Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lawliet
    Něco jsem o tom četl a nevím, jak to chápat. Když si předplatím ps plus na měsic, tak chápu, že budu mít slevy na hry, kterou když si koupím, tak ji budu mít přístupnout jen pokud mám stále předplacený ps plus?
    • ucho
      hry, co si koupíš za peníze, ti zůstanou i po vypršení PS+. je to vcelku logické... zneaktivní se ti pouze hry, co sis "koupil" zadarmo. až si pak ale zase PS+ aktivuješ, měl bys k nim mít opět přístup.
      • Lawliet
        Jo, to jsem chtěl vedět. Hele, kdyby mě to nepřišlo logické, tak se na to neptám, že?
    • Jack1947
      To vim i ja, ze to tak je. ( coz me zklamalo no ale nak vydelavat se holt musi.) *3*
      • Lawliet
        Takže to je tak? Pro hraní her koupených díky slevě za placení PS+ ho musím platit i dál?
        • Jack1947
          Budiz ma omluva, ja kdyz si precetl koupene tak sem hned mel uz jasno. ( myslel jsem samozrejme zadarmo.)
        • Tohle platí jenom u her co dávají do ps+ úplně zdarma. Hry co si koupíš i s využitím ps+ slevy ti samozřejmě zůstávají i po skončení členství.
          • Lawliet
            Diky za odpověď. Tohle mě docela trápilo. :-)
  • Skvělá služba... lepší než mít doma deset konzolí :)

    Pro mne jasná volba...
  • Trochu OT, ale jede vám steam?
  • regant
    zatim to vypadá dobře... jestli se jim to podaří tak to bude dojná kravička na několik let

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit