Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Od chvile, kdy zmenili podobu hlavni hrdinky, jsem pomerne rychle ztratil zajem. Melina mela zustat v roli motioncapture actress. Bohuzel podle ni prekopali celou Senuu. Melina je hezka, sympaticka holcina, ale na Senuu se nehodi. Ta byla ve sve puvodni podobe daleko uveritelnejsi.
  • Krescz
    ten pocit, když se zamilujete do hry, která ještě nevyšla a v průběhu vývoje vyloženě trpíte, když vidíte kam to směřuje :( Nevermind i´ll find someone like you....
  • jako pěkný, ale jejich interpretace rozhodnutí při vývoji hry je fakt masox - "Zeptali jsme se pacienta s psychózou, a ten nám řekl, že často má pocit, že při psychóze řeší nějaký hlavolam, že je citilivější k vnímání světa kolem, a tak jsme se rozhodli to použít.." tyvole.. *15* a tak tam mají modrý zářící poletující grafémy. já to třeba nemám rád, vytahuje mě to z toho světa, nechápu, proč hlavolam nemůže být zpracován nějak "barevně věrně" k okolnímu světu. ať je to třeba z větví, nebo z kamenů, ale prosím ne modrý zářivý kolečka..vypadá to jak pacman.
    • Silent Hilly tohle třeba vždycky zpracovaly skvěle. Hádanky měly reálný základ, ale byly zpracovány natolik podivně a surreálně, že hráč vždycky pochyboval o jejich povaze a záměru. Člověk nevěděl, jestli jsou součástí většího celku, nebo je někdo připravil přímo pro hlavní postavu.
  • jamar28
    Tahle mě zaujala už předloni, říkal jsem si, co že se opozdila. Boj tam sice vypadá strašně ohavně (osobně mi ten asijský styl prostě nesedí), ale kvůli tomu hraní za šílenou ženskou s halucinacemi atd. to překousnu.

    Mimochodem to má být díky zlevňování technologií áčková hra od malého studia. Jestli se potvrdí, že jde s menším rozpočtem udělat skvělou áčkovou hru, tak by to mohlo do budoucna hezky zamíchat s cenami a snáze se uchytí koncepty, kterých se třeba teď velcí vývojáři bojí. Snad to nedopadne jako Technomancer.
    • karlman.hajsky
      Ninja Theory bych rozhodně se Spiders nesrovnával.
      • jamar28
        Jako že jsou mnohem lepší, nebo že jsou na tom ještě hůř? *4* Doufám, že to první. Nijak to studio neznám, jen vím, že také říkali, jak chtějí udělat áčkovou hru s malým rozpočtem, ale nikdy se jim to nepovedlo.
        • Kdyby nahodou, koukni se na tohle - https://youtu.be/tX-XYgPloy8
        • Udelali napr. reboot DMC.
  • Pro mě momentálně nejočekávanější hra. Doufam, že si od toho neslibuju moc.
    • Pilgrim66
      Minimálně konceptuálně to maj promyšlený fakt výborně, akorát je otázka jestli se jim to povede přetavit dobře do gameplaye...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit