Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hmm, takže vynesli nám ven informace tak to otočíme tím, že taky něco zveřejníme a budeme to presentovat jako vstřícný krok komunitě. On se toho pak někdo chytne a ještě nás pochválí, že se "učíme komunikovat na venek". A my se pak budeme plácat do propadlých hrudníčků jak jsme to zvládli a nebudeme za hlupáky, že si neumíme informace uhlídat.

    A jak je vidět, chvalozpěvy je slyšet z dálky a oblbnutí gratulují.
  • xMort
    Myslím, že můžou být sakra rádi, jestli přišli jen o prémie.
  • "Zdá se, že Activision se konečně učí jak komunikovat navenek..."

    Kedy to Activision nevedel ? Activision žije vďaka marketingu. (Bilzzard je samostatna kapitola)
    Pre mňa hrozny članok. Nestotožňujem sa s ním.
  • Muzou delat co chtej ani jejich nasledovni hra neprekona BFBC2.... kord BF3 proste bych to zavrel a sel prodavat banany...
  • Jo BF3 ma vyjit v listopadu, a tak supky dupky, musime to vydat 8.listopadu. konkurence nespi.
  • V Activisionu se muzou treba tocit na hlavach... Dukud nezmeni alespon cenovou politiku - aneb "trihodinova tupa hra" za patnact stovek, predrazene DLC nabizejic komicky obsah, tak me muzou foukat u zadele...
    • V Activisionu se teď určitě budou točit na chlavách, nebudou spát, všechno předělaj, aby už neprodali 20 milionů kopií hry...... *4*
  • kostejnesmrtelny
    Jj, koukám, že Activision rozjíždí virálku ve velkým stylu :)

    http://www.flickr.com/photos/63076359@N03/5736111035/in/photostream
  • Průsak? Vážně? Leak? Co takhle třeba "únik informací"? a změnit citrony v limonádu? Co třeba hezky česky "vytvořit z nouze cnost"?
    • Johnny? Co třeba Jan? *3*
      • Já nekritizuju používání angličtiny, tu mám naopak velice rád :) Kritizuju otrockej překlad angličtiny do češtiny.
        • ale on pise ze nemel srdce to zmenit ze se mu to libi... stejen je best Counter strike! kam se na to ty dnesni hnoje hrabou :P
          • Chápu :) Bylo to ode mě trochu pokrytecký. Mě hlavně dostal ten "průsak". Ale autor to už opravil....a ty citróny bych dal do závorky :) Ne každej ten obrat zná :) A i tak se mi jako šikovnější obrat jeví "udělat z citrónů limonádu" Člověk taky nemění kotletu na řízek :) (Jazykově samozřejmě, nikoli technicky :) )
        • jj, to chápu, sem si jen nemohl nechat ujít takovou příležitost co jsi poskytl *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit