Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemohu se dostat z pod startujícího raketoplánu, něco jsem musel přehlédnout a nevím co. Pomozte, prosím.
  • Heh tam je i Zub :)
  • Mmmm space station, dlho som nehral NOLF a musim to napravit :)
  • Zrovna Moonraker je jedna z nejblbějších bondovek, to si vybrali pěknou inspiraci.:/
    • Podle mě je zase jedna z nejlepších (resp. nejzábavnějších), u mě mají tvůrci za to plus :-)
  • Izmæl
    Trošku mi to připadá jak Star Trek, nevim, ale to bude asi tím, že jsem Moonraker neviděl. Přesto se docela těším a jsem zvědavej na dalších pět misí.

    Jinak, nehrál někdo z vás to GoldenEye 007: Reloaded? Hrál jsem jen demo a vcelku mě to bavilo, tak mě zajímá jestli hra stojí za koupi. Kdokoliv?
    • Mě například demo naprosto nebavilo. Ale jelikož jsem věrný fanoušek agenta jejího veličenstva, tam mi to nedalo a ve slevě jsem si ho koupil. A začátek mě naprosto znechutil (viz demo). Ale hned jak se odbydou první dvě mise, tak hra dostane spád a začal jsem se u ní velice dobře bavit. Bohužel pro mě moc first-person střílečky nemusím a mám radši pohled z třetí osoby (viz. Bloodstone). A tahle nová hra je GoldenEye podobná jako vejce vejci (například stejná, i když jistě lehce upravená, grafika, stejný mobilní telefon atd...).
      Ale jestli jseš fanoušek, tak není co řešit. Najdi slevu a jdi do toho.
      • Izmæl
        Ok, teď už neváhám. :)
  • BoB.2
    Což o to nevypadá to špatně ale proč mam takovej pocit že to bude zase další špatná filmová hra, podle Bonda udělaly kupu her ale snad asi jen 2dobrý *11*
    • Izmæl
      První Blood Stone a ta druhá Everything or Nothing? :P
      • Přesně tak. Everything or Nothing je dobrá hra a jenom kvůli ní jsem ještě své stařičké PS2 neprodal. A Bloodstone je naprosto výborná hra, která ve světě Bonda nemá obdoby. Ano, některé věci se mohly udělat lépe, ale mě hra královsky bavila a multiplayer hraji dodnes.
        Hlavně se mi líbila zmínka (na konci, těsně před titulky): James Bond will return. Takže se máme nač těšit. Škoda jen, že hra tvůrce položila na lopatky.
  • Takže ukázka na Skyfall může být prakticky zaměnitelná např. s čím aktuálním, jestli se můžu zeptat?
    • Taktiez nechapem tu poznamku... ved predsa v tej ukazke nie su ziadni roboti, alieni ani divne zmalovani ludia. Tak s cim je to teda zamenitelne?? *7*
      • Mně to osobně připomíná Bourne Legacy, což taky není úplná náhoda, jelikož jde o podobnej archetyp. jestli myslel traielr sám o sobě, tak nevím. Střížený to je klasicky, ale proč to poznamenávat, to nechápu:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit