Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jsem byla také v Anglii, ale ne na vlastní pěst. Jela jsem tam dělat au pair, takže jsem měla všechno předem domluvené. Byla to úžasná zkušenost, kterou můžu každému mladému člověku jen doporučit. Nijak jinak se tak dobře nenaučíte cizí jazyk. Kdybych se měla znovu rozhodnout, jestli odjet, tak bych jela. Poznala jsem navíc i spoustu skvělých lidí a s některými jsem do dnes v kontaktu. Píšeme si přes internet a přes společnost https://www.emons.cz/spedice-pusobnost/mezinarodni-preprava-zasilek-a-baliku-do-zahranici/ , u které je možná přeprava zásilky do zahraničí, si posíláme k Vánocům a narozeninám dárky.

• Autorka zde píše, že hostely příjdou docela draho a přitom dává 3000 za letenku :-) Letenky se s 2-3 měsíčním předstihem dají sehnat v klidu od 1900,- nahoru. Co se týče autobusu z letiště, je nejlepší volbou EasyBus. Cesta autobusem z letiště do centra Vás tak klidně může vyjít i na 3 libry.
    S hostelama souhlasím, ale i tak se dají v centru najít hostely - hotely, které jsou cenově přijatelné, ať už jde o YHA hostely nebo malé hotýlky u Temže.
    A co se týče fish&chips..zase tak hrozné s cenou to není, ale kdo by jedl "filé s hranolkami", když je v Londýně mnohem víc zajímavějších a chutově příjemnějších restaurací s výborným jídlem. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit