Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cypri
    No jestli se jim dostane do pracek W40k strategie, tak už se žádný dobrý asi nikdy nedočkáme.
    • Určite ma dosť ľudí vymínuskuje, ale želal by som si aby Ubisoft odkúpil značku Darksiders. Pri súčasných problémoch, sa THQ po neuspokojivých predajoch dvojky do dalšieho dielu určite nepustí (navyše minulý mesiac odišla z Vigil Games kreatívna duša tejto série Joe Mad).
      A Ubi má skúsenosti s podobným žánrom (Prince of Persia) takže by to s jazdcami apokalypsy nemuselo dopadnúť zle...
      • jasne a jam budu mit coh2 s 5 dlc balicky to vazne chces? abychsi kupoval to predrazene svinstvo a nakonec to musel piratit
  • Bohemund
    Ubisoft je pro mě jedna z nejnesympatičtějších firem, co se v herním průmyslu pohybuje. Ty jejich ochrany co zaváděli atd.... no humus. "Hry pro hráče" jim podle mě moc neříkají.
  • Prosím, len nie ubisoft.:(
    • Prosím Activision, EA ... *7*
      • Upřímně řečeno, s Activision bych problém neměl. To nápad s EA nebo Ubi se mi příčí.
  • Pokud to THQ pomůže ke zmátoření se, proč ne.
  • Je to smutne ze to s THQ vyzera tak biedne :( ale radsej nech tie kvalitne znacky kupi Ubisoft nez Activision alebo EA. Aj ked to samozrejme nie je ziadna vyhra.
  • me tyhle firmy ubi ea prijdou jako upiri slavnych znacek najdou malou firmu vycucji a znici a jeste na tom vydelaji a co pak vydaji je des a hruza.same dlc balicky. ze panove z ubisoftu tak zprznit settlers 7 dlc balicky a viteznymi body to neni monopoly
  • Proboha jen to ne
  • Hlavne at nedavaj z ruky BGE 2, to si na to radsi pockam o nejakej ten patek dele.
  • Jen at zkusi hrabnout na COH/Warhammer/Darksiders/Metro...
  • mohli by koupit company of heroes a udelat to exkluzivne na novou generaci pro nas konzolisty. pc hraci si to stejne nezaslouzi
    • Bohemund
      ...sigh....
    • No jasny, na konzolich to je prece samej pocestnej hrac, zatimco na pc to je banda zlodeju a podvrataku co? Ach jo *1*
      • Nereagujte na toho chlapce...

        On nemůže za to, že jeho rodiče byli sourozenci a vzpláli k sobě láskou větší, než by bylo slušné (a geneticky únosné).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit