Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gearbox jsou nepochopeni borci jsou to umelci vytvareji hry co vypadaj jak amaterske splacaniny a pritom jsou to AA hry za AA cenu *1*
  • Co se stalo s takou tou hrou co byla na videu při ohlášení PS4? Byla to taková temná fantasy, hodně dobře poladěná grafika, část byla video jak tři dobrodruzy (všichni řádně špinavý a ošklivý) seděj u ohně a pak jdou někam do jeskyně zabít draka, maj na sobě realistickou zbroj, batohy a tak různě, vypadá to hodně realisticky. Na konci videa ten drak chrlí oheň na jednoho dobrodruha a ten se kryje štítem. Už sem pak to video nikde nenašel a nikde se nikdo o té hře nezmiňuje... Ani nevim jak se jmenuje...
    • ringmancz
      Deep Down od Capcomu?
    • nevim, ale tusim, ze to ale DNF nebude
      • tjn.. kdybych věděl kde to mam hledat tak bych se neptal tady :)
  • Přesně tak nejblíž to bylo k amatérskému módu .... Tam se také nikdo přehnaně nerozčiluje , že grafika stojí za houby , že děj je splácaninou , která spojuje různorodé levely a všichni jsou rádi že ta či ona značka ješětě žije.
    Bohužel pro plnou AAA hru takové pochopení mít nechci a nebudu - DNForever byla špatná hra . Slepenec u který bylo nutno vydat co nejdříve (Vývoj od počátku by zvýšil náklady ) aby mohl vůbec něco generovat ...
    A nepovedlo se - hráči na placebo s velkým egem neskákali tak jak by to 3D realms a Gearbox rádi viděli .
    3D Realms mohou být rádi za to že jsou . Od Gearboxu bych čekal využití licence a konečně pořádnou hru na úrovni z Dukova univerza ...
    • reakce na spatny vlakno
  • martin.mirejovsky
    Ale no tak - zas tak špatná hra to nebyla (když pominu to dlouhé čekání). Já si ji skvěle užil a rád se k ní zase někdy vrátím. Taková příjemná a svěží střílečka, která se nebere moc vážně. Ano, mohlo to být lepší. Ale to cílené kopání do hry a hon na autory za to, že to tak "zpackali", je už fakt trochu přehnané :D
    • Ja taky souhlasim... nekdo tu psal ze za ni dal 5 ecek a lituje... ja za ni dal 10 a nelituju... prijde mi to desne pozersky (dneska se spis rika hipstersky :D ) do ty hry kopat... nevim jestli je to pristupem k dobe vyvoje nebo k roku vydani (nemuzete brat hru jako z roku 2011 ale o 10 let mladsi) ale ja jsem si ji uzil, uz dvakrat a urcite ne naposled... za mne osobne tak 75% a bavil jsem se u ni mozna ze ne vic, ale rozhodne asi 2x dyl nez u poslednich CoDcek
      • "nemuzete brat hru jako z roku 2011 ale o 10 let mladsi" - takze si ma clovek koupit hru s vedomim, ze je zastarala jako prase po prakticky vsech moznych strankach a tvari se to jako plnohodnotny titul? Mozna u remaku, ale takhle rozhodne NE
        • nikdo taky nikoho nenuti aby si to kupoval kdyz mu to jak to vyslo nevyhovuje... pokud k te hre pristupujes jako k über hyper mega giga triackovy hre tak si holt asi zaspal dobu... nechapu proc kazdej ocekaval ze to bude kdo vi jaka vysperkovana pecka kdyz minimalne 10 let vedel o problemech ve vyvoji... celej tenhle prisup mi prjde jako kopani do mrtvoly...
          • Nikdo me to kupovat nenutil... napalil jsem se sam a dobrovolne protoze jsem cekal humor a zajimavej gameplay. Nedostal jsem ani jedno.
    • NumberFiveAlive
      taky si myslim ze zase tak hrozny to nebylo... samozrejme to mohlo byt o dost lepsi ale jako prumerna strilecka to celkem zabavilo :D grafiku neresim a pubertalni humor proste neni pro kazdyho, spis ty veci ohledne hratelnosti mohly byt lepsi - kokotiny jako omezeni poctu zbrani, autoheal a nabirani munice z beden si mohli odpustit, taky level design je dost striktni ze se v ty hre skoro neda zamotat a souboje s bossama nebyly moc napadity, ale minimalne polovinu tehle problemu ma dneska kazda strilecka... a DLC Doctor who cloned me bylo funny :D
    • tak bolo to dost sracka, pomaly sa to nedalo ani hrat, ci uz grafika alebo hratelnost proste hroza, keby sa to volalo uplne inak a s Dukom by to nemalo nic spolocne, tak by o to ani nik nezakopol, DNF vyzera skor ako daky mod fanusika ako normalna hra od vyvojarov
      • x_ander
        Sto lidí, sto chutí. To sice jo, ale stejně mám taky názor takový, že ta hra bylo docela v pohodě. Nebyla to sice zdaleka taková pecka, jako se čekalo, chyby měla, ale zábava to byla, hrát se to dalo a pár originálních nápadů taky stálo za to. Zkrátka neurážející lehký nadprůměr, nějakých 6 z 10 a tohle hodnocení většinou hra sbírala (i metascore je lehce nad průměrem).

        Chápu, že nekdo to může brát osobně, protože čeká 12 let na hru, která pak ani vzdáleně není taková pecka, jaká být mohla, ale do sra*ky má dost daleko. A s přihlédnutím k celému vývoji, kdy 3D Realms zprasili co mohli, je až s podivem, že Gearbox dokázali Duka vydat alespoň v takovéto podobě.

        Vedle toho doufám, že se časem pustí do zbrusu nového a "svého" Duka, kde vyždímou jeho potenciál do mrtě.
  • Ja se fakt obavam ze ta hra nestala ani za tech 5 Eur co jsem za to dal ve sleve... prislo mi to jako opravdu hodne spatnej vtip.
  • ta hra mela zustat u ledu kde byla
  • No spíše všichni, co s touto hrou mají něco společného, by měli někam zalézt, neozývat se a dělat mrtvého brouka :-D
  • A těch let co se na to čekalo, asi proto se to jmenovalo Forever.
  • MidnighT91
    Za forever někdo něco dluží nám všem... Buď vysvětlení nebo ztracenej čas...
    • Co chces vysvětlovat ? jakej ztracenej cas ?
      Každej kdo nemel v hlavě nasráno, věděl, že ta hra proste je zastaralá diký tomu jak dlouho byla ve vývoj.(chytrej si ji proto nekoupil a nehrál) A jestli jsi hrál až dokonce a nebavila tě tak je to tvuj ztracenej čas a tvoje chyba že jsi ji stejne porad hral.
      Fakt nechapu za co tady má každej hate komentář na duka tolik +.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit