Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dobrá lvice *1*
  • frag.ment
    No tak to si nemůžu nechat ujít.. Sice sem hrál jen Under a killing Moon, ale dodnes si určitý věci ze hry vybavuju a originálku bych možná ještě někde vyhrabal. Jestli bude Tesla Effect aspoň stejně tak dobrej, budu šťastnej člověk.
  • Super! Je škoda, že interaktivní filmy vyšuměly. Měly rozhodně svoje kouzlo a hry jako Gabriel Knight 2 byly kromě prima filmů i super hry. Rozhodně se těším.
    • Ha, Mad Dog McCree se to jmenovalo...
    • Tak ony "texovky" nikdy moc interaktivní filmy nebyly; naopak jde o docela hardcore hry. Rozhodně žádné "sleduj, sleduj, sleduj, teď jednou klikni a čum dál". To samé Gabriel Knight 2. Interaktivní filmy byly spíše ty FMV typu 7th Guest a té westernové, ne?
      • PLuto.petr
        On i 7th Guest nebyl typický interaktivní film, spíš logická hra využívající filmových přechodů. Ono se mezi interaktivní filmy zařazovalo všechno, kde byli živí herci. Někde toho bylo použito ke klasické adventuře (GK2, UKM, Pandora), některé byly někde mezi (např. Phantasmagoria) a některé byly vysloveně filmy s občasnou možností volby (např. Dame Was Loaded, Psychic Detective, Burn Cycle). Ale i v současnosti věci typu Fahrenheit nebo Jurassic Parc svým způsobem připomínají interaktivní filmy, akorát místo živých herců jsou postavy vymodelovány počítačem.
  • VonHayek
    úúú, Pink Flamingos... *2*
  • Těším se moc, u Texových eskapád jsem se pokaždé parádně bavil. Na GOGu se dají všechny díly sehnat, a i když z dnešního pohledu už to chce trochu shovívavosti ohledně interface, ostatní prvky pořád strčí kapsy téměř všechny adventury z posledních let.
  • PLuto.petr
    A kurňa, tak to abych rychle dohnal resty z minulosti a dohrál Pandoru i Overseera *7*
    • sleepless
      Šup, šup moc času už ti nezbývá. Anebo vytáhni moudra z BigPetera :)
      • PLuto.petr
        Moudra mám vyčtené z dobových recenzí ve všech časopisech. Ale teď jsem naladěný na Draculovskou tématiku, momentálně doháním další z restů v podobě "Zrození" *3*
  • Hrál jsem tenkrát (tuším že 1995) Under the killing moon a byla to fakt bomba, dodnes na to vzpomínám. Na tohle se moc těším!
  • Zadnou Murphyovku jsem nehral, ale tohle vypada velice dobre. Osobne me masky a vykony hercu pripadaji dobry a vubec mi nevadi, ze to neni dokonale jako v holywoodskym filmu. Nemuzu si pomoct, ale prave ta nedokonalost to dela zajimave. Nevim, jestli jsem jediny koho vubec neohromi dokonale CGI efekty v soucasnych filmech, ale dnes se na to zbytecne klade duraz. At to jsou filmy nebo hry. Ale to jsem trochu odbocil :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit