Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 22:25
  78801 příspěvků

Obecná diskuse k bleskovkám

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koukam ze muj prispevek o tom ze dlouho nebyla zadna recenze neprosel cenzurou a byl smazan....

• Sapkowski se v novém rozhovoru vyjadřuje k seriálu Zaklínač. Nebaví ho pracovat a odmítá hodnotit jeho kvality a nekvality, když je pod ním podepsaný.

tyjo..taky vám tady Sapkowski přijde jako děsně namyšlenej a protivnej dědek?

• Veskoslav

Sapkowski je těžký alkoholik.

• Chomaco

Súhlasím. Všetko tomu nasvedčuje: Rôzne rozhovory, kauza keď sa súdil s CD projektom, celkovo jeho postoj k videohrám... Bohužiaľ ohľadom seriálu s ním musím súhlasiť. Príde mi to ako B-čkový televízny seriál.  

• Súhlasím! Mě se seriál fakt nelíbí, od kostýmů po výběr herců po obsahový zpracování a zbytečný množství nahoty (nejsem pruderní, spíš naopak.. ale přijde mi to jako klasický tits sell)

• Oznámen Torchlight 3!

• Walking Dead: Saints & Sinners je nová hra pro virtuální realitu ze známého světa Živých mrtvých (video).

koukal sem jak puk když sem to po1 zapnul nic sem od toho nečekal a vyklubala se z toho nejlíp propracovaná Vr hra na trhu ... za pár minut sem behal od zombika k zombikovy  levou rukou chytil za hlavou druhou probodnul sroubovákem 

• OlgaKounic
  • Se mi tu uz asi tyden nezobrazuji zadne obrazku u clanku, ze by naka odveta za Adblock ? :D  Az to tu bude vypadat normalne, nebo se bude klidne i platit rocne, tak ho vypnu :D

• SalemCZ

Já adblock v práci mám zapnutý a obrázky se mi zobrazují

• SalemCZ

Na Steamu mi vyskočila super hra :D bude gamesplay? https://store.steampowered.com/app/1111970/Zeminator/

• Mart9

Je tam Pan prezident Zeman za hrdinu, nebo je vývojář nějaký vyvrhel?

• SalemCZ

Třeba můžou být obě odpovědi správně.

• Mart9

Podle mě se to vylučuje.

• POSUNUTÉ VIDEO: Omlouváme se, ale kvůli zdravotním potížím jednoho ze spolukrálů je nutné zrušit dnešní vysílání LongPlaye Crusader Kings II. Uvidíme se příští týden. Perun!

Musíte si to reaper's due zas odinstalovat. Jen nás to zdržuje od budování impéria. 😀

• Veskoslav

Letos by měl na pc přijít skvělý Horizon Zero Dawn:)

• SalemCZ

Doufám že to nebude only Epic store

• jack

Cyberpunk 2077 has been delayed from its April release to September 17, 2020, CD Projekt Red announced on Twitter.

• TIRsk

Brýle Index pro virtuální realitu jsou kompletně vyprodané. Valve dělá vše pro to, aby pokryla poptávku před vydáním Half-Life: Alyx.

Viac ma hneva prelozenie Final Fantasy VII Remake :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit