Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kabutops

    A co takový Shadowrun? a od stejného studia Battletech?
    Popravdě podoba prostředí v shadowrunu mi občas evokovala nějaká úlová města w40k nebo Coruscant... chtělo by to něco z prostředí Starwars a správně temné bez současných protlačovaných kravin

  • Nevzpomene si někdo jak se měla jmenovat jedna taktická (možná) tahová hra, kterou měli vyvíjet na Slovensku a měla pracovat i s průstřelností materiálů? Přecijen schovat se za vlnitý plech není totéž jako schovat se za cihlovou zeď.

    • Hidden

      Tactical Combat Department? Ta se myslim tvarila jako ze ma byt tak nejak realisticka, vysla asi rok zpatky, ale netusim jak dopadla.

  • kostejnesmrtelny

    THE LAST SPELL mi přijde jako žalostně nedoceněná hra. Pixel-art z toho dobrýho ranku (think: Into the breach), totálně kick-ass metalovej soundtrack, skilly vázaný na equipment a z toho plynoucí mentální množství různejch batshit-crazy buildů, meta progress (hru, kde jedna session zabere klidně pět hodin se zdráhám nazývat rogue-lite), výborně zvládnutý UI, atmosféra...

    Ta hra dělá hromadu věcí hrozně dobře (pár zase ne až tak dobře, ale je jich málo) a přitom se o ní prakticky vůbec nepsalo. Na Steamu aktuálně 91/94% pozitivních recenzí...

    Zahrajte si to.

    • triptich

      ďakujem za upozornenie na skvelo vyzerajúcu hru. úplne mi unikla. z rýchleho videa a obrázkov vyzerá veľmi dobre. určite vyskúšam.

      P.S.: je aj na GOG-u, čo je pre mňa ďalšie veľké plus :)

      • kostejnesmrtelny

        Rádo se stalo! Jak říkám, trestuhodně to proletělo pod radarem, vzhledem k tomu, jaký to má kvality 🙂

    • Úplne súhlasím , Last Spell je skvelá, imho oveľa lepšia taktická hra ako napr. Mario & Rabbids.

  • A Wesnoth, na oddech :]

  • Gearsy hraji teď, zpočátku mi přišly lepší než x com.....

    ALE !

    Ty "vedlejší", repetitivní mise mi celý zážitek naprosto znechutily, fakt by mě zajímalo, kdo to vymýšlí (a nebo když se hra zblázní a na moje 4 gearsy začne posílat desítky sarančat).



  • Pethulla

    Za zmínku určitě stojí TROUBLESHOOTER: Abandoned Children, hra od malého korejského indie studia. Taktická část není nepodobná druhému XCOMu, ale úspěch závisí mnohem více na dobře vytvořených postavách, než na bezchybně zvolené strategii (takže se to dá označit i za TRPG, popř. SRPG).

    Dobré je i Symphony of War.

    Pořád dobrý (pokud teda máte štěstí a vyhnou se vám technické problémy) je Dead State, ale ten už má svůj věk. Kutí se však Urban Strife, který se jim inspiroval.

    • Troubleshooter je zřejmě topovka, aspoň to říká Mortismal na youtube a tomu věřím.

      Ale ta délka a stylizace mě prostě odrazují, asi bych to vzdal třeba po 50ti hodinách a to není úplně optimistický výhled :(

  • jurb83

    Xenonauti su pre mna jednoznacne lepsi strategicky zazitok ako xkomy (no uz mam po styridsiatke tak sa necudujte) ale preco ste nespomenuli napriklad Panzer Corps 2?

  • XCOM Long War forever!

    • Pethulla

      Autoři toho módu dělají na Terra Invicta.

  • Derp_1337

    W40k: Chaos Gate - Daemonhunters , to je snad nejlepší hra z univerza Warhammer. Fakt skvělý příběh.

    A krom Daemonhunters jsou mí favority ještě XCOM2 a Midnight Suns.

  • KrPa

    Valkyria Chronicles mi tam chybi

    • Derp_1337

      Jo, Valkyria Chronicles je dobrá připomínka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit