Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Call of Juarez 1+2 (určitě více než uvedený Gunslinger)

    a potom legendární: Gun

  • jurb83

    A Oregon Trail je kde??? 😂

  • Klidne me zlincujte ale me proste to RDR2 prislo hrozne prazdny 😀 RDR 1 mi prislo o dost lepsi v te dobe co jsem ho hral 🤷‍♂️🤔

    • Svým způsobem máš pravdu, že ten obsah byl takový NeFalloutovský lépe řečeno Ne-witcherovský 3... Tam je na každém kroku nějaký otazníček. Tady si to dobrodružství člověk musel vytvářet sám. Proč napadat nepřátelské campy když z toho člověk nic moc vlastně nema?

      A něco mne vyloženě zklamalo. Například jsem měl dojem, že od jisté chvíle budu moct krást dobytek rančerům a hnát ho na trh, ale nic takového nenastálo a takových situací bylo víc. 

      Hra je to nádherná a s pěkným příběhem, ale něco tomu ve výsledku chybí z té sandboxové části, která by obohacovala příběh....


  • OsamaBinBowlin

    Kromě RDR1 a 2 sem miloval CoJ a CoJ2. Gunslinger byla Okey jednohubka, ale první dva díly sem hrál mockrát. To že zde je uveden jen Gunslinger je dost ubohé.

    • jurb83

      Absolutny suhlas. CoJ 1 a 2 mali neskutocne silny pribeh, Gunslinger mi pripada ako ich retardovany braska (ktorym bol v skutocnosti CoJ the Cartel)

    • x_ander

      Souhlas - jednička CoJ je za mě strašně nedoceněná hra, přitom je to western jak víno, fajn příběh, různá hratelnost u různých postav atd. Všude protěžovaný Gunslinger nebyl sice špatný, ale opravdu do nejde nazvat jinak než jednohubka (dohráno za 4 hodiny, pobavilo, ale nic zásadního to ve mě nezanechalo).

  • Nejepičtější western je Mad Dog McCree 😎🙂

  • x_ander

    Za mě chybí určitě GUN, první Call of Juarez a první Desperados. Skvělé hry.

    • x_ander

      A legendární Outlaws by si zasloužili čestnou zmínku.

  • Call of Juarez: Bound in Blood je rozhodně lepší a plnohodnotnější díl než Gunslinger. GUN tu taky chybí. Sice se nelze zavděčit všem, ale dal bych TOP 15 her nebo by to chtělo detailnější rešerši 😉

    • Naprostý souhlas. CoJ:BiB byl excelentní a rozhodně mě bavil víc než Gunslinger.

      A takový seznam bez GUN! postradá smysl.

  • KrPa

    GUN! Až na finální misi super.

    • Kvůli Red Dead Revolver jsem si před pár lety koupil první Xbox, ale až díky GUN jsem se do něj zamiloval. Úžasná hra 👌

  • Methvidek

    Nezahrnout New Vegas je zločin


    • hrdelní zločin

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit