Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tohle ze je grid 2 ? bez modelu poskozeni ? ani nahodou. sragora ala NFS. nebrat.
  • Mr.Lolendo
    to:conflig Flat Out je arkáda ale rozhodně nestačí jen držet šipku dopředu a to platí pro všechny NFS až do prvního Underground
    • conflig
      Ale dobře řekl jsem to trochu moc zjednodušeně. Neříkám, že to nemůže být zábava, jen třeba pro mě osobně je příběh důležitý v tom, že mě nutí jít do předu řeknu si "dojedu tenhle závod a dozvým se co se stalo" to je pro mě daleko větší motivace než, že si otevřu ještě nablýskanější auto... :)
  • Zas arkáda pro lamky,to baví ještě někoho kupovat takový hry ? Proč to vypadá teda jako auto když se to jako auto nechová ?!
    • rofl, jako auto to sice vypadá, ale není. Je to jenom hromada pixelů. To jako opravdu sedíš u PC a děláš, že řídíš opravdový auto?
      • Někteří lidé ano. Včetně mě.

        http://www.youtube.com/watch?v=v7bppAvHipM
  • life28
    Príbeh v závodnej hre...kto to kedy videl, ten tam nemá čo robiť...a nechápem ľudí, ktorí sa sťažujú, že NFS žiadny príbeh nemá, to čo je za generácia.

    Až na tie sci-fi lens svetlá to vyzerá veľmi dobre, maximálne arkádový jazdný model snáď zaujme masy
    • conflig
      Tak já u závodních simulátorů příběh nepotřebuji protože se soustředím na samotnou jízdu, ale u arkád jako NFS příběh chci protože mě prostě nebaví držet 10 hodin šipku do předu a nic nic z toho...
  • Pete.palis
    grafika je slušná *5*
    • c-z06
      Až moc. Je to tak vyumělkované, že je to kýčovité až hrůza. Skoro jako filmy od Abramse :D Nebo jakékoliv lepší po*no *1*
      • deridon
        lens flare everywhere! a proto se těšme na Star (Lens) Wars!
  • Takových tu bylo....Udělat Forzu na PC tak je vše vyřešeno.
    • tak pCARS je taková obdoba Gran Turisma / Forzy na PC. Vypadá to stejně dobře, ale jízdní model je o něco arkádovější než v GT5, ale autoři pořád slibují, že jak zamakají na gumách, tak se to zlepší...
      • Odvážil bych se tvrdit, že pCARS jsou na tom přinejmenším stejně dobře jako GT5. Obojí má do iRacing ještě nějaký kus cesty. A pCARS není Forza/GT pro PC. pCARS se zaměřují výhradně na závodní vozy a běžná produkce je nezajímá. Naopak Forza/GT5 jsou vysloveně reklama na běžné produkční modely, které si hráč může koupit v obchodě.
  • Kein
    No... tohle nebude moje nejočekávaněšjí hra...
  • Nevím proč, ale jako kdybych se díval na grid jedničky, a v jedničce byl taky podobný příběh, měl jsi stáj a musel si vyhrávat.
  • jindra.veliky
    lol, to je hruza...z videa to na me pusobi jakoby auto na silnici plavalo *11* *12*
  • Paulcz
    na tom příběhu si spousta scénáristů vylámala zuby než to dali dohromady :) S tím se může ztotožnit tak 10letej kluk..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit