Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • koukal jsem na video a ta grafika je NAPROSTO STRAŠNÁ! jak z roku 99.. ty ksichty mají být co? parodie na lidi? boha a ty animace, vždyť to je k smíchu!!! je mi celkem jedno jací jste fanoušci Longest Journey, ale toto prostě vypadá hnusně.. ta holka Zoe kde má oči a co to má s ksichtem? vždyť ani nevypadá jako ženská..
    • A co jako? Longest journey uz v roce 2000 nevypadalo zase az tak extra, kostrbate 3d modely v predrenderovanem prostředí, ale to co dělalo tu hru jednou z nejlepších a nejkomplexnějších adventur všech dob plati stále - dokonaly pribeh, skvele dialogy, uzasna hudba a velmi kvalitni dabing postav, s radosti si ji zahraju znovu, coz se třeba neda rict o nejakem call of duty...
      • Naprostý souhlas. Čert vem grafiku, když tě hra naprosto vtáhne svým dějem dovnitř. Zrovna adventury o tomhle celkem jsou, tedy o příběhu.
  • nightborne
    Pokud bych mel povinnost jmenovat nejlepsi hru, jakou jsem kdy hral, byla by to The Longest Journey. Nedokazu ve slovech obsahnout jak moc se tesim, a zaroven jaky mam strach z tohoto pocinu.
  • tak si v klidu koukam reklamu a ono mi do toho skoči nejake trapne video o nejake hře. co to jako ma znamenat.
  • Série Longest Journey společně s Dreamfallem patří ke skvostům adventurního žánru. Jsem na nové pokračování hodně zvědavý, i když musím uznat, že mě obě ukázky ze hry svým prostředím a náplní příliš nenadchly.
  • Na kvalitu Petrovych adventurnich specialu je spolehnuti. Jen houst, super (!) a dik ☺
  • montatatana
    Výborná práce, kucí. Tyhle speciály jsou fakt perfektní, takhle to má vypadat :)
    • Děkujeme :-)
  • Loneck
    No těším se. Škoda, že animace jsou tak prkenné. Na druhou stranu třeba hudba je super. Akorát jsem si teď uvědomil, že už si příběh předchozích dílů vůbec nepamatuju :)
    • PLuto.petr
      Já podobně navazující hry řeším tak, že před novým dílem si zahraju ty původní. Řešil jsem to tak u Dreamfallu s TLJ a budu to tak řešit i tentokrát.
      • Loneck
        No to mě taky napadlo, ale není moc času. Hra vychází příští týden. Prekerka.
        • PLuto.petr
          Jo, s časem je to věčný problém. Ale zastávám názor, že si to zahraju radši později, ale v klidu, se všema souvislostma a pořádně si to užiju... ...a proto mám na svém "to do" listu takové množství adventur, že to do důchodu nemám šanci dohrát *16*
          • Loneck
            Taky je zde možnost počkat až vyjdou všechny díly chapters a do té doby si zahrát předchozí díly.
            • PLuto.petr
              Já osobně epizodické hraní nemám moc rád, nedovedu si představit dohrát kapitolu a pak měsíc dva čekat na další. A to hlavně proto, že úplně ztratím návaznost na to, co se dělo. I při rozděleném Broken Swordu 5 jsem si před druhou částí radši znova zahrál tu první, abych se dostal správně do děje. Proto drtivou většinu epizodických her hraju až naráz, když už jsou všechny díly venku.
          • PLuto.petr
            Teď jsem se podíval do počítače a Dreamfall jsem hrál v prosinci 2012, šest let po premiéře...
  • jelikoz to tentokrat cenega nevydava,tak to se asi do cestiny angazovat moc nebudou...doufam ze se najde nekdo,kdo cestinu udela
    • No - kdo vi... Cenega to muze koupit pro polsky trh a CR k tomu "prilepit". Nicmene faktem je, ze ted, co si tyhle nezavisle kickstarter projekty vyvojari vydavaji sami, je to s oficialnimi lokalizacemi tezke. Napriklad Broken Sword 5 shorel vyslovene na tom, ze se Revolutionu kvuli par stovkam prodanych kusu navic nechtelo dlouhe dny rypat s implementaci CZ lokalizace. A pritom CZ verze uz byla temer na spadnuti...
  • Fremencz
    Už se nemůžu dočkat na žádnej jinej titul jsem se tenhle rok tak netěšil.
    • Presne
  • adventury me nikdy moc nesedeli...ale dreamfall,to je legenda,nemuzu se dockat rozuzleni pribehu,tolik nezodpovezenejch otazek,doufam ze to bude stat za to *14*

    a opet se zeptam...nejake info o cestine? kdo vlastne prekladal prvni dva dily?
    • Prekladatelka byla Yavie a delala to pro Cenegu. Uprimne receno ani nevim, jestli nekdo v CR chysta krabicovou verzi...?
    • U prvnich dvou dilu byla lokalizace od vydavatele.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit