Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no nevim, mě ty letadla z WW1 vždycky přišly jako neovladatelný křápy co se pŕi prvnim prudšim manévru rozsypou, ale někdo v tom asi právě vidí to kouzlo :)
    • Nesmíš tahat ve 200km/h. V první světové válce létaly historicky asi "neohebnější" stroje vůbec, např. Sopwithy (o Triplánu se říká, že když ho piloti ústředních mocností spatřili, otočili; o Camelu se říká, že utočil zcela vše, ale nic nedohonil), nebo prakticky legendární Fokker Dr.I (na kterém létal např. Manfred von Richthofen).
      • Jj Dr.1 sla otocit doslova na petniku ale byl to fakt tezkej stroj na nauceni...
        • Jako bohužel asi každý stroj s rotačním motorem...

          Mám z RoF jednu zajímavou zkušenost - osobně jsem nebyl nikdy schopen zkrotit Dr.I, ale podle většiny stejně náročný Camel si vždycky poslušně sednul, a dělal co měl.

          Podobně jeden z mně známých pilotů měl problém s Camelem, ale Dr.I krotil na počkání.

          Přísahám, ty dvě letadla snad mají svou vlastní (a velmi temperamentní) duši...
  • Mate jasat radosti ze ted vychazi i vychodni fronta. Nepamatuju snad jediny obdobi kdy by letadla z prvni svetove mela DVA kvalitni simy vedle sebe. Vlastne pamatuju ze jedinej dalsi kvalitni sim z prvni svetovy byl Red Baron...
    Jestli to navic dosahne kvalit Rise of Flight tak opravdu muze kazdy koho se toto tema dotyka slavit.
    • Coffin.Corner
      Ale jo, třeba takový Dawn Patrol, ve své době docela úspěšně konkuroval slavnějšímu Red Baronovi.
      • Tak ten jsem treba vubec neznal. Ja lital Red Barona :D
    • Ano, ale bohužel se jedná o engine z Rise of Flight.

      To znamená, že např. Albatross D.III a Nieuport 17 budou pravděpodobně mírně přepracovanými kopiemi z RoF.
      • Coz vzhledem k neuveritelne mire detailnosti ktere se dostava kazdemu modelu z RoF vlastne nebude vubec na skodu ale chapu kam tim miris. Ja bych to proste nevidel tak zle. Muzeme sice polemizovat o tom ze se jedna o dalsi zpusob jak z lidi vytahat penize ale za me dobry. Pokud to bude dobry politani jako u RoF tak vlastne proc ne? Proc proste jednou za par let nevydat novou hru s tematikou leteckych bitev za prvni svetove valky. To obdobi si rozhodne tu pozornost zaslouzi.
  • Parádní název hry
  • Jack1947
    Neskutečné letadla z 1světové války, de se bouchat šampaňské. *5*
    • Dávej pozor, aby si jedno z nich těmi špunty nesestřelil *15*
  • jasnej Rise of Flight!
    • No jedná sa o ten istý engine, takže vlastne ano.
      Hádam, že v ROFe sa teda východnej fronty už nedočkáme, hm.
      • samo nic proti ničemu RF je a bude nej simulátor těchto letadel
  • samuel.polak
    zvlastny pokus ked na trhu je skvely Rise of Flight! s 1 sv.
    • Rise of Flight je exkluzivně západní fronta.

      Když jsem se naposledy díval na tamější fóra, nejpožadovanějšími novými bojišti byla Itálie a Rusko.

      V podstatě se tedy jedná o reakci na přání komunity kolem RoF.
  • Ah.

    Rovnou to mohli pojmenovat Rise of Flight: Eastern Front.

    Ještě mi řekněte, že na tom bude dělat 777, a přestanu chápat úplně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit