Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dogkiller
    Mně to připadá jako ty snové sekvence z Max Payna nebo Dishonored. Vždy jsem se těšil ať už to mám z krku a ať zase začne normální hra.
  • Copak dělám špatně, když se mi screenshoty v nový galerii zobrazujou sice přes celou obrazovku, ale v rozlišení asi tak 30x30 pixelů? Viz http://erasser.own.cz/screenshot.jpg
    (mám 20 mbps, tak to snad neni tim, že by se obrázek nestihl načíst..)
  • Pokud chybí "dramatický oblouk", tak to ani nebudu zkoušet. Hry bez dramatického oblouku zásadně nehraji.
  • Začátek slibný, pak se to nějak zvrtne. Ta hratelnost je až příliš simplistická, abychom to řekli hezky česky. Prostě jen lítáte mezi šutrama, skalama, občas vám autoři seberou nějaké vybavení, aby to jako bylo ozvláštněné a potom zase dokola. Narativ fajn, voice overy trochu hůř, grafika standard UE3. Nemůžu ovšem říct, že jsem celej nedočkavej čekal, až se zase posunu o kousek dál a znovu hru zapnu a to není ani nijak zvlášť dlouhá.

    Nevím no. Smíšené pocity.
  • MickeyMutant
    Pro ty, co by si to chtěli legálně vyzkoušet*4*, je k dispozici dva roky staré demo.
  • Jack1947
    Zajimavá hra, dokonce tak moc že bych jí i zkusil. (trochu mi to přopomíná Magrunner - ten jsem ale ehm nedohrál no).
  • N7N7
    "většinu hry trávíte poletováním mezi ostrůvky a skálami"

    A víc vědět nepotřebuji. Takovýto gameplay je pro mě antonymem zábavy.
    • nerad skákačky? *1*
      • N7N7
        Do 15 let mě to ještě jakž takž bavilo, no ale teď mám 2x tolik a už mě to jaksi nenaplňuje. Když skákačku, tak jedině s přítelkyní... *2*
        • Páni, já to měl přesně naopak, když jsem byl mladší, skákačky jsem ze srdce nenáviděl, teď mi sice do 30 ještě pár let chybí, ale skákačky a podobný blbůstky naprosto žeru. Hmpf, akorát pixel art nenávidím pořád stejně. "Art". *16*
          • N7N7
            Tenkrát se skákačkám ani vyhnout nedalo, před vznikem 3D grafiky 80% her byly skákačky. A člověk už to bral jako takovou samozřejmost... Dnes, jediná skákačka která mě chytla až do konce, bylo Trine - moc pěkná hra plná nápadů a hrátek s fyzikou. Pixel artovým hopsačkám se též vyhýbám, hratelnostně je to už 20 let to samé a bolí z toho oči.
            • niceguyfromrussia.ru
              jj Trine 1 a 2 boli moje jediné skákačky ktoré ma chytili od čias Crasha Bandicoota... inak si myslím že zlatá éra skákačiek už skončila čo má svoj dôvod
  • ty kjavo takova chujovina a 7/10. nemuzu se ubranit pocitu ze ... domyslete si sami
    • Jack1947
      Flame alert, achtung... *7*
    • Na Metacriticu to ma 74 od hracu i od novinaru. Nechci ti napovidat, protoze na to treba prijdes sam kdyz zapojis mozek, ale to asi chujovina nebude ty kjavo...
      • P*čo METACRITIC... yeah
    • Ze ses imbecil ? Domyslel jsem to spravne ?
  • nemůžu se ubranit pocitu že to je bulletStorm a jeho elektrickej ,,bič" :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit