Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypadá to fajn. Jak je někde hodně prolézaček, tak tam by byly děti nadšené. Třeba tam taky v létě vyrazíme :-) . Musím se přiznat, že letos jsme nebyli nikde. Jen na pár výletech a jinak jsme byli doma. Užívali jsme si náš nový bazén, který jsme si objednali z https://www.albixon.cz/bazeny/ . S dětmi jsme se v něm dovedli tak vyřádit, že nám vůbec nevadilo, že nejsme nikde na dovolené :-) .

  • tomasperny

    Sasko je fakt skvělé. Osobně mám tuhle část Německa fakt docela rád. :) Hlavně ten venkov. Jako ty typické domky, dřevěné ploty a celkově taková ta německá atmosféra. Moc nevím, jak konkrétně bych vám to jako popsal. Ale prostě toho genia loci si člověk musí asi zažít na vlastní kůži. Jinak to podle mě nejde. Takže šup. Teď na podzim je to tam krásné. :) 

  • tomasperny

    Sasko je fakt skvělé. Osobně mám tuhle část Německa fakt docela rád. :) Hlavně ten venkov. Jako ty typické domky, dřevěné ploty a celkově taková ta německá atmosféra. Moc nevím, jak konkrétně bych vám to jako popsal. Ale prostě toho genia loci si člověk musí asi zažít na vlastní kůži. Jinak to podle mě nejde. Takže šup. Teď na podzim je to tam krásné. :) 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit