA když nechavaj mladé zpěváky zpívat Mira Žbirku.. co je to za blbost když můžou zpívat něco od Tataboys třeba.
    • Moc v tom hledáš kouzlo, jak českej porcelán, tak polská hra má jako dárek propagovat zboží a podpořit ty, kdo ho vyrábí než že by předpokládali, že Barrack bude pařit ve volným čase zaklínače *4* A když si vezmeš, že Polsko je taková Evropská Čína, tak lepší než kdyby mu dali nějakej šunt. *1*
      • taky mohl dostat doživotní zásobu levnýho zelí z albertu :D
    • *historickou *7*
  • U nás by mohl dostat Machinarium. Když už ne jeho, aspoň jeho děcka by to pobavilo.
    • Já nevím, já bych mu teda hodil Operaci Flashpoint nebo ArmA, tam by se vyřádil až až :)
      • On žádnej takovej "simulátor" nepotřebuje, zapomínáte že americkej prezident je zároveň vrchni velitel ozbrojených sil *3* takovej Bush třeba strategie z dálýho východu měl rád jak jste si všimli *1*
        • No velitel nevelitel, určitě si nevezme bouchačku a nepujde do akce, tak si zahraje ArmA aby věděl, co že jim to tam vůbec říká :D
          • Však jsem říkal že ho FPS nebaví, že raději strategie *1*
      • s tými kamerami čo majú amíci v helmách si to môže strihnúť aj naživo ;)
      • *12* jojo to by mu, drziteli nobelovky za mir, sedlo *1*
  • RPG je trochu mimo pro prezidenta (zatím) nejmocnější země světa. Spíš by se hodila Civilizace, SuperPower, nebo Defcon.... :)
    • Tydle hry jako je Civilizace on hraje na reálné úrovni...myslim, že to by ho nebavilo...třeba chtěl být vždycky zaklínačem a teď mastí ostošest *3*
  • Jen aby na tom pak Baráček nebyl závislej.. už to vidím jak sedi v kanclu dveře zamčený a jeho choť buší na dveře:"Baracku už jseš tam 3 dny". Ochranka a zvláštní agenti se snaží dostat dovnitř:"A Vy pitomci už jsem málem měl poslední achievment " *1*
  • BTW on už to mohl pařit v limuzíně. Tam má i PC. A náhodou takový dar je stokrát lepší než český porcelán, je to aspoň originální, hru snad ještě nikdo nikdy hlavě státu nedaroval.
  • Amim
    No, to je drsný. Všechen respekt polskému prezidentovi. Moc lidí by si asi nedovolilo dát prezidentovi počítačovou hru. Kéž bych byl prezidentem USA ... Geraltova busta by se šikla :).
  • Pochybuju ze to vubec rozbali
  • U nas by mu mohli dat Posla smrti hehe
    • Skorej kvalitny trus sloni trus z vasej Zoo :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit