Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Nechceme a letos některé anneuvidíme 😎

  • Jose13

    Ja by som pridal Mount and Blade: Bannerlord...

  • Zajimave, ze nikomu nevadi, pokud se na E3 zase ukaze... ta ocekavana hra od CD Projektu.

  • Sierpe

    Nevíte někdo jak pokračuje Age of Empires IV? Jako taser ohlášení bomba od Relicu a od té doby nic..už je to aspoň dva roky možná déle.. neví se ani téma prostě informace ..nic ...

  • lito

    já vám nevím, ale to je pěkně praštěný výběr.  Z FF jsme např. ještě vůbec nic neviděli, sice to jednou bylo na E3, ale o té hře nic nevíme, to samé s tím Beyondem.  Raději ukázku z těchto her než zase nějaké recykláty. 

  • Kdyby Sony byla i letos na E3, určitě by se objevovala i jejich svatá trojice The Last of Us 2, Death Stranding a Ghost of Tsushima. To už taky ukazují dobrý dva, tři roky ne? :D

    • jindra.veliky

      Tak si zjisti kdy byl ukazanej prvni gameplay u tech her, trapaku

  • ahola

    Hlavně už žádná kopie od Ubisoftu.

  • lutero

    A kde je Death Stranding ?! Ten by měl být na prvním místě :D

  • U Anthemu bych si pral, aby EA spolu s Bioware sklopili usi a prosli necim, co udelal Square Enix s FFXIV (tedy zacit makat na necem jako Anthem Reborn), kdy z puvodniho zklamani vytvorili pri releasu A Realm Reborn dnes fanousky velmi oblibenou hru. Anthem ma hodne skvelych napadu a lasky, ale ty nedodelky a nedostatek obsahu to proste pohrbily. 

    Mozna by to mohla byt takova prvni kapka nadeje, kdy si EA zacne ziskavat duveru zakazniku. Ale pochybuji, ze na to maji koule ci vuli, radeji nasolit vic penez do DA4 a pohrbit dalsi serii, protoze tohle studio ted dokazuje, ze na hru o rozsahu Dragon Age 4 proste nema.

    • uher

      Oni radši udělají Anthem 2 a lidi to stejně koupí. Popravdě moc nechápu jak někdo mohl vůbec kupovat jedničku, když nemoc té hry byla viditelná už z trailerů.

      Pro EA se vlastně nic zvláštního nestalo. Já osobně od nich nekoupil hru už přes pět let a nějak nevidím důvod na tom něco měnit...

      • Mno za me ta hra byla ke grafice, takze jsem za ni nedal nic. Nebo Bf V, ale ten jsem hral v Origin Access a po par hodinach me prestal bavit (spatne mapy/herni mody). Za mesic ovsem byl na vyber i Metro Exodus, tak ted trosku lituji, ze jsem si nekoupil grafiku pozdeji :/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit