Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super, zajímá mě jak to chodí třeba v nějaký islámský zemi... ale co to co to? Tohle bude zase jen o běloších? Zlej hetero sexuální běloch bude mlátit svoji ženu? Jak jinak, kdyby byl černej tak to bude rasizmus, takhle je to jen klasickej hejt na bělochy, to se může... resp, to se musí!!! Tak je to správné, tak to má být!! *11*
    • u wat m8? Neni prece jedno jestli je to beloh, homosexual nebo arabak? Ty problemy jsou vsude stejny.
    • Co tím chceš říct, že u nás tenhle problém neexistuje? Nebo jako že ho nejdřív musíme vyřešit jinde a a pak teprve tady. Nebo jsi jen hlupák?
    • ravux
      Tez mi vadi, ze hra propaguje prezite homofobni stereotypy a neni moderni. Rad bych si zahral hru s klasickym manzelskym parem - cerny gej a transgender homo asiat, idealne telesne postizeny. A bylo by mi jedno, kdo by klatil, teda mlatil koho.
  • Bude recenzovat Grygar? Chtl bych recenzi z ženského pohledu.
  • Přitom to je tak snadné. Stačí odejít, zavolat policii. Ale ne, hloupé ženské stále budou u nějakého cvoka a pak jen naříkají doma do náruče....
    • jamar28
      No jo, je to snadné hlavně když se to člověka netýká, že? *4*
  • Budu hádat - Demeter co posílá děti žebrat a ženu šlapat tam nebude a Ahmed, co na dceři provede vraždu ze cti za to, že se zamilovala do křesťana taky. *1* Možná v DLC?
    • Paulcz
      Proč by tam měli být ? :)
      • Pokud adventura Little Kite upozorňuje na problém domácího násilí, měla by upozornit na skutečné problémy.
        • Paulcz
          No já nevím, žádnýho cigána, kterej posílá svou ženu šlapat neznám, ani někoho kdo vraždí lidi kvůli víře. Za to lidí ve svém okolí, kteří mají nebo měli problémy s domácím násilím ve svém okolí znám. A nejsou limitovaný společností, ve které žijí a ani nepřišli ze středního východu.
        • No jo, jen ty tvoje jsou skutečné viď. Názor ostatních sou blbosti.
  • To si Lukas Cuckar smlsne. tesim na recenzi!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit