Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pre tych slepych ci hlupych co tvrdia ze grafika je na urovni GTA IV : http://imgur.com/a/ZeVTP#11

    i ked fakt skoda takejto hry na konzole kde to bude bezat 24fps na 1120×630 (rozlisenie gtaIV na ps3) bez AA. potencial je tam ale velky.
  • České titulky najdete http://www.youtube.com/watch?v=-Q8WxaaQWQg

    Aktuálně vypadají celkem slibně :)
  • Písnička se jmenuje Stevie Wonder - Skeletons
    http://www.youtube.com/watch?v=RX_v0yz7Ebo
    - upřímně tohle je jedna věc která mě u R* tak naštve , dokáží najít tak dobré písničky do některých trailerů *15*
  • Proč mi to připomíná Sims?
    • Asi proto že Sims vykrádá GTA.
  • gert
    Zdá se vám taky, že toho černocha dabuje ten samej chlápek, co daboval CJ?
    • Nevim jiste ale puvodni daber CJ rekl ze by mozna mohl jednu z postav dabovat
    • Giuzeppe
      Podobny hlas ale neni to on...
  • Tak trailer rozhodně pěkný :-) škoda, že tam není přímo nějaký pořádný gameplay. Nicméně vypadá to skutečně skvěle! Já jen doufám, že se autoři nebudou až příliš soustředit na děj/příběhovou část a mise. GTA bylo vždy skvělé, že zabavilo na X měsíců i po odehrání příběhové části (střílení, honičky s policií, či jen dělání blbin). Trochu se bojím toho jízdního modelu, snad z toho nebude sračk* zvaná Need For Speed. Jediné co bych si ještě do hry přál je více RPG prvků - možnost růstu skillu (jízdy v autě, střelby apod. jako v SA), poté nějaké ta posilovna (hubený, tlustý, svalnatý), kadeřník a tetovací salón to hru dokázalo hodně obohatit, škoda, že se toho asi nedočkáme. Alespoň možnost tuningu tu bude na to se těším :-) ještě kdyby tak šlo kupovat nějaké firmy/budovy jako ve Vice City. Ale to jsou jen mé zbožné přání, i tak to bude jistě pecka! Rockstar je u mě firma co drží své slovo a nikdy mě zatím nezklamala, na rozdíl od velkohubých EA apod. takže uvidíme, moc se těším a asi si už přeobjednám :-)
    • Prej gameplay v traileru :D:D:D LMAO
      • *lamo
    • ZvacA
      Koupě nemovistosí nebude k dospozici a taky se nechystají RPG prvky typu hubnutí a podobně, otázka skillu je sice otevřená, ale asi také ne. Ovšem, měly by prý zůstat každopádně srandičky v oblékání a šachy s hárem.
  • Prosim at to vyjde na PC! PROSIM AT TO VYJDE NA PC!

    Nepamatuju ze bych se na nejakou hru tolik tesil jen po shlednuti traileru... Da se na konzoli poridit klavesnice a mys?
    • Na PS3 jo, ale musí to podporovat i ta hra, což je extrémně vzácný jev. Jinak na PC to vyjde, ale bůhví za jak dlouho.
      • To nevadi jestli za dlouho. Dulezity je aby jestli.

        Klavesnici a mys chci pripojvat z toho duvodu ze neumim s tema ovladacema pracovat a boli me z nich prsty.
        • Mě to s tou klávesnicí neříkej, mám podobné problémy, i když jen u her, kde se míří :S
          • Ja nechtel delat dva prispevky tak jsem to napsal do jednoho pod tebe... ja myslel ze to pochopis :D
            • No jo, vždyť jsem místní přece vesnický hydiot. *1*

              Pochopil, ale ... teď už nevim, buď jsem měl rýpavou, nebo mi vadilo, že dvě nesouvisející zprávy od sebe odděluje jen odrážka. Kdo ví, tak daleko moje paměť nesahá.
    • Proč chceš ke konzoli připojovat klávesnici a myš?
      • mozna proto, ze chce opravdu mirit.
        • Vážně?
  • Tak si myslím že se asi pes bude moc zabít, což by nebylo lepší kdyby tam běhali malý fakani a ty by jsme mohli zmárovat, morálka jde do řiťi *1* *1* *1*
    • Však pořád čekám kdy už tam konečně přidají babičky s kočárkem.
  • Náhodou skvělý trailer plný akce a srandy XDD *15*
  • Caincz
    Rockstar delivers again! Pro mě jsou tyhle kluci snad poslední firma, co umí vydat hru, která není zklamáním. Už aby to tady bylo.
    • Valve nejlepší firma ...
      • Caincz
        Já to nikomu neberu, psal jsem "pro mě", Valve si jako firmy vážím, ale jejich projekty kromě Half Life jdou mimo mě. Do nedávna byl pro mě takovou firmou Blizzard, bohužel Diablo 3 mě zklamalo.
    • A co Vavle? A DVD Project Red?
      • To by nejdřív Valve muselo začít nějaké hry vydávat, a mohli by začít s Half-Life 3 *1*
        • A co DOTA2? Ta ti nevoní? A Portal? A CS:GO?

          Sakra, to všechno jsou hry od někoho jinýho, koho jen Vavle koupili. Hmm, tak a Steak ti nevoní? Sakra, co si pořád idí musí na Vavle stěžovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit