Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • iSpirit

    HDR poprosím fixnout, je tam brutální black level raise.

  • Tak hlavně, aby to šlo hrát sólo, popř jen s kámoši ostatní hráče k D4 nepotřebuji. 

    • ta hra je prakticky mmo neco jako lost ark 

    • nightborne

      To se ovšem moc nechystej =).

      • Právě, že jsem někde četl, že by snad vše včetně bossů se mělo dát v D4 solo tak uvidíme jestli to bude pravda. Popravdě jestli budu jen velmi sporadicky potkávat hráče, tak to nějak přežijí, uvidíme jak bude nastaveno, instancovani map. 

        • nightborne

          Ale což vo to, to jo, sólovatelný to, řekl bych, celkem určitě bude, ale ve svrchním světě prostě sem tam někoho potkáš. Taky bych radši, kdyby ne, ale... nenaděláme nic =D.

  • No mě by hlavně zajímalo, co se chystají udělat s tou nechutně přiblíženou kamerou...

  • no nic, jdu hrát Grim Dawn, s mým posledním retaliation buildem jsem vyčistil ultimate obtížnost, tak možná čas zkusit nějaký kyselinový build

  • Posileni roguny hmm...uz tak mi prisla hodne dobre hratelna

    • Znesvetitel

      Já ji ani netestoval. Nejsilnější mi přišel Necro, Druid naopak slabý a čarodějka sice brala, ale použitelný tam byl snad jen řetězák a ten žral neskutečně many. Zbytek nevím, nehrál jsem. 

      • Testoval jsem Nekra, Barbara a Rogunu...Nekro byl ultra silny, takze asi ok ze ho nerfnou, otazka jak mu to vydrzi do endgame, Barbar byl slaby, nebo prinejmensim se musel hrat dost nebarbarskym zbabelym stylem a Rogunu jsem hral na ranged+nejaky ten melee skill a bylo to prijemne hrani, kde mi nechybel dmg ani schopnost prezit bosse.

  • Znesvetitel

    Tak hlavně ať doladí optimalizaci. Ta byla v betě dost tragická, ale nedělám si přílišné naděje vzhledem k optimalizaci PC verze Diabla Immortal. 😄

    • Optimalizace byla super, jen měl leak v texturách na High...
      Když člověk snížil detaily, šlo to hladce 👍

      • Znesvetitel

        Já beru to, že to byla beta, kde se problémy dají pochopit, ale jestli tohle přenesou do oficiálního releasu 2.6. pro předplatitele deluxky, tak ať se jdou bodnout. 🤔🤷

        • twicer

          Zrovna v optimalizaci má blizzard stále poměrně dobrou reputaci.

    • MalyZeli

      O čem to mluvíš, vždyť ta hra jela naprosto bezproblému v betě. Pokud si měl problém, nejspíš bych hledal problém lokálně.

      • Znesvetitel

        No, nejela. Resp. na PC určitě ne. Když opomenu lagy ve městě a místama ve hře. A šlo to napříč různými sestavami od 1050ti až po 4090 + občasné vykopávání ze hry, což nevadilo, když jsi nečekal 100 minut ve frontě 😄. Na konzole jsem nečetl negativa, ale na PC ano. Dokonce byla tuším i na Indian recenze a právě špatná optimalizace tam byla zmiňovaná, nicméně přisuzována betě. Proto doufám, že do releasu to poběží jak má a ne jak Immortal, kterej je po každém patchi katastrofální a řeší se to na Blizzard fóru. Blizzard má celkově špatnou technickou stránku her. Mohli by se učit od Riotu, kde problémy prakticky nejsou, případně Epicu.

        • OsamaBinBowlin

          Tak to teda nevim, dobre, mam 4090, jestli to ve meste nachvilku padlo ze 160 na 120 ve 4k rozliseni, okey, beru... ale mimo hru to jelo naprosto v poho, jediny pruser je ze tam je lock 40 na animace, filmecky, coz neni problem optimalizace, ale celkova debilita Blizzardu jako takoveho.

  • dworkin

    60 % na unikátní událost je málo. Ať tam dají 100 %, to bude teprve unikátní. Sice jiným způsobem, než si oni myslej, ale unikátní to bude.

  • OsamaBinBowlin

    No snad tam přidají pořádný p2w obchod, do CoDka chtějí přidat p2w mechaniky k "jen vizuálním" skinům, tak už jen čekám kdy to oznámí I v D4, ať to působí trochu moderně. 👍👍👍

    • Znesvetitel

      Pokud máš díky skinům jiných hráčů pocit, že je hra P2W, tak je s tebou něco špatně. 😄 Ano, Immortal je P2W, jelikož nabízí i jiné věci než kosmetiku, ale u D4 by se mělo jednat jen o kosmetiku a pravděpodobně bude v battle passu i nějaké craft smetí, emoty, atd. Aspoň tak to bylo řečeno, pač samozřejmě nemůžou battle pass vyplnit jen 1 skinem.

      • OsamaBinBowlin

        Ja odkazoval na snahu pridat do CoD novinku, kde je se skinem vazana vyhoda ve hre... a s tim ze je to Activision, tak si z nich utahuju a cekam kdy to prijde po CoDku i do Diabla. Dal bych odkaz, ale tady redakce nesnese odkazy na  opravdove clanky.

  • Jevo83

    Sorry teda, ale to v 2023 potrebovali v Blizzarde betu D4 na to, aby zistili, ze backtracking je nuda a zabijanie casu?

    • Zrovna tady bych rekl, ze ta relativni nuda pri backtrackingu se u internich testeru asi moc neprojevi, to pro ne bude jehla v kupce sena oproti celkove repetitivite, kterou zazivaji.

    • "Já bych tu AAA hru udělal daleko lépe" :-)

      • Jevo83

        Pokial ta zneistuje kritika, odporucam ti predplatit si nejakeho marketingoveho bota ;)

        • Naopak mám chytrou kritiku rád :-)

          • Jevo83

            Chapem, to hned vidiet ze si velmi inteligentny. 🤷‍♂️

  • MalyZeli

    Nerf pro Barbara? 😃😃😃

    Tak to je hustý. Další důvod proč ho úplně vynechat. 

    • Connor88

      To že bude plošně dostávat o 10% méně poškození mi nepřijde jako nerf 😀

      • MalyZeli

        Jojo, špatně sem to přečetl, šel sem makat, a jak sem si toho pozdeji všiml už to nešlo opravit. Ale co, barbar je stejně hroznej.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit