Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Držím palce, pozor však na síru čpící z nozder saně ČD.
    • Nojo. To je pěkné. Ale když budou Č.D. jednat stejně, tak nám zmizí všechny nepopulární spoje. Je to zase bordel ve vládě a zákonech. Když pustí někoho na lukrativní spoje, tak by měly zároveń dát podmínu obhospodařování X km taky na těch nevýdělečných tratích. Jinak tu bude jen spousta zlatokopů (což už je a všude) a jinak bída a bída......
  • No, konečně pane Jančura!! Klobouk dolu a jak se říká všechna čest.Po desetiletí ČD zneužívali své bezkonkurenční postavení. Absolutně katastrofické služby byly jenom výsledkem a důkazem bezohlednosti ČD. Nicméně musím přiznat, že ve vlaku jsem již díky tomu neseděl víc než pět let a když jsem si před zhruba měsícem pořídil rodinnou jízdenku Chebu do Prahy a zpět tak bylo vidět obrovské změny k lepšímu. Ve 2 třídě jsme seděli v čistým vagónu,fungovalo osvětlení, čisté okna které se dali i otevřít a bylo přes ně vidět, vyžehleny závěsy, prázdný koš, čistá chodba, záchod kde byla dokonce i voda jak v umývadle tak i v záchodě, žádný smrad, toaletní papír, mýdlo a papír nescházel rovněž s papírovým ručníkem, no jednoduše změna k nepoznání. Milý průvodčí, přišel dokonce sám a upozrnil nás na deseti minutové zpoždění, no pocit jak ve sci-fi..téměř neuvěřitelný. Sice nebyla klimatizace, kafe, internet a noviny, ale jelikož se jednalo o výlet, tak jsem to ani nějak nepostrádal a konečný efekt byl hodně překvapující. Jelikož jsem vlaky nevyužíval delší dobu a nemám žádnou slevu, byl jsem trošku překvapen cenou jízdného, nicméně až ve vlaku jsem začal pobírat ten pocit že konečně alespoň vím za co jsem zaplatil. Možná by se patřilo poděkovat ČD, ale ještě více asi žluté barvě a panu Jančurovi. Je potřebná konkurence, a pořádně tvrdá. Takových lidí, kteří nemyslí jen na sebe je potřeba mnohem více, a pomalu začít rozbíjet státní kartel žijící z daní pracujících lidí. Rovněž čas od času vyžívám jeho autobusy žluté barvy a nikdy, nikdy, jsem neshledal jediný nedostatek. A teď trošku sáhnu i na čísla jelikož je to moderní, můj názor je ať má kdo chce kolik chce milionů, ať má obraty třeba i v mld, hlavně když to nebude na úkor lidí a lidi budou vědět za co platí, co si kupují a rovněž dostanou za co se zaplatili. Pokud si člověk dokáže vydělat peníze slušně ať si je má. V CZ je to téměř nemožné, neslýchané ale výjimky potvrzují pravidla. Pan Jančura se za své čísla stydět nemusí, dle mích osobních zkušeností si je zaslouží,a přejí mu ať se mu jenom daří a hodně úspěchů do budoucna.!! Je moc příjemný číst podobné články...., konečně krok ke předu...
    • Se dívám, že pán je velký odborník na železniční dopravu, kterou skutečně poznal jen z rychlíku. Jen mám strach cestovat s nějakým Jančurou, abychom nedopadli jak v Anglii.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit