Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    heheh...  ted ještě kdyby tam byla kvalita, jenže to sae na Stýmu už dlouhoooooatnsky nehraje, ono taky proč všichni odcházejí, Steam už je dávno jen takový polo prázdný suprmarket kde se vrstvý hlavně zkažené, věci. No ale vinit za to můžou hlavně sebe a postoj dělat z toho Androi/Gugl market pak se nelze divit. Takže komu kam...

  • Steam za tu dobu, co ho používám, tj. od dob jeho vzniku, nabobtnal do neuvěřitelných rozměrů... Přibylo tuny her a jiného obsahu, na který se nikdy nepodívám, který si nikdy nekoupím, ani to nemám v úmyslu. Uživatelské rozhraní klienta bylo několikrát upraveno a to k lepšímu, ale dodnes nechápu některé jeho nelogičnosti a jistá omezení...

    Věc, která mě neuvěřitelně irituje je jednoduché přidání položky do košíku. Proboha proč titul, který mám vybraný předem, nemohu do košíku rovnou přidat z vybraného přehledu her, proč musí nejprve otevřít detail produktu a teprve poté si ho mohu přidat do košíku.

    Kdo sakra vymyslel, že bude lepší přehled všech nákupů dát pod Nápovědu->Podpora služby Steam->Nákupy? Co je složité na tom, dát tento odkaz přímo pod OBCHOD? Hlavně, že je tam Seznam přání... Mám spoustu snů a přání, ale nemyslím si, že mi je splní právě Steam.

    A co takhle vytvořit nějakého modulárního klienta nebo udělat výběrovou instalaci, u které si mohu zvolit, že nechci používat tu a tu funkci?

    Já se prostě nechci nikde sdružovat, nechci být v žádné komunitě, ani se nechci socializovat....

  • TheGGG

    30 000 her, ale řekněmě si to na rovinu, 90 % z toho jsou sra*ky.....

    • takže 3 000 kvalitních her? To je ještě slušná sbírka ne?

      • TheGGG

        to rozhodně... 3000 kvalitních her by tam člověk určitě našel...

        • ono by stačilo i 300 k tomu, aby čék měl celý život co hrát.

          • TheGGG

            já mám přes 300 a rozhodně plánuji kupovat další... ono jde taky o to jaký typ her, no já ve hrách netrávím stovky hodin obvykle...

            • Tak já mám přes 1800 her (dlouholetý užvatel bundlů), ale co z toho opravdu zahraju a dohraju? Nejsem si jist, jestli jsem na PC vůbec hrál (více než nakoukl, chvilku hrál, zahodil) víc než 100 her (včetně minulosti)

  • Wolfcastle

    do jaké evropy nás steam počítá?

    • Kompost

      vychodnej, niektore hry (napriklad Fallout:NV) maju rovno mutaciu RU a fora v azbuke pre lepsiu prehladnost v sovietskom zvaze...

      • Ale cenama tě to zase hodí k němcům hezky za eura. Ale je fakt, že v jazykové sekci mám angličtinu a češtinu, ale už se mi párkrát hra defaultně po instalaci spustila rusky nebo polsky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit