Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ted jsem prehodil komp kde mam win xp a video nejede, tak jsem kouknul youtube a tam tomu jeden manik dal 9/10 za multi. pry je to codko v lepší grafice.
    • jo prej je MP dobré lepší než COD
  • moc nechapu co vsichni resej, tahle hra neni o nic horsi nez poslednich x dilu codu nebo battlefieldu, vsechno jsou to preskriptovany sr*cky,
  • s-a-b-r-e
    *1* recenzentovi udělit medaili cti za tuhle historicko-sociálně kritickou recenzi!
  • 'Farming Simulator 2013' outsells 'Medal of Honor: Warfighter' zdroj N4G *1*
    Hovadiny jako COD a Farming simulátor (i když to je oproti COD naprostý skvost) se prodávají a takové pecky jako třeba Hotline Miami zájem nevzbudí :(
    • muj 2lety syn je z farming simulatoru nadsenej a ja taky.. dokud nepristane kombajnem na nejakym osobnim autu...
      • mít syna a ne dvě dcery taky bych s něma pařil farming simulator...bohužel s holkama pařím jen na Wiičku mária a pak mají rády ještě golf tak aspoň něco - i když občas se mě snaží nalákat abych jim koupil nějaký My Little Pony nebo co ale já odolám!! :D
  • Kronoss1
    Bohužel máme zde další klon CoD bez jakékoli inovace (to rozbíjení dveří fakt nepočítám). Je smutné, že od roku 2003, kdy vyšlo 1. CoD, se střílečky skoro vůbec neinovovaly a naopak jdou ve šlépějích CoD a mnohdy navíc špatně. Bohužel je svět hnán touhou po zisku a je bezpečnější udělat další bezduchý klon než nějakou pořádnou hru s novými nápady, protože toho klonu se něco málo bezpochyby prodá. Také se to nezmění, dokud bude Modern Warfare dostávat 9 v recenzích (zdravím Eurogamer) a chyby či nepřítomnost inovací, které u jiných her vadí, tady nevadí, protože je to přece CoD. Pokud ale pod recenzí řeknete, že je recenze špatná a velice zavádějící, tak vám prostě smažou komentář (zdravím Eurogamer) a když už na vás reagují, tak buď reagují nesmyslně nebo se z vás snaží udělat pitomce (zdravím Eurogamer). Pak se ale člověk dost slušně naštve a stále předkládá protiargumenty, až jich je nakonec tolik, že než aby odpověděli, tak vám radši zruší účet (zdravím Eurogamer). Pokud chceme něco jiného než CoD, tak to prostě nesmíme kupovat a já jsem po MW2 CoD kupovat přestal.

    Jinak recenze pěkná. Nemám s ní vůbec žádný problém a je dobře, že poukazuje na neduhy dnešních stříleček.

    Edit: Lépe řečeno. MW2 bylo první a poslední CoD, co jsem koupil.
    • kidnap
      Eurogamer je kapitola sama o sobě. Za zmínku stojí hlavně hodnocení. Super hra 10, dobrá 9, průměr 8, špatná 7.
    • a jak bys chtel inovovat? ze by strilecky meli vse znicitelne, diry po kulkach by nezmizeli jen co se otocis, zrovna tak mrtvoly, no jo ale to by pak museli delat strilecky PC ONLY protoze konzole nic vic nez dnes proste NEZVLADNOU a to i tak uz vypadaji ty hry na konzolich uboze a nejedou ani ve fullHD rozliseni *1*
    • DangerousDave
      ja som to písal už dávno, začať musí kritika/novinári, nikdo iný nedokáže ovciam polopate vysvetliť, že to čo hrajú je vlastne sh*t. Ak budú pokračovania MW dostávať 9z10 alebo rovno 10z10 hlavne v rôznych konzolových magazínoch tak sa nezmení nič. Novinári majú v rukách veľkú moc a neuvedomujú si to...
      • kidnap
        Souhlas. Ještě bych přidal série FIFA, PES a bohužel už i FM.
      • njn, když ale oni ty novináře pozvali na tak super předváděčku, raut, pití co hrdlo ráčí a taky si novináři všimli že ti co dřív dali menší hodnocení tak ti tam už nebyli.....
  • Kvalitní videorecenze na kvalitní hru. Lidi co to nehráli a jen pič*jou jsou akorát odpadem této diskuze. Ať si radši jdou hrát t svoje hloupoučký black messa a kvalitní hry nechaj profíkům
    • smejki
      Messa? To je někde v nazi Německu?
    • Tebe sem dosadili jako náhradu za Trolla? *6*
    • tak tento příspěvek je ještě více zmatený než samotná recenze :DDDDDD
      • samozřejmě to byla ironie, hra je skvělá recenze nestojí ani za zlámanou grešli. Napsal bych to líp, ale právě jsem vstal a pustil si kousek toho patlalu tak jsem ještě celej zmatenej.
        • DangerousDave
          ty si zmatenej od narodenia... a zhoršuje sa to.
        • Veskoslav
          Tak ji napiš a udělej ty "vysokoškoláku", rád se zasměji.
        • Amylee.Anderson
          No, tu ironii by sis měl protrénovat :D
  • Je to docela trapné jak si v těch recenzích dělají z toho srandu. Až oni udělají nějakou hru tak pak mi to vadit nebude. A všichni palec dolů.
    • :D to snad ne. On s timhle nazorem jeste nekdo existuje??
    • Přečti si, co říkal K.H. Borovský... Stručně je tam napsané, že kritik nemusí bý t zároveň i umělcem. Přirovnám ti to třeba k fotbalu - poznám, že třeba Jarda Plašil hraje v poslední době hrozně. Tím ale neříkám, že já to zvládnu líp. Přesto si ho můžu dovolit kritizovat, protože ho srovnávám s jinými hráči a vidím, že je horší. Od toho tu kritika je - k hodnocení, nikoliv k vytváření umění atd.
    • Veskoslav
      Cože? Být opilý tak brzo po ránu?:) Recenzent je tu od toho, aby hru zhodnotil svým subjektivním názorem a pak čtenář zhodnotí, jestli je to objektivní zhodnocení. Ale tvý návrh je jak ze špatného sci-fi, kterému psal scénář Uwe Bolt.
    • kubi-wan
      Jó, bohužel recenze jsou od toho, aby hodnotily hry.
  • Veskoslav
    Jedno nepochopím. Proč tenhle odpad má i videorecenzi? Nezasloužily by si to jiné, lepší hry?:(
    • Kronoss1
      Nesouhlasím. Je dobře, že je na to videorecenze. Alespoň se pojmenuje (veřejně, od herního webu) problém dnešních stříleček.
    • recenzent se při těchto titulech dobře odreaguje :). Ale jinak snad i souhlasím, že zasloužily!
  • Vtipná a úderná recenze. Nu, Lukáš holt umí. :)
    Zpomalená scéna z Duty calls byla skvělá! *1*
    • nevim .. na nulovou informacni hodnotu bych se klidne vykaslal .. ale postavit cely "vtip" na neutichajicim sarkasmu je hodne slabe .. i kdyz par svetlych mist to melo(2) :) .. jinak hra je to prumerna, nekde na urovni singleplayeru MW,BO,BF3 a spol .. v necem lepsi v necem horsi ...
  • Za tohle někdo dostal zaplaceno? To už se blíží amatérským recenzím Pana Danečka. Nulová hodnota a neserióznost.
    • Ono to mozna bude proto, ze ta hra ma nulovou hodnotu a neserioznot.
    • Spíš jak recenze od Kájibalase. Hloupá snaha zavděčit se tupým haterům na diskuzi vedla ke stvoření teto vyblijorecenze. Jestli si redaktoři myslí že když budou chválit indie hry a podobné kktiny, nemluvě o blbostech typu Black messa, (která nemá s kvalitní FPS nic společného) že za to dostanou byť jen jeden hlas do té jejich křišťálové lupy tak to se dost pletou. *5* *5* *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší