Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V podstatě souhlasím. Festival na straně divácké je záležitostí vyjevených adolescentů a na straně tzv. umělců je spíše sjezdem exotů, kteří toho umí málo, zato jsou mistry světa kdeco zadarmo sežrat, vychlastat a dělat ostudu. To platí nejen o takyumělcích, ale i o našich politicích, těch se tu zjevilo nemálo. Čest výjimkám, kterých ale moc není. Celý mezinárodní filmový festival je jen taková druholigová hra na něco nevalné úrovně.
  • Asi Vás zklamu-nevyrazím,protože nejsem ovčan,ale svobodný občan v totalitní zemi,kde se předvádí spodina naší společnosti.A já nemám zvyk takovou spodinu podporovat a dělat křoví hlupákům zdrogovaným a ožralcům,kteří nic kloudného nevytvořily a říkají si celebrity.To není kyselost,ale pouze konstatování faktů ,kam se tato společnost dostala za 22 let.Mě totiž nikdo nic zadarmo nedal a ani nevrátil to co rodičům bylo ukradeno,proto žádné akce tohoto typu nepodporuji.Kdyby se ta částka 100mil.darovala na postižené a potřebné,která tato doba přivedla na existenční kraj normálního žití pak tam dojdu i třeba pěšky zatleskat.Ale to se nedaří tam ani v politice.Jsem zvědav jak by na to koukal Jan Hus,Jan Palach.Přejí Vám tam hezký a úmorný den plný skandálů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit