Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pri webe (a dobrom) o bojových športoch, by som čakal, že budete "apolitickí".....a nebudete sa prikláňať ani na jednu stranu "propagandy"......

    • ales.smutny

      A kde je ta propaganda? Vše jsou to fakta o tom, co se děje v Čečně a s účastí na Ukrajině se Kadyrov sám chlubil.


      Bylo by hezké být apolitický...kdyby to zkoušeli ti sportovci :)

    • Tanatonaut

      Kadyrov posílá svoje lidi i na Ukrajinu mučit malý holčičky ve sklepeních= propaganda ?

      Investigativní novináři na to upozorňují= propaganda ?

      Máš v tom s prominutím dobrý maglajz. Tady nejsou dvě strany mince. Tohle není spor DC a Marvel fanoušků, kteří na sebe vzájemně útočí.

      Prober se


      • mučit malý holčičky ve sklepeních ?...... aha , daj dôkaz.....

        bože never všetkému, čo vidíš na NOVE....:)

        Už mi to pripadá ako odsudzovanie hokejistov hrajúcich v KHL.....

        (pritom "krvavé" americké doláre v NHL Vám nevedia....zaujímavé...)

        šport by sa vôbec nemal miešať s politikou....toť vsjo...

        • Tanatonaut

          aha. Mě nedošlo že si...TENLE....typ.

          bože never všetkému, čo vidíš na NOVE ----------Jestli ti nestačí už několik tisíc výpovědí očitých účastníku těch poprav a znásilňování, nočních razií a terroru ve městech po obsazení co se zaznamenali a máš je za domluvenou propagandu tak nevím, no. Ty holky co svoje zážitky vykecaly novinářům dostali peníze od židozednářů aby lhaly. Já vím. Stejně jako všechny ty vykopaný mrtvoly civilistů s pouty apod. jsou fake CIA a UA vlády, že ? 

          šport by sa vôbec nemal miešať s politikou....toť vsjo..-------- Doslova každý mainstreamový sport na světě od fotbalu po kriket je brutálně zpolitizovaný. A byl vždy. Každý režim každého státu ho používal a používá k propagaci politiky. Doslova od počátků sportu. 
          • Fajn, na toto nemám silu...Ty si čítal niekoĺko tisíc vypovedíi...hovoril si s tisícmi očitých svedkov....hm...nestačím sa diviť..

            Nič v zlom.....peace...každý má právo na svoj názor...

            • Tanatonaut

              V práci máme 100+ ukrajinců a vím od zdroje co se děje jejich sousedům a příbuzným doma. Hnus.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit