Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na Steamu jsme založili novou skupinu pro čtenáře Games.cz a začali vytvářet i náš vlastní kurátorský seznam (thx Edie). Přijdete se!

    Moc díky pánové, už delší dobu některé hraju hry na vaše doporučení, zvláště ty které občas vychválíte do nebes v podcastu. Takhle jste mi ulehčili práci. PS: Měl bych děkovat i STEAMu za poskytnutí prostor a za nakopnutí vás
  • Rada

    Marně hledám jméno jedné hry z dětství. Dalo se tam proplouvat hajzlem a bowlingovou koulí sejmout nepřítele, střílet slepice atd. melo to atmosféru americkýho maloměsta. Jestli to někoho trkne, tak budu moc rád.
    • redneck rampage?
      • jo jo na tom jsem se taky nahrál hromadu hodin, to by měli udělat jako Retrogames play
      • To je vončooooo díky moc *14*
        • mas to na gog.com za par supov, s komplet datadiskami a upravene, aby si to mohol hrat aj teraz
  • jindra.veliky

    Zaregistrovaní členové stránky Gamespot si mohou stáhnout PC demo Saints Row: The Third. (thx DeaSun)

    good a tesim se. z videi na me hra moc nepusobi takze stahnu demo a uvidi se a aspon pak nemusim stahovat plnou hru kdyz tak *11*
    • jindra.veliky
      a to ze je to pro xbox uz nenapisete co demence nejvetsi od tiscali
      • Tvl už se di nekam zahrabat.
        Fakt nejdriv sem si myslel, že jsi jen troll ,ale ty ten naprostej vyplach mozku mas už od narození nebo ti museli dát analní sondu jinak to nechápu.
      • je to aj na PC:
        http://games.tiscali.cz/download/vytvorte-si-postavu-do-saints-row-the-third-uz-nyni-57411
        ale nie je to demo ale beta editor postav :)
  • Ringwraith

    Relativně nové gameplay video z Dragon's Dogma

    http://www.youtube.com/watch?v=NrCiV4LOYk4

    No co říct, hra vypadá prostě skvěle.

    (Zdá se mi, že toto tu ještě nebylo.)
    • Cahir
      Taky se mi to zatím líbí jak sviňa. Na japonskou hru to má nevídanej feeling "západní fantasy". Snad to bude na PC.
      • Jj :-) taky doufám..
      • Ringwraith
        Snad hej.

        Tak CAPCOM u spousty her nakonec PC verzi vypustí, byť třeba se zpožděním. Navíc Dragon's Dogma je na MT Frameworku a podle wikipedie: Games using the MT Framework are originally developed on the PC and then ported to the other 2 platforms.

        Takže by neměli mít problém s nějakým portováním.
  • Crytek se pokoušel do Crysis 2 přinést podporu PS Move, ale nakonec od něj upustil, protože by...

    jo jo kdo umi umi, kdo ne sere na to... komplikovane ovladani, spatna vymluva.. jestli je ovladani podobne jednicce tak by to slo udelat podobne jak to bylo na pc...
  • Pilgrim66

    Kim Cong Un je asi herni fanousek

    http://zpravy.ihned.cz/svet/c1-59358050-kldr-vytvorila-nove-propagandisticke-video-v-klipu-hori-obama-i-americti-vojaci

    Schvalne jestli poznate hudbu z videa. Ale zase musim uznat ze maji herni vkus.
  • hitokage

    Indie Royale

    Nový the Graduation Bundle
    Doporučuji The Void a chiptunové album Cheap Dinosaurs
  • Vogon

    Noah Caldwell-Gervais - Důkladný pohled na Mafii (1 hodina, 45 minut)

    https://www.youtube.com/watch?v=0lestiMZ4qk

    Doporučuji i jeho videa o Mass Effectu a Baldur's Gate
    • A k čemu je to dobré...?
  • Battlefield 4 - problem pri instalaci

    Ahoj, koupil jsem si diskovou verzi teto hry, pri spusteni autorunu z dvd se mi ukazala tabulka se 3 kroky: 1)naist.Origin, 2) prihlas se nebo registruj, 3) naistaluj bf4. Prvni dva kroky jsem udelal bez problemu. Ale pote, kdyz jsem znovu najel na dvd, ukazala se stejna tabulka a pri kliknuti na pokracuj, tabulka zmizi, asi na 3 sek. se ukaze, ze nacita cdromka a dal nic. Po zadani klice nakonec hru stahuju z originu, ale bohuzel, bydlim v prdelakove a tech 26gb se mi stahuje 10 hodin (jsem za pulkou). V originu jina moznost neni, pouze "stahuj". Myslite, ze je problem v dvdcku? Nebo je to neco jineho? Mam zkusit reklamaci? Diky za odpovedi :)
    • A to ještě netušíš, že až to nainstaluješ, bude ti po 20-30 minutách zamrzat.
    • Veskoslav
      Ty starší mechaniky neumí číst novější DVD. Navíc pokud tvoje mechanika neumí vysokokapacitní DVD přehrát, tak je to problém. Zkusil bych si zjisit, co tvá mechanika umí přehrát a pak to řešil reklamací. Mě takto nešlo SW TOR, po výměně mechaniky (zapujčená) to už šlo. Ale může být i jiný, skrytá závada. Ale zkusil bych všechno no.
    • Někteří hráči se u PC verze Battlefield 4 potýkají s prblémy, které činí hru téměř nehratelnou. DICE...

      Mně to taky nešlo nainstalovat z těch DVDček, tak jsem vytáhl DVD mechaniku a rozdupal jsem ji, ale až potom jsem zjistit, že to bylo nejspíš těma DVDčkama, který jsou prý od EA vždy v hrozný kvalitě, takže asi tak. 26GB jsem pak sosal něco málo přes 2 hodiny.
    • Jack1947
      Hmm, to bude zapeklity problem doporucuji zkusit technickou podporu... tady ti asi nikdo moc neporadi. *7*
    • 26giga na dvd a odkud ze to ses? tam mate ty dvd asi nafukovaci *5*
      • Jack1947
        Po instalaci neco kolem 30. *15*
      • ma to tri dvd, celkem 24,5 gb.
      • Miserius
        Tady se někomu zachvilku zhroutí svět *1*
  • ucho

    Majoru Nelsonovi se nelíbí přezdívka Xbone, kterou mnozí zlomyslně nazývají next-gen konzoli firmy Microsoft...

    bleskaři, zase je to špatně. fakt si to po sobě čti...

    edit: tak dobrý, něco bylo opraveno, ale zůstalo tam "neúctivé"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit