Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hanzales

    Singleplayer Dead Space 3 bude dvakrát větší než v Dead Space či Dead Space 2.

    Tak snad si užijem i dost herního času ve stavu beztíže a vzduchoprázdnu ;o)
    Edit: No a jak tak koukám poslední infa, další hra, kterou asi úplně vypustím. Byť jednička i dvojka patří mezi mé oblíbené, až velmi oblíbené tituly. Možná časem ve slevách, až a pokud to nebude port 1:1. Dvojku jsem si oblíbil možná vice i proto, že u jedničky při míření myš neřešila pomalý pohyb :) I když jen na tom samozřejmě celá hra nestála. Věřím, že hodně lidí má radši jedničku a hodně dvojku. A možná i hodně lidí bude trojku na pc ingorovat, minimálně nějaký ten čas... ;o)
  • V Dead Space 3 můžete s pomocí mikrotransakcí rychleji získat (resp. nakoupit) zdroje potřebné k vylepšení...

    Připadá mi to, nebo se EA snaží tuhle hru po*rat co nejvíc to jde? Nejdřív řeknou, že Dead Space je moc strašidelné, pak z toho udělají Lost Planet a teď tohle. Já doufám, že tentokrát jim to už nevyjde a konečně se nad sebou zamyslí.
    • Nejak netusim jak mohou mikrotransakce pos*at hru. Nestojis o "pomoc" -> nezaplatis a hra je pro tebe stejna jako bez MT. Stejne breky jako u AC3
  • Ohoho

    Wind Wáker HD pro WiiU zrovna na Nintendo Directu.
    • Kyahahaha

      Wind Waker HD.
      https://www.youtube.com/watch?v=xSF-yNvKmjI
      Nový projekt od Monolithu, autorů Xenoblade Chronicles.
      https://www.youtube.com/watch?v=K40orKpbJBU
      Bayonetta 2 development.
      https://www.youtube.com/watch?v=MQrTZei3tc8
      Wondeful 101 trailer.
      https://www.youtube.com/watch?v=P9SbpOHtRzs
      • Malleth
        Co na to říct? To RPG Monolithu je něco na co sem čekal a kvůli tomu si WiiU koupim až to vyjde.
        Jestli navíc rebootujou Zeldu, jak říkaj, tak udělaj jedině dobře.

        Btw, na PSN je ke stažení demo MGS:Rising
  • Ivan Buchta a Martin Pezlar odpovídali dnes na Radiožurnálu na otázky týkající se jejich pobytu v řeckém...

    Ježiši, ta moderátorka nebo jak se "tomuhle" říká, to je ostuda...Ona je dementní nebo co?
  • CCP oznamuje, že všichni majitelé PS3 si mohou vyzkoušet Dust 514 v otevřené betaverzi.

    Trošku mi z toho článku není jasné co se bude dít, když neznám nikoho, kdo hraje EVE Online a tím pádem mi bude chybět support z orbitu. Už jste to někdo hral?
    • V bete se tohle stejne neresi (alespon uzavrena beta to doted neresila)
  • V Dead Space 3 můžete s pomocí mikrotransakcí rychleji získat (resp. nakoupit) zdroje potřebné k vylepšení...

    Bože proč...u F2P modelu to pochopím ale u hry za 1300 kč ?
    • Takovej placenej cheat do hry... *1*
      • Ale dokud se k tomu muze hrac dostat i beznou cestou, tak mi to je vcelku fuk.
        Ale pravda, nelibi se mi kam ty hry s timto modelem mikrotransakci speji.
    • V Dead Space 3 můžete s pomocí mikrotransakcí rychleji získat (resp. nakoupit) zdroje potřebné k vylepšení...

      to je jako u battlefiled 3 za nejakych 1200 mas odemceno vsechno
    • What they were thinking?!
      • Aspon pri takto lahkej vete by si mohol vediet slovosled!
  • PC verze Dead Space 3 bude přímým portem z verze konzolové.

    No tak teď nevím co si o tom mám myslet.Víte někdo jak na tom byli předchozí díly?
    • PC verze Dead Space 3 bude přímým portem z verze konzolové.

      Dead Space 1 jel na PC v pohodě, byl jen problém s inputlagem při ovládání (myš + klávesnice) ale dalo se to vyřešit vertikální synchronizací. Buď se vypla ve hře a zapla v ovladačích nebo opačně, to už si nepamatuju. Každopádně jsou přímé porty na houno (viz. Dark Souls).
      • Dark souls je jeden z nejlepších portu co sem hrál. Stačil Fix na rozlišení a fix na Myš (já to hrál teda na x360 gamepadu).
    • Vzdyt takto to funguje u vetsiny multiplatformovek, jen vetsinou se snazi pc hracum nabulikat, ze delaji pc verzi zvlast a s patricnou peci. Tady to (kdovi proc?) rekli naprimo.
    • Optimalizace byla obstojná,aspoň mě přišla když jsem to fakčil na Pentium 4 3,2ghz a grafika nějaká ati 3850 agp :D a na notebooku jsem to hrál tuším taky ale to nevím jistě a tam to taky jelo už hodně v pohodě,na plný detaily bez sekání a to mám Phenom II x4 N950 2,1ghz a grafika ati 5650 *4*
    • PC verze Dead Space 3 bude přímým portem z verze konzolové.

      Buh nas ochranuj... *10*
  • Ve středu (23.1.) očekávejte oznámení týkající se Crysis 3.

    Jestli to bude odklad tak se podělám *7*
    • ak to bude vyhlasenie, ze C3 bude pc only, tak se podelam *1*
  • Ahahahaha

    http://www.eurogamer.net/articles/2013-01-22-dead-space-3-includes-micro-transactions-for-buying-better-weapons
    • atomovka len za 14,99$ no nekup to *1*
  • Activision Blizzard bude mít na GDC prezentaci s diskusí zaměřenou na next-gen renderování postav.

    budou vyprávět, jak je složitý naprogramovat víc než jednu animaci smrti v Diablu 3? :D :D :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit