Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PS+ hry na leden

    Bioshock 2, Mortal Kombat, Guardians of Middle Earth
  • Doporučíte mi nějakou buď indii a nebo starou a nebo s malými HW nároky(jako Cod), která aspoň chvíli vydrží.
    Dík.
    • No tak třeba Might&Magic 7 je postarší a vydrží dost dlouho. Ale možná jsem se netrefil do tvého vkusu. No jo, to tak dopadá, když někdo není moc konkrétní.
      • Čim víc RPG tím lépe a M&M jsem hrál.
        • No, tak na GOGu je teď výprodej všeho možného, hlavně sláv jak Planescape: Torment, Ultima, Fallout, Arcanum, Icewind Dale, NWN, ToEE, Arx Fatalis, Seven Kingdoms, Tomb Raider, Witcher... hráls i Dark Messiah of M&M? Crusader of M&M? Gothic, Risen, Two Worlds, Fable? Vampire?

          Stejně to není moc specifický výběr :D

          Edit: Jo a jeste je na Steamu kolekce Stronghold 1 - Legends za 5€

          Edit 2 : Což mi připomíná, kde je herdek recenze na Stronghold 3? Takhle by to nešlo teda xD
          • Přemýšlím teď mezi TES: Oblivionem a M&M Dark Messiah
            • Viktor_H
              Vampire the masquarede bloodlines znáš?
            • Oblivion je objevování + nějaké (dost chabé) rozhovory a příběhy, kdežto DM je spíš akce a/nebo stealth.
        • Viktor_H
          Zkus BG:EE.
          • Je to o hodně lepší než normální BG?
  • Kojima Productions nepřemýšlí nad přenesením Metal Gear Rising na WiiU.

    To je teda prekvapko. Ten se snad i narodil s Playstationem v ruce
  • ucho

    Beware Planet Earth (Desura)

    http://groupees.com/bagb
    pro většinu patrně nezajímavá akce, ale pro vlastníky Desury a milovníky tower defense her je to celkem zajímavá věc. za plnou cenu zřejmě nestojí, ale za 1,5 dolarů mi to radost rozhodně udělalo...
    edit: ke stažení samozřejmě není Desura nutná, jde to i přímým linkem...

    trailer: http://youtu.be/gBvbjWD6qGg
    • Hraješ ty ufouny?kam jsi se dostal nejdál?je to jako plants vs zombies..
      • ucho
        taky mi to připomíná grafikou a zaměřením na detaily plants vs zombies. zatím jsem tomu dal chvilku, dostal jsem se do té další krajiny. teď musím dělat něco do práce, takže pokračování až zítra nebo pozítří :)
        edit: jinak mám tedy zapnutý veterán mód a kolikrát ty kola úplně triviální nejsou, občas je to boj.
        • No jaksi i na ten normál,nějak ufouni pospíchaj,,se mi zdá.. *13* místa na zbraně je žalostně málo..?
          • ucho
            no místa je tak akorát, ale musí se vše využívat na maximum, hodně záleží na správným rozmístění prakticky všeho. i co kdy kam dát. rozhodně jsem to ale vzdal hrát tak, kdy mi neseberou žádnou krávu, ale jestli to dobře chápu, na to se nehraje.
            ale je fajn, že to není úplně triviální :) a obsahu je tam zdá se dost, tak jsem zvědav, co bude dál.
            • Obtížnost si myslím,že "neprojde" *1* bude se asi upravovat...
    • Ať dělám co dělám,nedaří se koupit.Můžeš to jako volovi posat?charitu zatrženou,minimum mám doláč pade,paypal zaškrtnutý,přihlášený a stále nic *1*
      • Aha,musím vybrat dvě hry.. *1* *1*
        • ucho
          jo, to jsem nějak opomenul zmínit, druhou hru beru jako bonus. osobně jsem sáhl po oozim :)
  • montatatana

    Členové služby Playstation Plus nyní mohou stahovat patche do svých oblíbených her na pozadí.

    Pro Pluskare vcelku k nicemu, kdyz si muzou zapnout automaticky stahovani patchu treba behem noci.
    Nechapu proc zas takova zakladni vec nemuze bejt po sesti letech v zakladu.
  • Final Fantasy Versus XIII možná dostane na japonském trhu jiný název.

    Jen aby to taky někdy vyšlo
  • Ferdis2

    Kickstarter - Forsaken Fortress

    Toto taktické survival RPG vyzerá zaujímavo:
    http://www.kickstarter.com/projects/1317934609/forsaken-fortress

    Tri dni do konca a chýba vyše 20 litrov. No ešte bude veselo...
  • Krtecek-GT

    Proč za všechno můžou hry?

    Proč pokaždé když někomu "rupne v hlavě" a postřílí lidi, musí media zmínit, že onen vrah hrál násilnou počítačovou hru. Breivik hrál COD a Lanzy z USA hrál:
    "Hartford Courant napsal, že Lanza na počítači „hrával videohru plnou násilí a bitev“. List nespecifikoval, o jakou hru se jedná, ale podle některých jde o on-line hru Dynasty Warriors."

    Opravdu nechápu proč pokaždé do toho media zatáhnou hry.
    • Krtecek-GT
      Jenže oni lidi většinou hry kritizují, ale pak když kupují svému dítěti hru, tak spolužáci hrajou GTA kde se dá běhat s motorovkou a to je přece super. Na to rodič konstatuje, že je mu to jedno hlavně ať je od děcka pokoj.. Hrát to děcka nechají ale budou prskat, že je v tom mraky násilí. Po mě v Německu při koupi hry Driver chtěli občanku, co je na hře Driver násilného nechápu ale zarazilo mě to, protože u nás si každej může koupit co chce. Pokud ten člověk má předpoklady, že by mu mohlo takto přeskočit, tak si myslím, že prášky jsou celkem málo. Nedávno jsem četl kauzu, že zavraždil rodinu ale protože byl ve stavu šílenství, půjde na léčení s tím, že ho za cca 10let můžou pustit. Za 10 let změnit psychiku a celkově člověka, tak, aby znovu k ničemu nedošlo?
    • Protože v usa za to opravdu můžou video hry a to, že si tam každej může koupit zbraň s více jak pěti náboji v zásobníku *7*
      Vůbec za to nemůže to, že vrah je totální mešuge od narození a bere na předpis psychiatra silné drogy, které mají nějak "opravit" jeho mysl...
      • To se říká, v Americe je totiž vlastnit zbraně tradice, ale třeba ve Finsku může i patnáctilettej kluk mít loveckou pušku. Což myslím obecně v severských zemích je velká tradice v lovu, takže dostupnost je tam ještě lehčí a nikdo se ve školách nestřílí. Ono je to hlavně tím, že v Americe je lehčí koupit si tu zbraň než třeba antidepresiva. Měli by víc pomáhat lidem na palici než zakazovat zbraně, ostatně jak to teď bylo v jednom článku.
        • Protoze antidepresiva jsou taky slusny svinstvo. Ja jsem ten clanek cetl ale moc jsem s nim teda souhlasit nemohl.
          • Sviňstvo? To říkáš jako nezainterestovaná osoba, pro mě je lepší, když někdo žere ten fluoxetin nebo nějaký antipsychotikum, než když mu to v hlavě potom rupne a dopadne to špatně. Psychický nemoci jsou nemoci jako každý jiný, musí se léčit, ne to vyřešit tím, že léky na hlavu jsou sviňstvo kámo. Sviňstvou jsou všechny léky, co si budem povídat, ale jsou podávány za určitým účelem. Nikdo mu to nechce dávat aby měl průjmy, bolesti hlavy a podobný nežádoucí účinky, ale aby dokázal být jako normální člověk nebo alespoň utlumenej a tím pádem by nebyl nebezpečnej ani pro sebe ani pro ostatní.
            • Viktor_H
              Antidepresiva jsou nutnost v případě, když máš problém biologického rázu (např. nedostatek serotoninu), což nemusí být dáno pouze geneticky, ale např. i dlouhodobým stresem apod. Každej máme hranici únosnosti jinde, ale vědci se shodují, že každej nějakou má. Trpí-li někdo např. klinickými depresemi, sociální fóbií atd., musí brát antidepresiva. Ty ale samy o sobě nestačej, pořádnej psychiatr ti zpravidla "naordinuje" i psychoterapii. Je to proto, že vědci se v současnosti kloní k názoru, že poruchy osobnosti/poruchy nálady jsou kombinací vrozených předpokladů + sociálních vlivů.
            • Mne se hrozne libi jak vysel jeden clanek na internetu a najednou je diskuze plna odborniku na americkou psychiatrickou peci :D
            • Tvoje pocity mě moc nezajímají, promiň. Pokud ti příjde lepší, že sehnat bouchačku je tam prostě lehčí, než si zajistit kvalitní péči psychiatra. Akorát to potom stojí život a řešit se to bude, až to bude stát ještě mnohem víc životů. Prostě nemůže fungovat, když se to většinou vyřeší tak, že to rozešlou po pěti ambulantních střediscích a to ti má pomoct. Potřebují kontinuální péči od jednoho terapeuta, ne přehazování jako horkou bramboru a pak fik mezi lidi. A víš jak to nazvou? Že se tak transformuje péče blíže k pacientům. Potom tam magoři běhaj mezi lidma protože si buďto myslí, že jejich magořina je uplně normální a nebo kašlou na to docházet k ambulantnímu léčení. A když nedocházej tak co? A kor když nemá zaplacený zdravotní pojištění, to potom snad nebude mít ani na bouchačku.
            • No podle tveho popisu z puvodniho prispevku mam pocit ze by se antidepresiva meli prodavat na vahu hned vedle rohliku.
            • nezainteresovaná, sakra to je tak dlouhý slovo, proč jsem to nemohl napsat česky
    • Je to jednodussi nez poukazovat na celkovej pokles moralnich zasad a lidskosti...

      Ale v pocitaci kazdeho kluka v jeho letech se najde nejaka hra a nikdo z nich nevrazdi. To je jako kdyby u nej nasli ponožky od vietnamcu a najednou tvrdili ze kdo si je koupi zacne vrazdit, protoze je mel jednou jackie chan v jedny z jeho mlaticek
    • michals
      On to vetsinou tvrdi ten co nikdy nic nehral. To ze jednomu rupne v hlave, za to nemuze jen hra. *4*
  • fixcz

    Rage!

    RAGE je jen dnes za £3.24 (100Kč!!!) na GamersGate. Lze aktivovat na Steamu.

    http://www.gamersgate.co.uk/DD-RAGE/rage?caff=16751

    Bacha, má to 25GB! *3*
    • Bohužel prý neobsahuje Sewers DLC ani Authority DLC. Sewers by mě mrzelo dost. Tohle DLC nejde snad nikde koupit.
      • ucho
        s těmi DLC je to divné. já koupil nedávno na impulsedriven (když se tam ještě Rage i Skyrim pro ČR koupit daly) a naštěstí tam sewers mám. je to jistota, že tam to sewers dlc není?
        • Na redditu někdo psal, že se to hlásí jako "Rage (NA)", které dle tohoto záznamu http://cdr.thebronasium.com/sub/11176 neobsahuje ani jedno.
      • na key4you.cz je to k sehnani
        • *1* za cenu o málo nižší než celá základní hra a navíc to má kdovíjaký původ či region blok *16*
          • vsak si brecel, ze to jinde koupit nejde, tak ti rikam, ze jde a to kde to koupis je uplne fuk, maximalne se to lisi v nejake forme aktivace, pokud vubec a srovnavat normalni cenu se slevou na nejakem webu je ulet :)
            • To bylo jen konstatování. Oficiálně se tohle DLC nikde neprodává. -
              Nakupovat na podobných webech nehodlám, protože klíče často vyžadují aktivaci přes VPN a za to Valve banuje a to často. Fóra jsou toho plná. Pokud nejde o novinku tak navíc bývají často dražší než běžná cena (krabice či digi-distribuce) a o cenách v akcích na Steam/GG/GMG/ atd. ani nemluvě.
  • Skyrim

    TES V.: Skyrim na GMG za 24 USD, myslíte, že je to v pohodě to tam koupit, protože u nás byl prodej omezen jenom na krabicovky.
    • To uz si fakt pockaj rovno na GOTY. Hra ma uz rok a GOTY Oblivionu vyslo tak do roka a pol.
    • Nebudeš to mít česky.
    • Tak pokud ti nevadí,že tam nejsou hajzly,tak ber... *1*
    • U nas byl prodej omezen na krabicovky? Jen Steam ne?
      • Pokud se nepletu, tak na Skyrim a jeho prodej měl monopol místní distributor s tím, že by neměl jít koupit ani digitálně. Myslím, že dřív na GMG Skyrim taky nebyl dostupný, ale teď pro nás dostupný je. Tak GMG to mají asi nějak pořešení když u nás působí oficiálně, jen mi to trochu překvapilo. Jo a nevtipnější je, že se stejně prodávají steam klíče a na steamu u nás dostupný není.
        • GMG ale asi neprodává východoevropské Steam klíče, takže hra neobsahuje češtinu. Skyrim šel snad jednu dobu koupit i na Impulse.
          • a ono je strasne hardcore ji stahnout a dat ji tam rucne, ze? :D
      • ucho
        U nás lze koupit Skyrim pouze jako krabicovku. Na Steamu si ho koupit nemůžeš.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit