Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To nechápu je to dobrá nebo špatná hra ? *7*
    • hobbito
      Tak to jsi extrémně natvrdlý.
  • Lukáši, suprově jsi vystihnul povahu dnešních FPS *4* Palec nahoru! Výborná recenze *4*
  • Kam to dotáhly střílečky za 20 let? Nikam. Jsou stále stejně nudné.
  • Boring boring byla tato ubohá recenze. Tak strasne jsem se chtel nevyjadrovat ale nedá mi to :D aneb jak jsem videl recenezi.
    Ahoj mám nižší vzdělání (základní) než vojáci v armádě. Přesto jsem schopnej určitě používat vlastní hlavu (teda samozřejmě ne na myšlení ale třeba na rozbíjení věcí). Hned ze začátku na mě přišel první šok v akční hře se objevila akce což mi můj nevzdělaný mozek nepobral. A ten příběh ten se udává v reálným světě no tak to je nuda. Jakmile nejsem bodyguard který ho zachránili hodní vzbouřenci aby našel princeznu království (Dishonored je fajn ale příběh je hrůza) tak to není ono.
    Nakonec se ptám dočkám se OPRAVDOVÉ VIDEORECENZE nebo tento emocionální výlev recenzenta, kterého nebaví hrát ty stejné hry pořád dokola je vše co zde najdu. Proč to teda nemohl dělat někdo jinej.
    BTW: jestli to nemá být videorecenze tak to beru jakou fajn joke ale pak to ma napsat do titulu

    http://www.gamestar.de/spiele/medal-of-honor-warfighter-/46738.html

    Poslední dotaz kritizujete nejenom vy ale i jiní recenzenti MoH za to stejný jako CoD přesto MoH má horší někdy i poloviční hdonocení. jde o to že kopírují CoD pak proč má Dishonored stejný hodnocení jak Deus Ex? Nezaslouží si pak MoH jako dobrá kopie CoD aspon 7?!
    • To víš. Pan recenzent se bavil možná o dost víc než u dishonored, (což je jinak dobrá hra) ale musel jít s davem haterů a remcalů tak hru prostě neobjektivně ztrapnil. Prostě snaha zavděčit se zdejší komunitě. Kdyby tu byly samí fanoušci CoD apod. tak by zase třeba RPG typu Dark Souls a zaklínače 2
    • Souhlasím s tebou. Tohle není videorecenze a v podstatě by se měl stydět, že něco takového splácal. S tím hodnocením s tebou taktéž souhlasím. Ale vem si to, že MoH není CoD. Není úplně, nokopíruje úplně. Ale ono taky vymyslet něco nového není tak lehké. Všechny ty novodobé střílečky jsou na jedno brd. OSLAVUJÍ DEMOKRACII A USA A ŠPINÍ ISLÁM. ( NE ŽE BYCH BYL JEJICH ZASTÁNCE, ALE USA JE SAMA VYPROVOKOVALA A TERÁCI BY BEZ NICH NEEXISTOVALI) Dishonored by se dalo přirovnat k Deus Exu. Je fakt, že jsem čekal na nějakou steampunkovou hru, ale tato mne vážně moc nenadchla.
    • CoD=MoH, Deus Ex≠Dishonored. To by si chtělo ujasnit. No a ta poslední věta byla myšlena vážně?
    • Mato1987
      To že sa toto za videorecenziu považovať nedá je fakt, v tom s tebou súhlasím, no tie osobné narážky si si mohol vážne odpustiť.
      Tento moh vôbec nie je taký špatný ako ho neprávom vykresluje asi polovina herných médií a magazínov. Je to presne tak ako píšeš, má to rovnaké chyby a nedostatky ako práve herná séria call of duty, ale u moh je to krajšie, ostrejšie a sviežejšie audiovizuálne spracovanie ako u konkurencie, takže keby sa to dalo zhrnúť tak by mal medal of honor dostávať vyššie hodnotenia ako čím ďalej tým viacej recyklované call of duty.
  • nejede video
    • Spiker01
      jede v pohodě
      • tobe ale me ne
        • tak si kup jinej prohlížeč *3*
  • MidnighT91
    Jsem jedinej kdo zaznamenal vznášející se strom v 3:27 ???
  • prudislav
    Vypadá to že nový MoH je to samý co nový díly MW - jen mi přijde že ty MW to berou do ještě větších absurdit.
  • Spiker01
    Velice vtipné, Lukáš je nejlepší, měl byste toho víc taky psát na games...
  • Tak hned na začátek k autorovi videorecenze. Co CoD?? Tam spomalovače času nemáš? Tam nemáš vymezené teritorium kudy musíš jít abys ji nechytil a nehebnul. Srovnávat MoH s parodií na COD? Dost ubohé... Ke konci odkazuješ na BO. Nevím však proč. BO s tímto nemá vůbec nic společného a bylo, po příběhové stránce milionkrát lepší a srozumitelnější, než nějaké MW.

    Jasně letos je MoH fiasko, ale porovnat ho takhle? To je pro recenzenta dost blbé...
    • Klidně si mne mínusujte, ale mám pravdu a za ní si stát budu. Spomalovače v sérii MW. Cestičky, kde vás netrefí už v prvních CoD, které hraji doteď, jelikož to jsou ty pravé střílečky a ne jako MW.

      Ještě k videu a MoH... Jak tam mluvíš o otevírání dveří. Že je to arkádovka, tak to nesouhlasím. Je to lepší než v CoD kde dveře otevíráš stále dokola stejně...

      Tož tak a teď do mne... *2* *15* *15* *15* *1* *1*
    • janchor
      Porovnávám takhle, protože BO považuju za nejslabší CoD.
      • Black Ops nejslabší COD? *1* *1* No, oproti MW3 to bylo pořád na výši... S Treyarchem to teďka vypadá tak, že předežene Infinity Ward... nebo aspoň to, co z něj zbylo....
      • Nevím proč. BO je po příběhové stránce dokonalé. Co všem vadí je odlišnost. Stejně tak nadávají na WaW, které je návratem do 2WW. MW1 ještě ušla a nenudil jsem se u ni jako u 2 a 3.. to už jsem dohrával i s nechutí...
        • janchor
          Obávám se, že ze svý planety na tu tvou, kde je BO "příběhově dokonalé", empaticky nedosáhnu.
          • Hmm, na planete Grygar musi byt suprove misto k zivotu.
          • Nevím o jaké planetě mluvíš, ale to je tvá věc. Já stojím pevně na Zemi. ;-) co je podle mne příběhově slabé z řad COD tak COD3 a MW2 a MW3. Je to jen věc názoru. A příběh se drří faktů z doby. Stačí se jen víc zajímat o historii a okolnosti studené války...
            • smejki
              přítomnost doutníku, plnovousu a řečnického pultíku amerického presidenta není dostatečný předpoklad pro tvrzení, že se příběh "drří faktů z doby".
            • Cosi
              Jak proti tomu porovnáte příběh z Spec Ops: The Line?
            • Mato1987
              úplne s tebou súhlasím, ale mw2 zase nemalo až taký zlý príbeh, boli tam pasáže ktoré boli celkom fajn, no naopak príbeh mw3 bola neskutočná zmeska nezmyslov. Na Cod 3 som pomaly aj zabudol, a to bolo čo sa týka príbehu (malo to vôbec nejaký príbeh?) asi najhoršie cod.
      • Mato1987
        nechcem sa dohadovať, ale black ops bol jeden z tých lepších dielov cod popri pôvodnom call of duty a modern warfare 1 ... za najslabší sa všeobecne považuje práve posledný mw3 spolu s jeho predchádzajúcim dielom mw2.
  • DangerousDave
    nič lepšie nevystihuje demenciu dnešných hier tohoto typu ako ikonky "click LMB to fire"

    Recenzia vynikajúca.
    • Cosi
      Zas vytýkat hře popisky je zvláštní, prostě se při každém tutoriálu chodí, krčí atd. A dává se to tam prostě pro nehráče.
      • DangerousDave
        MOH je celý jeden veľký tutoriál ...
        • Cosi
          To se tam zjevuje press left mouse button to shoot, po celou dobu hraní?
          • ne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit