Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Corvus
    ...tak já jen dodám obligátní SUPER PRÁCE! Jsem rád, že zase vidím BigPetera na stránkách Games. Skvěle zpracovaný materiál, přátelé. Jen houšť.
  • RakeW
    Milá holka, opět skvělý rozhovor/preview. Dost odhalující to bylo, a protože předpokládám, že Olga i kucí mají soudnost a nevyspoilerovali nic zásadního, tak jsem zvědav, jak se to ve hře vlastně všechno semele.

    Jako doplněk k chudší recenzi výborné. Nebo je doplňkem recenze samotná? :)
    • PLuto.petr
      Olga na mě zapůsobila hodně dobře na úvodní veřejné prezentaci, soukromně ve stánku Focus Home byla hodně zakřiknutá. Škoda, že na prezentaci nebylo víc času a hlavně soukromí, třeba by se odvázala víc. Já už samozřejmě vím, jak to s Holmesem dopadne, ale doporučuju - nepátrejte potom. Hru si zahrajte, je to zpracované tak, že ani v samotném průběhu hraní nebudete vědět, kde je pravda...
    • Díky. Upřímně taky by mne zajímalo, jak to ve hře nakonec dopadne. Olga ale byla naprosto specifická. Když jsem se jí před jednou z otázek zmiňoval, že Sherlock MOŽNÁ zemře - tedy že by smrt mohl dejme tomu předstírat, tak mi nekompromisně skočila do řeči s reakcí: "He WILL die. I dont want to lie to you or pretend anything." Takže kdo ví - buď mluvila pravdu, anebo mne úmyslně tahala za fusekli. Já prodávám, jak jsem koupil. :-)
    • sleepless
      Holt to termínově úplně nevyšlo, ale přišlo nám tento materiál zahodit. Jak je psané v článku, aspoň to částečně doplní slova z recenze obrazem..teda aspoň doufám :)
      • Cosi
        Však já to píši též. *4*
  • frag.ment
    Hmmm, mě to píše "Toto video je soukromé" a vidím jen zrní pro slepice...
    • sleepless
      Chyba, chyba, sry. Už je to opravené.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit