Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chápe vůbec někdo proč se nedělají kvalitní simulátory aut na PC jako je třeba Forza nebo GT pro konzole ?
    • Jack1947
      NASCAR asi simulator uplne tak neni, hmm nevim ze by v tom byli zas jen ty "penize¸¸ *15* .
      • Takový NASCAR 2003 od Papyrusu je poměrně dost hutný simulátor, který někteří jezdci dlouho používali k tréninku.
    • Live For Speed, Euro Truck Simulator 2, GTR2, rFactor, RacingRoomExperience.... ale uznavam, neco ve stylu Forza (progress karierou a tak) by nebyl od veci.
    • Live For Speed, Euro Truck Simulator 2, GTR2, rFactor, RacingRoomExperience... je toho hafo
    • Já to chápu. GT a Forza v první řadě nejsou simulátory. A realita je opačná, než tvrdíš - na PC je hromada kvalitních simulátorů, na konzolích nejsou žádné. Přijde mi to úplně logické, vzhledem ke klientele. Už samotný fakt, že konzolisti GT a Forzu považují za simulátory, naprosto vylučuje komerční úspěch skutečného simulátoru na konzolích.
      • Já až tak úplně nemyslel simulaci fyzyky na dráze ale celkově. Spíš jsem to měl na mysli jako celek. Licence aut a jejich počet, licence kokpitů, tratí atd. V tom jsou simulátory na konzolích bezkonkurenční. A i podle mého tvrdit že GT nebo Forza simulátory nejsou beru od tebe tak trochu s nadsázkou *3*
        • Žádná nadsázka v tom není. GT ani Forza nic nesimulují. Jsou to řekněme "realistické" hry, ve kterých se auto řídí docela jako auto a setrvačné síly jsou tak nějak přítomny. Simulátor znamená, že se vezmou fyzikální zákony (resp. z nich odvozené inženýrské aproximace), z nich se udělá numerický model, a ten se zjednoduší jen tak, aby to běželo v reálném čase na cílovém počítači.
          GT-like hry obecně řečeno vznikají opačně - na základě nějakých neempirických zkušeností se udělá nějaký model, a ten se potom ladí tak, aby se to auto nějak chovalo. A s tím pochopitelně přicházejí nedostatky a nezhodnocené kompromisy.
          • Aha takže proto je v popisu třeba Forzy napsáno simulátor a přitom je to jen RPG kde se jen leveluje, žádná fyzika tam vlastně není. Tak to jsem žil v omylu.
            Nevím no , tvrdit že to není simulátor je podle mého hodně vedle ale už asi dost, to už by jsme se touto diskuzí mohli dostat nechtěně i někam úplně jinam.

            Je mi jasný, že třeba v Richard Burns Rallye se model vozu chová zcela jinak a je hra založená na úplně jiných faktorech simulace.
            Asi jsi přesně nepochopil co jsem tou otázkou chtěl říci, nehledám dokonalý simulátor na Fyziku ale i na to vše ostatní.
            • A ano, pochopil jsem to dobře. A jak sis všiml, všechno ostatní kromě fyziky jsem ignoroval, protože je to skoro irelevantní.
            • Kdyby sis místo čtení marketingových keců z krabice raději přečetl, jak to ve skutečnosti funguje, nemusel jsi být v omylu.
  • Mrhají svým časem. Na mobilní platformě není kvůli ovládání možné o jakékoliv simulaci ani mluvit.
  • Jack1947
    Pf, mozna tak na Androidu
    • hh dobrej vtip, a na jakem zařízení z androidem ? neexituje zadne co by výkonem mohlo konkurovat iphone 5 nebo ipadu 4

      vývojáři to moc dobře vedí proč myslíš že všecky nové hry už jsou jen exkluzivne na iOS...android je nestabilní a nedá se na nej optimalizovat kvuli roztříštěnosti a nevyladenosti

      ani nejlepší výrobci jako samsung nebo HTC nemaj na svejch top modelech android optimalizovanej aspon tak aby se vyrovnal výkon starším zařízením applu

      vzdyt Samsung musí u S4 falšovat Banchmarkery aby se aspon na papíře naoko vyrovnal o rok staršímu iphonu 5
      • iphone vykonejsi rozhodne neni... jen jedou hry lip kvuli nizkymu rozliseni iphonu....
        • Jack1947
          Iphone s nejnizsim rozlisenim, nejmensim displayem na trhu, ted se nekdo nechava poradne vysmat. (podpore her je vec jina a i ta zacne bejt u androidu casem vetsi). Suma sumarum si prohral se svym vyrokem na plne care. BOing. *3*
  • mdkGT
    http://4.bp.blogspot.com/-nQmJ9I7rrnE/Ugo86Yb789I/AAAAAAAAo9M/N1Wo4MIbnwY/s1600/applestore.gif
    • zavist je nepříjemná věc
      • Mahcake
        Jsem rád, že tak "chytří" lidé jako ty nejsou mezi Android uživately a vývojáři.

        Běž si tu skleněnou kostku radši rychle nabít. Ty 4 hodiny jsou na něj už moc a doufám, že se těšíš na iOS 7 aneb kopii Androidu. *3*
        • Řekl člověk co jen závidí
          • Samozřejmě když se někdo jen ožene po Apple tak je to závist, že? *7*
            • Jack1947
              Kdyby byl Apple tak brej , tak by to byla nuda.
      • mdkGT
        tak nezoufej, pry se to da lecit
        • v klidu, nemam co zavidet, ja iOS mam, ale tak snad se taky nekdy dockas aby si si mohl zahrat nakou poradnou hru a bez sekání
          • mdkGT
            Ach boze, uz aby mi Jezisek donesl ten iOS, abych si KONECNE ZAHRAL nejakou hru bez sekani *15*
  • Možná to časem vyzkouším, ale RR3 mě pak přestalo bavit a myslím, že tohle bude stejný případ.

    Mimochodem v AppStoru je zadarmo Plants vs Zombies 2.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit